רומיאו רע / לייסה רייבן

רומן רומנטי מהסוג הטוב. סוחף, קולח, סקסי, כיף להתכרבל איתו ביום חורף קר. להתאהב מחדש ברומיאו ויוליה

קאסי ואיתן הם סטודנטים למשחק שנפגשים בקולג' יוקרתי לאמנויות הבמה. קאסי ילדה טובה ואיתן הילד הרע של הקמפוס.
מהרגע הראשון שהם נפגשים יש כימיה מטורפת ביניהם. קאסי מאד נמשכת לאית’ן ומנסה להתקרב אליו, אבל אית’ן נזהר, לאור אהבה נכזבת שחווה וחושש להיפגע. האהבה מתלקחת כששניהם זוכים לגלם את התפקידים המרכזיים ברומאו ויוליה והם הופכים לזוג המדובר של הקולג'

כ-6 שנים מאוחר יותר, שבמהלכן הם נפרדו כזוג, שניהם נפגשים שוב בתפקידים הראשיים ב"רומיאו ויוליה" בברודווי. למרות ניסיונותיה של קאסי לשכוח את איתן לאחר הפרידה הקשה, הרגשות שלה כלפיו עדיין קיימים, והיא נאלצת להתמודד איתם מחדש, למרות נחישותה להתעלם מהם. איתן לעומתה עושה כל מאמץ להחזיר אותה אליו בכל מחיר.

הספר נע לכל אורכו בין העבר להווה בסינכרון מושלם. הדמות של קאסי מאד עגולה ועמוקה. כל עולמה הפנימי משתקף בספר. היא מצחיקה, רגישה, מוכשרת, משוחררת, מאד מעוררת הזדהות.
איתן בהתחלה קצת מעורר ריחוק, אולם גם הוא מתגלה כדמות מאד מלאה. דרך המשפחה שלו (במיוחד אביו) ניתן ללמוד מדוע הוא כה מתוסבך ופגיע. הוא רומנטי מאד, נאמן, ציני, יפה תואר ומושא הערצה
לא רק של קאסי, אלא גם של קוראת הספר 🙂

דבר קטן שהפריע לי, שלכל אורך הספר מוזכרת הפרידה שהייתה בין קאסי לאיתן, אולם לא ברור מה בדיוק קרה שם. אולי זו המטרה, להשאיר מקום לדמיון.

יחד עם זאת, מאד נהניתי . הסיפור טוב, לא מאוס. סקס במידה, הרגשתי שאני חלק מהעלילה, חייתי קצת בחלום. צריך מדי פעם…

מחכה בקוצר רוח לחלקו השני של הרומן, שטרם תורגם "יוליה שבורה"
קריאה מהנה

הוצאת כנרת-זמורה-ביתן, 2016

image_romeo_ra_master

מיקה אפלבאום
אני מנחת מיינדפולנס למבוגרים וילדים. משלבת סדנאות מיינדפולנס עם כתיבה ככלי לביטוי עצמי. עובדת באופן פרטני ועם ארגונים גדולים שמשלבים את תחום המיינדפולנס בתוכם. בנוסף, אני עוסקת בכתיבה ועריכת תוכן. כותבת למגזינים, אתרי אינטרנט, אתרים פנים ארגוניים, בלוגרית בסלונה בנושאי גוף ונפש, תרבות, לייף סטייל. הכתיבה היא אהבתי הגדולה והשילוב שלה עם מיינדפולנס הוא חיבור מנצח בעיניי.