רוצה להגדיל את הרווחים בעסק שלך?

מרגישה שיש לך עסק כמה שנים ועדיין לא מרוויחה מספיק? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות אבל שואלת את עצמך, איך נכון לעשות זאת? איך מקבלים החלטות יומיות בעסק?

הצלמת גלית בסג

"עכשיו אני מבינה שאני יכולה לעשות הכל", מסתכלת עליי, עם דמעות בעיניים, ומתמלאת בתחושת עוצמה. עדי, עצמאית מספר שנים, בת 38 נעזרה במאמנים ובליווי עסקי, אבל הרגישה שלא מצליחה להגיע ליעדים שהציבה לעצמה. הגיעה אליי אחרי שקראה פוסטים שלי והתחברה לעוצמה ולמיקוד.

צילמה גלית סבג

צילמה : גלית סבג

עדי רוצה להגדיל את מספר הלקוחות והרווחים, רוצה להגדיל את העסק שלה לשוק נוסף, יש לה כמה מוצרים אבל, שאלה את עצמה, לאן לפתח את העסק?

במהלך הפגישה הראשונה, אני מבקשת ממנה לחשוב על תקופות בחייה, בכל גיל, כשעשתה או השיגה משהו שהותיר אותה בתחושה אמיתית של מימוש או סיפוק. בודקת איתה, איזה ערך היה שם עבורה ובאיזו הרגשה זה השאיר אותה. עדי מספרת לי על עוד מקרים שיצאה מהם מרוגשת.

היא נושמת עמוק, מחייכת מידי פעם, כשנזכרת במשהו שריגש אותה וממשיכה לספר לי.

צילום עצמי
צילום עצמי

כשסיימה, אני שואלת אותה. איפה היא מרגישה בגוף התרחבות ואנרגיה טובה. יש כאלה שמרגישות בלב, בבטן או בגרון. אני אומרת לעדי שיש לה עכשיו עוד כלי לקבלת החלטה בעסק, כשיש לה דילמה, מזמינה אותה לשים לב אם החלק הזה בגוף מתרחב או מתכווץ, זה סימן נוסף, אם מתאים לה הכיוון החדש או לא.

מכל הסיפורים שעדי שיתפה אותי, אני מסמנת את המילים והערכים שחזרו על עצמם והנה קיבלנו את הערכים שלה. עם הערכים מנסחות יחד את השליחות שלה והיא מבינה, מה הסיבה שהיא נולדה ועוצמת הגילוי מרגשת אותה.

אנחנו ממשיכות ומגדירות את קהל היעד ומפרטות את המאפיינים שלו. מכינות יחד בפגישה הראשונה את החלק הראשון בתוכנית העסקית שלה. עדי מסתכלת על המסמך המסודר, נושמת ושוב מחייכת. שואלת אותה: "מה קרה?" היא אומרת לי: "נעים לי בגוף יש לי צמרמורת בגוף, מרגישה תחושה נעימה ואני רואה את הדרך שלי, לאן אני מפתחת את העסק".

 ים

צילום עצמי

אנחנו יושבות מול הים, מזמינה אותה להסתכל על הים, לראות ולהרגיש כמה הוא גדול ורחב ואפילו יש חיבור בין הכחול של השמים למים. אומרת לעדי שהיא קובעת באיזה מקום היא רוצה להיות במרחב הזה ושוב מחייכת.

תוך כדי הפגישה עדי אומרת משפטים שלא תומכים בפיתוח העסק שלה, כמו: "אני לא רוצה להציק ללקוחות", ואנו מדברות מה זה אומר מבחינתה ומחליפות את המשפט במשפט חיובי שמדרבן אותה ליצור קשר עם הלקוחות. עדי מבינה שיש לה שליחות ולכן זו לא רק הזכות, אלא החובה להגיע ללקוחות שממתינים לה ולתת להם הצעה שתשפר את איכות החיים. אנחנו מחליפות את המשפט שצמצם אותה, במשפט חדש : "אני רוצה להגיע ללקוחות נוספים כדי שאוכל לתת להם הצעה שטובה להם".

לקראת הסיום אני נותנת לעדי לבחור קלף מתוך קלפי points of you ואומרת לה שיש משהו השבוע שהיא צריכה להתמקד בו, משהו לחזק השבוע כדי לממש את הפוטנציאל בעסק. עדי שולפת את קלף "ביחד" ומבינה שהיא יותר לא לבד, מרגישה בטוחה לעשות את הדרך איתי ולהתמקד בהצלחה בעסק שלה.

צילום עצמי של קלפי points of you
צילום עצמי של קלפי points of you

זה מה שאני עושה, נפגשת עם נשים, מאמנת ומלווה להגשמה והצלחה בקריירה ובעסקים. נפגשת עם הנשים הנהדרות האלה לפגישה ממוקדת ומעצימה, נהנית ומתרגשת להוביל אותן לעתיד המוצלח שלהן.

אני במקום הנכון.

סומכת עלייך שלא תוותרי על המקום הנכון שלך.

מזמינה אתכן להמשיך ולקבל טיפים כאן :

בפייסבוק

באינסטגרם

לקריאת הבלוג הקודם :

http://saloona.co.il/hanifrenkel/?p=25?ref=blog_main

חני פרנקל – מאמנת נשים להגשמה בקריירה ובעסקים