רומנטיקנית חסרת תקנה

מה היא אהבה? האם היא רומנטיקה, או תשוקה במיטה? האם הן חייבות לבוא ביחד? או כל אחת מתקיימת בעצמה לצד חברתה?

אהבה באפורחתולה בצבעי האהבה הא-מינית
אני רומנטית חסרת תקנה, כזו שאוהבת לאהוב. כזו שאם רק אאפשר לעצמי יכולה להתמסר כל כולי לאדם, לנפש מודה לפעמים פשוט לרעיון . אני מסוגלת לתכנן לפרטי פרטים יום הולדת. לבלות שעות וימים במציאת הבילוי המושלם ליום נישואים. או סתם לפנטז על פינוק עם בת זוג מהרגע שתפקח את עיניה ועד שנרדם מחובקות על הספה. כי כמו שאמרתי המשיכה הרומנטית שלי היא בהחלט חזקה. וכן, כן משיכה רומנטית היא דבר אמיתי וקיים ואפשרי. וכששואלים אותי. למה את מתכוונת אני אומרת שמשיכה רומנטית היא כל אותם דברים הקושרים נפש אחת בשנייה, אותן מחוות קטנות וגדולות. של חיבור, של אהבה. אני אומרת שמשיכה רומנטית היא הרצון לגרום לנפש השנייה שמחה אלוהית. שהיא הצורך לחשוב עליה לאורך כל היממה. שהיא קשורה לנפש שמולך ולא משנה איזה צורה יש לה, לאיזה מגדר היא משייכת את עצמה.

כי להיות בעלת משיכה רומנטית חזקה זה אומר להנות מהמחשבה על האהבה , זה להנות מהדרך לגעת עמוק בנפש התאומה. זה בכלל להאמין שנפש כזו קיימת נמצאת ומחכה. להיות בעלת משיכה רומנטית חזקה זה להאמין לאגדה על הסוסה הלבנה, למרות שאת גם ציניקנית שוב חסרת תקנה. זה לחיות את הפנטזיה עד לפרטים הקטנים. זה לתת לשירים לפרפר לך פרפרים בנשמה. זה לבכות בסרטים , למרות שאת תמיד אומרת כמה המתקתקות מצחיקה. כי משיכה רומנטית היא דבר נהדר היא ממלאת לי את החיים בצבע ואת החזה בנשימה.

ואספר לכם עוד דבר שמשיכה רומנטית היא רק חלק מהמשוואה' כי במקביל עליה קיימת חברתה המשיכה המינית. זו שמכנים אותה יצרית. אותה משיכה שמתחברת לגוף ולמגע. והיא יכולה להיות מקסימה מדהימה לא פחות. ולפעמים היא זהה בעוצמתה לחברתה. אבל לפעמים ממש שונה. יש אנשים שעבורם החיבור הגופני הוא המטרה. שהעיקר ביחסים בזוגיות היא התבערה שבמיטה. ואם לשפוט. לפי מה שהולך בקולנוע ובטלווזיה זה אמור להיות הבסיס לכל זוגיות בעיקר בהתחלה. ושלא תבינו אותי לא נכון זה בסדר ואפילו נפלא. כל עוד יש כבוד הדדי והסכמה. ולפעמים המשיכה המינית הזאת. לא בתבערה, היא לא חזקה. לפעמים אפורה. זו לא בעיה וזו לא סטייה ובטח לא מחלה. זו פשוט סוג של נטייה.

להיות א-מינית זה לא לחיות בחסר, זה לא להרגיש שאת לא בסדר. ושאת לא מספיקה. זה פשוט להרגיש את העולם דרך פריזמה אחרת. זה לחוות זוגיות בדרך שאולי שונה מאחרות. אבל זו זוגיות עמוקה ואמיתית. לא פחות. זה לדעת שמיניות היא רצף ויכולה להיות לה עוצמה משתנה. זה לאהוב את עצמך, למרות שכל הסביבה חושבת שללא מיניות אז הזוגיות לא קיימת. בדומה לנטיות אחרות א-מיניות, לא נובעת באיזה בעיה או קושי. לא צריך לטפל בה ולא לפתור משהו בשביל לתקן אותה היא פשוט מה שהיא. א-מינית.

ואפשר לומר זה קצת מצחיק שלקח לי זמן רב להכיר בה, כי היא הייתה שם תמיד, וכשכולם התלהבו מלהתאהב, לגעת לפנטז. אז את פשוט לא, כלומר לא ממש. וזה לא משתלט לך על החשיבה, בתור נערה עם מלא צרות וקשיים את פשוט חושבת שאת פשוט עסוקה וזה תיכף יתפרץ. וזה רק בגלל שעוד לא מצאת את האחד (כי מי חשב על האפשרות האחרת). כי אז בכלל לא היתה לזה הגדרה חוץ מאולי חסודה וקרירה. וזה מאוד משחרר לצאת מעוד ארון , שבעולם הטלווזיה והקולנוע שבהם הדבר הראשון שזוג עושה זה להכנס למיטה הוא לפעמים מסובך יותר מארון הלסבית הגאה.

אז טוב לי באהבה שלי, האהבה הרומנטית במיניות אפרפרה. כי אם תשאלו אותי מזו אהבה , אספר לכם שבשבילי היא המון המון קרבה, היא כל הדברים הקטנים שממלאים את הנשמה. שהיא החיבור של נשמה לנשמה. שהיא רוחנית. אבל כן גם גופנית אבל בעצימות מתונה. ובשבילי היא ממש מתאימה צבעונית ומלאה.
סיפורי הדרור
בגיל 42. יצאתי למסע ... עם ארבעים נשים מופלאות. אחת מהן אמרה לי אם את כותבת אם יש לך מה להגיד לכי לסלונה... מאז סלונה ואני עברנו המון תהפוכות. אבל עדין אני כותבת. ועדין יש לי מה להגיד אז אני פה ומקווה שאתן רוצות להקשיב.