הכירי את הרוקט פוקט

למרות גודלו הצנוע, הרוקט פוקט מחביא בתוכו הפתעה די גדולה. לא באמת מספיק כדי לשלוח אותי לכוכב אחר, אבל הייתי מאוד מופתעת ממה שהקטנצ'יק הזה יכול לגרום לי. החיסרון העיקרי שמצאתי היה שהוא לא נשמע כמו מכונת תספורת, אבל קרוב מאוד לזה.

הויברטור הקטן והנמכר ביותר בעולם נקרא רוקט פוקט. "רוקט" כי הוא עובד כמו טיל, ו-"פוקט" כי הוא ממש נכנס לכל כיס.  המוצר הספציפי הזה הוא מיובא מארצות הברית, והוא מיוצר בחסות הסקסולוגית המפורסמת ד"ר לורה ברמן. אחרי יותר מ-20 שנה בתחום הייעוץ המיני, הגברת היהודיה החליטה לעשות צעד שיווקי חשוב ולמתג קו של אביזרי מין עם השם שלה.

אני ממש לא חושבת שצריכים לעבוד בסוכנות החלל בשביל להפעיל את הטיל (רוקט) הזה. אבל אולי כן צריכים תואר בפתיחת אריזות… כי ככל הנראה אצל היצרן עמלו מאוד קשה כדי להקשות עלינו בזמן פתיחת האריזה והוצאת המכשיר הקטנטן הזה החוצה אל אויר העולם!
ברגע שסוף סוף הצלחתי לשחרר את הרוקט פוקט (או פוקט-רוקט, איך שבא לכם) מתוך האריזה שלו, גיליתי משהו שמזכיר שפורפרת של שפתון, ובנוסף היו איתו באריזה ארבעה ראשי פלסטיק מתחלפים שאפשר להלביש אותם על הקצה שלו כדי לקבל גירוי שונה מכל אחד מהם. הסוללות לא היו כלולות, אבל נדרשה רק סוללת אצבע (AA) אחת – כי זה לא רק מוצר במחיר נמוך, הוא גם זול מאוד להפעלה (בניגוד לספינות חלל ענקיות כמו ויבטור הפנינים הפועל עם 3 או 4 סוללות…) – עכשיו הגיע הזמן להתחיל במבחן האמיתי של צעצוע זה – אז כולם עכשיו ביחד בספירה לאחור…  10, 9, 8, 7 , 6, 5… שיגור ואנחנו ממריאים!

רוקט פוקט ATHENA
רוקט פוקט – להשיג כאן: http://www.erotix.co.il/?p=3844

למרות גודלו הצנוע, הרוקט פוקט מחביא בתוכו הפתעה די גדולה. לא באמת מספיק כדי לשלוח אותי לכוכב אחר, אבל הייתי מאוד מופתעת ממה שהקטנצ'יק הזה יכול לגרום לי. החיסרון העיקרי שמצאתי היה שהוא לא נשמע כמו מכונת תספורת, אבל קרוב מאוד לזה. זה מוצר זול, וכמה שהוא זול הוא גם רועש – וזה בניגוד מוחלט לאביזרי מין יוקרתיים שניסיתי בעבר שהיו מאוד שקטים. בנוסף, הרטט שלו "טייל" לאורך כל הצעצוע, ולמעלה עד למותניים שלי. בהתחלה הרגשתי שזה קצת מטריד ומסיח את דעתי, אבל החזקתי מעמד כמו אסטרונאוטית אמיצה ותוך זמן קצר לגמרי שכחתי מהעניין. גיליתי שקצת חומר סיכה יכול בהחלט לעזור, כי הרטט עלול להיות עוצמתי מדי בשבילף במיוחד במגע הראשוני. אם אתן כמוני, ממש רגישות באזור הדגדגן ולא נהנות במיוחד מגירוי ישיר עליו, ראו הוזהרתן, וודאו שאתן נמנעות מהמגע הישיר שלו באזור כל כך רגיש זה. זה בהחלט עלול לשלוח אתכם אל מי חוץ לאטמוספירה, אבל לא בנסיבות הרצויות כרגע.

גיליתי שריכוז הגירוי של הרטט באזורים אחרים כמו תחתית הנרתיק או השפתיים החיצוניות, היה הרבה יותר מהנה בשבילי. אבל אצל כל אחת זה ייחודי ואחר. הראש המתחלק החלק ללא בליטות עבד הכי טוב, האחרים היו קצת חזקים או מחוספסים מידי מבחינת רגישות. אני לא אומרת שזה דווקא דבר רע, אני בטוחה שעם הרבה נשים זה היה עובד מעולה – אבל בשבילי קצת פחות.

בן הזוג שלי לא התרשם במיוחד מהרוקט פוקט והרטט שלו. הוא מצא אותו "חזק מידי ומפריע לריכוז" כשהוא ניסה להשתמש בו אבל – היי, זה אומנם לא אביזר מין לשימוש לנשים בלבד, אבל קניתי אותו בשבילי ולא בשבילו! הוא גם התלונן על הרעש שהמכשיר פולט, דבר שגיליתי שיכול להשתפר קצת על ידי הכנסת חתיכה קטנה של נייר טישו בין הסוללה לציפוי הפלסטיק של בית הסוללה. עכשיו, אני חייבת להגיד שבן הזוג שלי הוא בחור שממש לא מפחד לנסות צעצועי מין חדשים, ובמקרה הזה הוא לא כל כך התלהב מהרוקט פוקט הזה. ניסיתי לשכנע אותו, אבל זה לא עזר כשמיקמתי את הרוקט על המיטה והוא החליט לרטוט לאורכה כמו חייזר במסלול התנגשות עם כדור הארץ. אבל זה כן הצליח להצחיק אותנו מאוד, שזה דווקא דבר טוב במיטה.

הרוקט פוקט הוא קטן וקומפקטי, שזה תמיד יתרון. הוא נחשב לאחד הויברטורים הכי נמכרים בעולם בגלל הרטט שלו, בגלל הגודל שלו, אבל אני חושבת שבעיקר בגלל המחיר הנמוך שלו שבאמת מתאים לכל כיס. ולמען האמת, העובדה שהוא מעביר רטט כה עצמתי גם היא נהדרת – ממש לא הייתי רוצה לגלות שזהו ויברטור שבקושי רוטט או שבקושי מרגישים אתה רעידות שלו. מטרתו של הויברטור היא לגרות אותי ולעזור לי להגיע לאורגזמות. וזהו בהחלט ויברטור שמספק את הסחורה. זה כמובן היה יכול להיות מעולה אם היצרן היה עושה אותו שקט יותר, אבל אין דבר מושלם בחיים האלה… ואני בטוחה שזה היה מייקר מאוד את תג המחיר שלו. הרוקט פוקט יכול להיות שותף מושלם למסעות שלי. המסקנה אליה הגענו עם בן זוגי היא שזה לא אביזר לשימוש זוגי. הוא מתאים יותר לשימוש אישי, בערב אינטמי כשאת לבד עם עצמך ורוצה לעשות "גוד טיים" לבד.
דרך אגב, הוא עמיד במים. אז ניתן לקחת אותו איתך למקלחת ולשחק איתו גם מתחת לזרם…

סרטון של הרוקט פוקט