רוני, הגשימי את חלומי

מבשלת. אופה. מצלמת. חולמת. מגשימה

צילום: לילך גל
צילום: לילך גל
צילום: לילך גל

מאז שאני זוכרת את עצמי, המטבח משך אותי. כשהייתי ילדה, אהבתי לבשל, לאפות, לשמח את כל מי שסביבי עם עוגות חמימות שרק יצאו מן התנור, עוגיות פריכות, לזניות עשירות או סתם מטעמים שהדיפו ניחוח של בית. כשבגרתי, המשיכה למוקד המרכזי הזה בבית לא פחתה, ובכל יום מחדש אני מוצאת את עצמי שם, עם כמה סירים על הכיריים וכמה תבניות חמות בתנור מכינה לכל אחד מילדי ולשרון, זוגתי, את המאכלים שהם אוהבים. יודעת שכאן מתהווים זכרונות מתוקים שכל אחד מהם ייקח איתו להמשך חייו, וכשאני רואה את הפרצופים המתמוגגים שלהם ואת האושר הצרוף, זה ממלא אותי גאווה. דניאל מטורף על עוגת גזר טריה, ומבקש תמיד שאתן לו את הקצוות. דורון מפנטזת על עוגת הביסקוויטים העשירה, זו עם חמש השכבות. אורי חובבת עוגות שוקולד ידועה, במיוחד כשהן מלוות בהמון סוכריות צבעוניות מהסוג שחודשים לאחר מכן עוד חבויות במקומות נסתרים. ההנאה שלי – לפנק אותם, וכמובן לצלם את התוצרים.

צילום: לילך גל
צילום: לילך גל

מאז שהתחלתי לצלם, גיליתי שאחד הז'אנרים האהובים עלי ביותר הוא צילום אוכל. בכל פעם מחדש מפתיע אותי לגלות כמה יצירתיות קיימת בי במקום הזה, שיוצאת, שנובעת, שמאתגרת להסתכל על דברים בזוויות חדשות, מניעה לחשוב מחוץ לקופסה, מרגשת. נזכרתי לאחרונה שתמיד כשהיה מגיע אלינו הביתה מגזין "לאשה", הדבר הראשון שקראתי היה החלק בעיתון שנקרא "שף". הוויזואליות המרשימה, הצבעוניות, הסטיילינג, עושר הפריטים על השולחן, הקומפוזיציה, הכל היה מדהים בעיני. לאט לאט התהווה לו חלום כמוס, כזה שלא העזתי לומר בקול רם, להיות חלק ממי שגורם לקסם הזה לקרות.

 

צילום: לילך גל
צילום: לילך גל

כשקרין האהובה מסלונה נתנה לנו במסגרת הקורס המופלא שנקרא "דיגיטליות בעסקים" משימה, לפנות בכתב ללקוח חלומותי, הרגשתי שזה הזמן לצעוק את החלום שלי ולבקש.

צילום: לילך גל
צילום: לילך גל

אז היום אני פונה אליך, רוני רבינוביץ, עורכת מדור האוכל ו"שף" במגזין "לאשה", ומבקשת ממך הזדמנות. יש לי את הכישרון, היצירתיות, המוטיבציה, הידע, הדרייב, התשוקה, הרצון ללמוד, הנחישות, הסבלנות, האמונה העצמית, כל התכונות הנדרשות. כשאני מסתכלת קדימה על חיי, במחשבה של איך הייתי רוצה לחיות אותם – התשובה נמצאת לנגד עיני. להתפרנס ממשהו שאני אוהבת. שממלא אותי בהתרגשות, כמיהה, ציפייה. להיות חלק מדבר כה גדול ונחשק עבורי. מה יוצא לך מזה, את שואלת? לקבל צלמת מסורה עם מוסר עבודה גבוה, שאיפה למצויינות, מקצועיות ויכולת עבודה מעולה בצוות. אה, וכמובן מצלמת תמונות שייגרמו לכל הקוראות לא רק להזיל ריר, אלא ללכת ולקנות את המצרכים כדי להכין גם.

צילום: לילך גל
צילום: לילך גל

 

אז מה את אומרת, רוצה לשבת איתי לקפה? המאפה עלי

lilig123@gmail.com, 0528-374661

.