ריח טוב זה לפעמים…עיניין של מזל

גילוי נאות אחד : הוזמנתי להשקה המדהימה של בשמי הנישה "בשמי המזלות "
גילוי נאות שתיים : כשעומד מולי אוליבייה פונל ומספר על בשמים, ריחות, ועל איך כידי ליבדוק ריח אמיתי של בושם (מאוד פשוט דרך אגב : שמים על חולצה! עוזבים אותה ל 10 דקות ואז חוזרים ומריחים שוב, זו טעות להריח את הבושם על הגוף מיפני שעל הגוף שלנו יש כבר ריח של קרם או סבון או זעה…וחוש הריח שלנו לא יעביר לנו את הריח הנכון) באנגלית עם מיבטה צרפתי…אני יכולה להגיד לכם שלא משנה על מה הוא היה מדבר…זה היה נישמע לי מדהים…

גילוי נאות שלוש : אומנם לאוליביה היה מיבטע צרפתי מהמם באנגלית, אבל המיבחן הוא מיבחן התוצאה, וקיבלתי בקבקוק בושם עם המזל שלי…מזל מוזניים…אני יכולה להגיד שצחוק צחוק…אבל בתור מי שלוקח לה חודשים…ולפעמים שנים להחליף בושם, הבושם הזה היתלבש עלי מיד, מהיום שאני מטיזה אותו על עצמי לא מפסיקים לישאול אותי מה הבושם שלי…והתושבה מצחיקה כל פעם מחדש : זה בושם של המזל שלי בהורוסקופ….וכבר קיבלתי תשובות כמו…"איזה מזל יש למזל שלך"….או  " אני מחליפה מזל"…. אבל מיקריות או לא (לפי החוברת, לפי ההסברים ממש לא מיקריות) הבושם מתאים ביותר, הרחתי את שאר הריחות, והם נפלאים.


CnR CREATE – הבושם שמתאים את עצמו אליך!
בלעדי ברשת CALLPERFUME

רשת "כל פרפיום" משיקה בלעדית לראשונה בישראל מותג קונספט ייחודי "בשמי מזלות", היוצר עולם קסום של בשמים, באמצעות שימוש בחוכמה העתיקה הטמונה בגלגל המזלות האסטרולוגי וסגנון החיים העכשווי: התאמת ניחוח מושלמת לתאריך הלידה שלך!
12 בשמים לנשים ו-12 בשמים לגברים, מבוססים על מרכיבי ניחוחות המותאמים למאפייני המזלות השונים
המותג, מציג לראשונה בעולם הבישום, את הקשר המיסטי ואת עוצמתם של הכוכבים כפי שהיא משתקפת בבקבוקי הבשמים. הקונספט הושק לאחר שנות מחקר רבות וחיפוש בכתבים עתיקים, שבעקבותיו נוצרו 24 הבשמים המקוריים, המשקפים את אופיים השונה של 12 המזלות לגברים ונשים,.
הבשמים מבוססים על מרכיבים טבעיים, תמציות וחומרי גלם מאושרים, ללא שימוש בחומרי צבע מלאכותיים ומוצעים באריזת מתנה מהודרת, בתוספת תכשיט ייחודי עם סמל המזל המחובר לבקבוק.
מייסד המותג, הוא האסטרולוג האוסטרי הנודע רוברט בוהם, בעל מוניטין רב שנים באירופה, אשר החליט לשלב בין שתי האהבות שלו: אסטרולוגיה ובשמים והקים בשנת 2008
את חברת CnR.
רוברט בוהם, חבר לבשם הנודע אוליבייה פונה, נצר למשפחת אמני בישום וותיקה ואחד מיוצרי הבשמים הצעירים המבטיחים ביותר בצרפת, הידוע כמאסטר שמאחרי הניחוחות המיוחדים של המותג. בוהם עבד עבור חברות בינלאומיות, כמו: הרמס, קרטייה אסתי לאודר ועוד ותרגם את החיבור האינטואיטיבי, בין המזל האסטרולוגי לריח המשקף אותו.
גברים
ARIES טלההרפתקנים וספונטניים, אינם חוששים לקחת סיכונים: ניחוחות אקזוטיים של קטורת משרים יצירתיות, רוזמרין מעניק אנרגיה ומחזק את המשיכה בין המינים.
TAURUS שור – רכים ויצירתיים, רודפי שלום, זהירים, מחזרים רומנטיים ונאמנים: גרגר הג'וניפר מעניק נינוחות, עץ הארז מוסיף עוצמה וחושניות, אקליפטוס ולימון מסייעים להגברת הצלילות.
GEMINI תאומים אוהבי שינויים וריגושים, חדי מחשבה וזריזים: מנטה טרייה מוסיפה בטחון, תמצית אשכולית מעניקה תחושת אופטימיות וחידוש מרגש.
CANCER סרטןרגישים ורגשניים, חכמים ומלאי ידע, משפחתיים ומעניקי אהבה: עץ הרוזווד החושני, למון גראס ירוק לתוספת רעננות גברית, ילנג ילנג ומימוזה להשראה והגברת המשיכה.
LEO אריה תמיד במרכז תשומת הלב, חברותיים, מלאי קסם וכריזמה: עצים אקזוטיים מוסיפים עומק, תמצית ורד רענן לתוספת רומנטיקה וחושניות, תמצית אורנים מאירה את הבושם בניצוץ מיוחד.
VIRGO בתולהגברים אמינים ומוסריים, בעלי הבנה עמוקה של מהות החיים ויחסי אנוש מעולים: תמצית ברגמוט הדרי מוסיפה בטחון עצמי, ווטיבר, מסק וניחוח לבנדר לתחושת ניקיון וטוהר.
LIBRA מאזניים אופטימיים, דיפלומטיים ובעלי חוש אסתטי מפותח: הל מתובל מוסיף אווירה ייחודית, פרחי סיגלית ועלים ירוקים מעניקים עדינות ומושכים תשומת לב יוצאת דופן.
SCORPIO עקרברגועים ושלווים גם כשכולם לחוצים, מאהבים מלאי תשוקה וכריזמה: מסק טהור תורם לאינטואיציה מוגברת, ארז מוסיף גבריות ורצינות, תמציות ארומאטיות של קוריאנדר יוצרות עניין.
SAGITTARIUS קשתאוהבי מסעות ומרחבים, עצמאים וחובבי חופש: תמציות גרניום לתחושה מסעירה, קמומיל לאיזון רגשי ותוספת הרמוניה.
CAPRICORN גדי – שאפתנים, חרוצים, מלאי מוטיבציה ואנשי קריירה מבריקים: פאטצ'ולי לתוספת חושניות, וניל מעניק עומק, אמבר מעורר את כל החושים.
AQUARIOS דליאינטליגנטים, אובייקטיבים, סבלנים ובעלי דמיון מפותח: לימון ומנדרינה לחדות מחשבה, שורש ולריאן מוסיף לריכוז, פולי טונקה מעניקים תחושת חום וחושניות.
PISCES דגיםבעלי עולם עשיר של פנטזיות, מלאי יצירתיות, רגישים ורומנטיים: סנדלווד אקזוטי ומלטף, קינמון עוטף, תות וגרגרי יער מרעננים ושובבים.
נשים
ARIES טלה ישירות, מלאות בטחון, נחושות ומתלהבות, אוהבות התחלות חדשות: ברגמוט מסמל בטחון, עץ האלמוג וסיגליות מחזקים את כוח הרצון ומפתחים את הרגש.
TAURUS שור אמינות, מקוריות, דיפלומטיות ובעלות יחסי אנוש מעולים: ורד אלגנטי עם איכות קורנת, ג'ינג'ר אקטיבי ומלא דמיון, זרעי פרג, נרקיסים ואיריס המעניקים חושניות מוגברת.
GEMINI תאומים חברותיות וזריזות מחשבה, טובות לב, סקרניות ומלאות חיים: יסמין אוריינטלי מאזן בין גוף לנפש, סחלב מאזן ומרגיע ופרחי מימוזה מוסיפים נגיעה אופטימית.
CANCER סרטן חינניות, אוהבות לשתף פעולה עם אחרים, סימפטיות, רכות וסלחניות: פרח האיריס מעיד על רגישות גבוהה, פרח השיטה מוסיף בטחון עצמי ותקשורת, תפוח ירוק חושני.
LEO אריה מלאות בטחון, טובות לב, נדיבות, חזקות וחסרות פחד: תמצית נרולי, פריחת התפוז מסמלת את הכריזמה, נגיעות תפוז ואשכולית מעניקים חיוניות כובשת.
VIRGO בתולהמסודרות ומאורגנות, צנועות, בעלות עומק נפשי: פרח הפרזיה מסמל תשוקה, אגוז מוסקט מעניק צלילות מחשבה, אגס פריך ולימון מוסיפים רעננות חיונית.
LIBRA מאזניים עשירות בקסם אישי, אסתטיות ודיפלומטיות, מפיקות את המרב מכל מצב: ילנג ילנג מעורר תשוקה, מליסה מאזנת ומרגיעה, תמצית יקינטון מחזקת את האינטואיציה.
SCORPIO עקרב חדות מחשבה ומלאות הבעה, עוצמה, תשוקה ועומק אותנטי: אמבר ווניל מעניקים מגע של חושניות, ניחוח אלונים מרמז על עולם פנימי קסום ועשיר.
SAGITTARIUS קשתהרפתקניות, אמיצות, בטוחות בעצמן וסובלניות : הורד מרמז על חופש, מגנוליה ותמציות אפרסק רך מגלמות את תמצית החושניות והאינדיבידואליות.
CAPRICORN גדי נאמנות, נחושות בדעתן, בעלות חזון העומדות על שלהן: מסק מעניק טוהר, אמבר מוסיף עומק, אנג'ליקה, יסמין וסחלב מעניקים נגיעה של נשיות.
AQUARIOS דלי מתאפיינות ברוח חופשית, בלתי צפויות, ספונטניות ועליזות: תמציות למון גראס מבטאות רעננות, שושנת העמקים מוסיפה עדינות, עשב הטימין מסמל תחכום ושובבות.
PISCES דגיםרגישות, חולמניות, מסתוריות, טובות לב ועדינות: פרח הגרדניה מסמל את חיפוש האמת, פרח הקמליה מעניק מגע של קסם וצמח ההליוטרופ מוסיף מגע של מסתורין.
מחיר לצרכן : 449 ₪
מחיר השקה 299 ₪.
לגבר – 100 מ"ל א.ד.ט. – עם תכשיט המזל בצבע שחור
לאישה – 50 מ"ל א.ד.פ. – עם תכשיט המזל בצבע סגול
לרגל ההשקה ולשנה החדשה יוענקו 10% הנחה לילידי המזל, ברכישת הבושם התואם
בחודש יום ההולדת בשנת 2012
להשיג: באתר האינטרנט: WWW.CALLPERFUME.CO.IL
במוקד הטלפוני 1-800-771-771 וברשת חנויות הבוטיק ברחבי הארץ.
רשת CALLPERFUME יוצאת במהלך שיווקי פורץ דרך ומשיקה לראשונה בישראל, את קטגוריית "בשמי הנישה" לצרכן הישראלי, חובב הטרנדים והחידושים, אשר במסגרתה, תושק ברשת, מחלקת "בשמי נישה", שיוצעו בה מיטב מותגי הבוטיק הבינלאומיים, במחירים תחרותיים (יחסית למחירים בחו"ל).


marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))