רחלי נלחמת על חייה – קמפיין בזק לגיוס כספים. 47 שעות – 47 ש"ח

רחלי מנשיקובה אם חד הורית ל2 בנות, הקטנה בת שנתיים. מתמודדת עם סרטן אלים כבר שנה. בעוד שבועיים תחגוג יומולדת 47. בקמפיין גיוס כספים דחוף למען הצלת חייה בטיפול ייחודי בארה"ב, עלה קמפיין גיוס כספים דחוף. 47 שעות שבמהלכן כולם תורמים 47 ש"ח.
עד כה גויסו למען רחלי יותר מ530,000. כדי שתוכל לטוס ולקבל את הטיפול המיוחל היא צריכה לגייס מיליון ש"ח.

זאת התמונה שלי. שלנו. יאווה, נינה ואני. אני רק רוצה להמשיך לחיות את התמונה. ואני נלחמת, כבר שנה,  בכל הכוחות שעוד נותרו לי, אבל היום אני חייבת את העזרה שלכם.

לפני שנה נפלו השמיים. כמו שרובכם יודעים, בלי הכנה או התראה מוקדמת, גילתי שיש לי סרטן המעי הגס בשלב מתקדם ובלתי ניתן להסרה בניתוח. להגיד שעולמי התהפך, זה לא מצליח לתאר אפילו בטיפה את מה שהרגשתי באותו הרגע ואת כל מה שעבר עלי ועל המשפחה שלי מאז. מהרגע הראשון המשימה המרכזית היתה לשמור את כל הכוחות שיש לי, בשביל הבנות שלי. התינוקת שלי, נינה-הללי, תהיה בת שנתיים בעוד חודש את רוב הזמן שלנו ביחד בשנה הזו בילינו במיטה שלי… זה הרבה פעמים שבר לי את הלב… אבל  מה שנתן לי את הכוח אלו הרגעים שבהם למרות הכל הצלחתי להיות אמא, כמו שאמא צריכה להיות.  הרצון הגדול ביותר שלי הוא להיות איתה בזמן שהיא מגלה את העולם הזה באופן שרק אמא יכולה לעשות. יאווה, הגדולה שלי שיוצאת לעולם הגדול, הפכה לעמוד השידרה שלנו עם מקור אהבה אין סופי. אבל גם היא צריכה אותי. מי לא צריך אמא? 

מאז שהתגלתה המחלה, תפילת הבוקר היומית שלי היא הכרת תודה אינסופית ליקום שאני זאת שחולה ולא אחת מהבנות שלי. אבל אני רוצה להמשיך להיות כאן איתן. אני רוצה להמשיך לגדל ולגדול איתן. אני רוצה את התמונה. רוצה לשמור את כל החלקים בתמונה שלנו מחוברים. בשביל נינה ויאווה ובשבילי.

במהלך השנה הזו, מאז שהתגלה הסרטן, עברתי טיפולי כימותרפיה רבים וקשים. אבל תמונת הסרטן שלי לא השתנתה. התברר שכימותרפיה לסוג הסרטן שיש לי לא עובדת אצל למעלה מ-50% מהאנשים. ואני בניהם. ניסיתי את כל הטיפולים שיש לרפואה הקונבנציונאלית בארץ להציע, ניסיתי גם טיפולים של רפואה משלימה אבל אין בארץ טיפול שירפא אותי- וכאן אתם נכנסים לתמונה.

לאחר חודשים של בדיקת כל  האפשרויות שקיימות מצאתי מרפאה בארה"ב, ביוסטון טקסס. שם, מטפלים בחולים בטיפולים ממוקדים בהתאמה אישית ומשלבים את הטיפולים האונקולוגיים עם תרופות שאינן רעילות שאותן מפתח רופא שמטפל כבר 40 שנה בחולי סרטן והצליח להציל את חייהם של אלפי מטופלים. הטיפול הזה הוא הסיכוי האמיתי היחיד שלי. אבל כדי להגיע לשם ולעבור את הטיפול הזה אני חייבת את העזרה שלכם. הסכום המוערך לטיפולים, כולל הטיסות והשהייה הנדרשת בארה"ב מוערך בכ -מיליון ש"ח. וזו הסיבה שיצאנו בקמפיין הזה היום. אני חייבת לטוס וחייבת את העזרה שלכם כדי שזה יקרה. 

העולם שלנו הוא פאזל של הרבה תמונות. ואני רוצה את הסיכוי היחיד שלי להשאר בתוך התמונה של המשפחה שלי.

בלינק הזה… כל אחד יכול לתרום. כל סכום יעזור.

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/47735/about

תודה רבה ובאהבה ❤️ #חלק_מתמונה חלק_מתמונה