רותם סלע נולדה לתהילה. בדוק! גילויים מתוך מפת לידה נומרולוגיה קבלית

רותם סלע נולדה עם כפית של זהב בפה. יופי של מפת לידה עפ"י נומרולוגיה קבלית. וכן, ברור שאלוהים נגע בה! כי אחרת, איך ניתן להסביר למה דווקא היא קיבלה את כל הטוב הזה?

rotem 133

בעיניי, רותם סלע אישה מושלמת במלוא מובן המילה! אני מעריצה אותה על הרצינות שבה, שובבות הנעורים, היא שחקנית מוכשרת וגם מנחה מלאה חן ויופי. ולא בכדי! מסתבר שאלוהים אוהב אותה, ועל כך תעיד מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית. אז…אם אתם סקרנים לדעת מה מסתתר מאחורי השם רותם סלע, תאריך הלידה 16.8.1983  ואימא ליאורה – בואו איתי…

 השם רותם לפי מפת לידה נומרולוגיה קבלית- מה מלמד עליה?

שם זה מעיד על עולם רגשי עשיר ומלא, רכות ועם יכולת התמסרות מלאה לבן הזוג. מבחינה שכלית היא מאד קלילה, פתוחה, שנונה ומהירת מחשבה. השם רותם מצביע על כישרון והצלחה בתחום התקשורת. יש לה אינטואיציות טובות, היא מבינה אנשים ורצון אמיתי לעזור לזולת. בשם רותם רואים שילוב חזק של אהבת הלימודים והתנועה, ושל רגשות חזקים ואהבת האדם. חשוב לה שבן הזוג יהיה מעשי, מציאותי ופרקטי, ושניתן לסמוך עליו מבחינה כלכלית. הצליח לה!

יופי של שילוב השם רותם + ליאורה האימא לפי נומרולוגיה קבלית…

שורש הנשמה – מצביע על ייעוד נשמתי של קריירה ומכוונת מטרה. התמדה, עקביות ומיקוד ביעדים שלה, מקדמים אותה להצלחה מקצועית.

העולם השולט – רותם שייכת לעולם הבריאה. יש ל רעיונות יצירתיים ודמיון פורה. דבר זה מחזק את הייעוד הנשמתי ומביא אותה לקדמת הבמה.

הכוכב השולט – הוא כוכב צדק המשפיע על טוב לב, הצלחה ושפע בחיים (וגם עשירה). היא חרוצה, סודית ומתמידה. בעלת חוש הומור, חברה נאמנה ובעלת פתיל קצר שיודעת להתקרר בזמן.

 מספר יום לידה וגורל במפת לידה  עפ"י נומרולוגיה קבלית – מה מלמדים עליה?

מספרים אלה מעידים עליה כאישה רוחנית, בעלת אינטואיציות טובות וחיבור לאני הגבוה שלה מתוך עבודה פנימית. רותם סלע מחפשת שלמות ולעיתים מרגישה שלא מבינים אותה. כמה שהיא קלילה וזורמת, היא מאד פגיעה ומושפעת מאנרגיות שליליות. יש בה נתינה גבוהה עם חמלה. חייה היא תורתה! לעיתים היא אוהבת את השקט שלה, את הלבד ושלא יפריעו לה לעשות חשבון נפש עם עצמה…

 מפת לידה של רותם סלע לפי נומרולוגיה קבלית – מה מבשר העתיד נכון ל -9.19?

לפי נומרולוגיה תאריך הלידה – החל מ 8.2019 עד 8.2020 רותם סלע בשנה אישית אחת…אז כל מה שראינו עד היום, הולך ומתעצם. היא יותר נועזת, אמיצה ופורצת דרך. זו שנה של התחלות חדשות, כאשר השנה הנסתרת מחזקת את האמת שכל זה יקרה. יש לה יותר ביטחון עצמי, היא אסרטיבית ועוד יותר מאמינה בעצמה.

לפי הקבלה האות המשפיעה האות ו' – בין הגילאים 34-40 (כיום 9.19 היא בת 36+) והיא מצביעה על ביטחון עצמי, נאמנות, יציבות ומשפחתיות. חשוב לה לפתח קריירה תוך קבלת הכרה מהמשפחה. שבן הזוג יתמוך, יאהב ויפרגן. ואכן- בעלה אריאל מאד כזה…

 אשריה וטוב לה! רותם סלע נולדה עם כפית של זהב בפה. יופי של מפת לידה עפ"י נומרולוגיה קבלית. יופי של אישה מוכשרת, יפה וגם "אופה". הקלילות שבה, החוכמה, הנחישות והמשפחתיות – הכל מוביל להצלחה, לאושר וגם לעושר בחיים…וכן- ברור שאלוהים נגע בה! כי אחרת, איך ניתן להסביר למה דווקא היא קיבלה את כל הטוב הזה?

 אייקון מאויר בשבוע: רותם סלע היא הכוכבת הגדולה של שנת תשע"ט

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה