רונן מרדכי גרין: איך להצליח בתור יזם או יזמית נדל"ן?

דווקא בקורונה זה בדיוק הזמן להשקיע בנדל"ן..זה חלומו של כל איש נדל"ן, אך זהו עסק מאתגר הדורש מומחיות, תכנון וריכוז, כך מציין רונן מרדכי גרין.

נדל"ן יכול להרוויח כסף אם ערך הנכס עולה עם הזמן, ויכול להיות רווח מהמכירה. עם זאת, כל שקל שמשקיעים עשוי להוסיף ערך לרכוש שלך ולספק הכנסה טובה.
יזמות נדל"ן
יזמות נדל"ן

דווקא עכשיו בקורונה זה בדיוק הזמן להשקיע ולהכנס לתחום הנדל"ן שהמחירים יורדים, הביקוש יורד וההיצע עולה..זה חלומו של כל איש נדל"ן, אך אף על פי שמודעות בכל מקום טוענות כי השקעה בנדל"ן היא הדרך הקלה ביותר לשגשוג, זהו עסק מאתגר הדורש מומחיות, תכנון וריכוז, כך מציין רונן מרדכי גרין, הלוא הינו איש עסקים ויזם נדל"ן בתחום הנדל"ן המסחרי. הצלחה בנדל"ן תלויה בהרגלים ובעקרונות שאתה מיישם בעת השקעה. גם אם השקעה ללא גישה נכונה לא תצליח, כדאי לשקול ללמוד להיות משקיע נדל"ן..

זה לא חובה להיות בעל תואר, אבל תואר במימון, בניה או ניהול יעניק לך הבנה טובה יותר של עסקי הנדל"ן והמודל העסקי שלו. אם אין לך יכולת להשיג תואר במימון, בניה וניהול (BASD) או שאתה מכיר אלמנטים מרכזיים בפיתוח נדל"ן, תצטרך למצוא עבודה בנדל"ן.

אם אינך אוהב להחזיק ולנהל נכס שכירות משלך, אך עדיין רוצה להרחיב את התיק שלך באמצעות השקעות בנכסים, מימון המונים הוא אפשרות טובה יותר. משקיעים פסיביים יכולים לשכור חברת נדל"ן שתמצא עבורם נכסי השקעה וניהולם. זה נקרא נכס להשכרת סוהר וניתן למכור אותו בקלות למשקיעים חדשים שרוצים להשקיע בנדל"ן ללא מאמץ רב. משקיעי נדל"ן יכולים לרכוש ידע בתעשייה על ידי עבודה בפיתוח, ניהול וניהול של נדל"ן להשכרה ומסחר, כמו גם בבנייה ואחזקה של נדל"ן.

נדלן להשקעה
נדלן להשקעה

קיים עסק או קריירה שבה תוכל להתפשט, בין השאר על ידי יצירת תיק השקעות נדל"ן, כגון נכסי השכרה, בנייני משרדים, מלונות, דירות ונדל"ן אחר.

משקיעי נדל"ן כמו רונן מרדכי גרין, יוצרים קריטריונים ספציפיים להשקעה לפני השקעה, שבהם הם יכולים להשתמש כדי לזהות הזדמנויות השקעה כדאיות, חברות ונדל"ן. מיזמים משותפים, ניהול סיטונאי ונדל"ן הם רק חלק מהדרכים בהן המשקיעים יכולים ליהנות מנדל"ן. יזמי נדל"ן יכולים גם להשקיע במגוון ניירות ערך של נדל"ן, כולל, אך לא רק, ריבית ואג"ח עירוניות.

אחת הדרכים בהן כל אחד יכול להיות יזם נדל"ן יעיל יותר היא באמצעות הרבה מיומנויות טבעיות שתמיד עוזרות. אבל אם אתה רוצה להצליח יותר כמשקיע נדל"ן ויזם מצליח, אתה יכול לפתח את ארבעת המאפיינים האלה בדיוק כמו כל בעל מקצוע אחר.

פיתוח תוכנית עסקית נבונה הוא אחד הכלים החשובים ביותר כאשר אתה עובר בתהליך ההפיכה למשקיע נדל"ן מצליח. אם יש דבר שכל משקיע נכס צריך לעשות, והוא לפתח "מנטליות עסקית נדל"נית" חזקה, זה עוזר לפתח את התוכניות העסקיות שלך לאורך זמן. בין אם אתה סוכן, מתווך, סוכן, משקיע או כל סוג אחר של איש עסקים, הגיע הזמן לפתח את התוכנית העסקית שלך. להבין טוב יותר כיצד להפוך לסוכן נדל"ן מצליח על ידי למידה על ענף הנדל"ן ונקיטת הצעדים הנכונים כדי להתחיל.

יש לשלב מנטליות זו בחיי היומיום של יזמי הנכסים, ואם ניתן לדמיין אותה, ניתן להשיג אותה. לא משנה מדוע אתה רוצה להיות משקיע נדל"ן, עליך להיות בעל המוטיבציה להצליח.

במה שמשקיע נכס יכול להתפאר הוא מעוגל היטב, תכונה הכוללת את כל המאפיינים השימושיים. גישה יזמית טובה, המשוכנעת בערך החברה שלך ובפוטנציאל ההצלחה שלה, כמו גם ביכולת שלך להצליח, היא קריטית להצלחה של כל יזם, לא רק יזם נדל"ן.

בעוד שחלק ניכר מהשקעות הנדל"ן מבוסס על ניסיון, משקיעי נדל"ן נבונים מבינים גם את חשיבות הרשת. השקעות נדל"ן מוצלחות מופצות לכל העוסקים בביצוע עסקת נדל"ן גדולה ובונים רשת איתנה, בין אם כמתווכים, מתווכים – סוחרים, בנקאי השקעות, משקיעים או כל מי שעוסק במימוש העסקה. הבנת סיכונים, השקעה עם רואה חשבון, מציאת עזרה ובניית רשת חיוניים למשקיע נכס מצליח. אחת הכישורים החשובים ביותר שלך כמשקיע בהשקעת נדל"ן היא בניית רשת קשרים ענפה לנדל"ן.

ניהול סיכונים נכון יכול לשפר משמעותית את הסיכויים שלך להשקיע בהצלחה בהשקעה בנכס ואת היכולת שלך להיות משקיע נכסים מצליח.

אכן, תכנון מגירה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בהשקעת נדל"ן שעליו יש למשקיע שליטה. יזמי נדל"ן מצליחים בשנותיהם הראשונות בעסקים לעיתים קרובות אינם מודעים לכישורי ניהול הסיכונים שלהם ולעתים קרובות מוחקים את עצמם לפני שהם נוקטים בצעדים אחרים.

ישנן דרכים רבות לשדרג נכס, ומשקיעי הנכסים הטובים ביותר שולטים בכל אחת מהן. הקצאת זמן לחשיבה כיצד להתקדם בכל תחום צריכה להשתלם עבור יזם נכסים. משקיעי הנדל"ן המצליחים ביותר שואפים להיות מוכשרים בכל היבט של העסק שלהם. ראשית כל, עליכם להתמקד מכך שיש תמיד יותר מדרך אחת למימון נדל"ן.

  • הגוף נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מיועד לשני המינים