ריח רע מהפה: איך מעלים מודעות בעזרת שתי מילים פשוטות?

אם חשתם ענן של ריח רע מהפה אצל בני זוג, חבר\ה, קולגה לעבודה – אל תהססו לשלוף את המילים: רוצה מסטיק, סוכריה? מילות קסם אלו יביאו אותם למודעות שיש להם בעיה ושילכו לטפל בה. וכדי שיהיה ממש אמיתי – אל תשכחו להצטייד באופן קבוע בסוכריות ומסטיקים.


נשים מצלמות מסיבת סיום 151

היא ישבה בכיסא לידי. אישה מטופחת ונאה. משב רוח לא נעים של ריח רע מהפה חדר לאפי. הרגשתי בחילה איומה. הייתה לי תחושה שהריח הגיע ממנה. הרגשתי אי נוחות. שעתיים אני הולכת לסבול? ככל שהזמן חלף- הגעתי למסקנה שהיא הגורמת ל"זיהום האוויר". החלטתי לשמור ממנה מרחק. איך מתמודדים עם מצבים כאלה, ומה קורה אם לחברה טובה יש ריח רע מהפה?

 שנים רבות תוהה אני: מה להגיד כדי להביא למודעות כשיש ריח רע מהפה? וחשבתי על…

  1. יש לך בעיה בחניכיים? ממליצה לך להיבדק.
  2. מה אכלת\שתית לאחרונה? הפה שלך יבש.
  3. מתי היית לאחרונה אצל שיננית?
  4. יש לי תחושה שיש לך בעיה בשן בפה. מתי בקרת רופא שיניים?

אז שבוע שעבר העזתי להגיד לחברה קרובה עם ריח רע מהפה את המשפט הרביעי.

מאד הופתעתי לטובה על התגובה: "מה באמת? יש לי ריח לא טוב בפה?" שאלה בפליאה. " תודה שאת אומרת לי, אפילו בעלי לא מדבר איתי על זה!".

 חשבתי ומצאתי, משפט קסם איך לרמוז על ריח רע מהפה.

פשוט מאד תגידי: את רוצה מסטיק? סוכריה? פתחי את התיק והגישי לה. אז גם אם לא תרצה להתכבד- לפחות היא תבין שיש לה בעיה והיא חייבת לטפל בה. עשית את שלך בדרך נעימה ומכבדת, ובכך הצלחת להביא אותה למודעות בלי לפגוע בה…

אז מהיום, אם חשתם ענן של ריח רע מהפה אצל בני זוג, חבר\ה, קולגה לעבודה – אל תהססו לשלוף את המילים: רוצה מסטיק, סוכריה? וכדי שיהיה ממש אמיתי –  אל תשכחו להצטייד באופן קבוע בסוכריות ומסטיקים.

אי אפשר לסיים בלי טיפ אישי שלי לשמירה על שיניים נקיות ובריאות. סילונית.  כל הפרטים- בקישור…

המון בריאות,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מופנה לנשים וגברים