רומאו רע/ לייסה רייבן

קאסי ואית'ן, ששחקו על הבמה בקולג' את רומאו ויוליה, הם כמו שני מגנטים ענקיים שמתהפכים שוב ושוב, מושכים אחד את השני ואז הודפים. הסוף הטראגי במחזה ששחקו, הוא כמו חייהם. האם יצליחו השניים להפוך את הטרגדיה לסיפור אהבה עם סוף טוב?

20161216_192925_HDR~2

קאסי טיילור ואית'ן הולט נפגשים במבחנים לקולג' ללימודי משחק. כימיה וניצוץ ניצתו בין השניים. אבל, כמו שאתם בטח יודעים, האש והלהבה, בכוחם גם לשרוף…

שניהם עברו את המבחנים והתקבלו ללימודים המיוחלים. עבור קאסי, בחורה טובה מבית טוב, שכל חייה מנסה לרצות את כולם, המשחק היה אפשרות להפוך להיות היא עצמה וחופשייה. עבור הולט, שהיה ילד "רע", המשחק היה אפשרות לשחרר את כל הזעם והתסכול הפנימי ולאפשר לעצמו להיות מי שהיה רוצה להיות באמת.

קאסי, שהיתה בתולה ותמימה, נדלקה על הולט ולא יכלה שלא להפסיק לחשוב על גופו. הוא לעומתה, ניסה להרחיקה ממנו. אבל, לא בגלל שלא רצה בה, להיפך. כי רצה בה יותר מידי.
השניים היו כמו שני מגנטים ענקיים, הם לא יכלו להוריד את הידיים האחד מהשניה. כימיה כזו לא נצפתה לא על הבמה ובכלל…
הולט שחווה אכזבה גדולה וחרדת נטישה עוד מילדותו, פחד מאהבה ומלהיות נזקק למשהו. אך, קאסי לא ויתרה… ובין השניים נוצר רומן סוער.

קאסי ואית'ן קבלו את התפקידים הנחשקים ביותר על הבמה, לשחק את רומאו ויוליה על במת הקולג'. שמחה מהולה בבהלה אפפה את השניים. תפקידם זה, שנתפר, כאילו עבורם, הביאם לדרגת כוכבים עולים. וכמו במחזה ששחקו, רומיאו ויוליה, סיפור אהבתם הפך לטראגי. הולט לא הצליח להתמודד עם פחדיו והשאיר את קאסי שבורת לב ומרוסקת.

כעבור מספר שנים, השניים נפגשים שוב על הבמה בברודווי. שניהם כבר כוכבים. אבל, לא כמו הכוכבים והניצוצות ביניהם…
הולט נחוש בדעתו להחזיר אליו את קאסי, אבל היא כבר איבדה את אמונה בו וחמור מכך, היא איבדה את בטחונה בעצמה לידו. הפעם היא לא תיתן לעצמה ליפול ולהתרסק שוב.

האם הוא יצליח להחזירה אליו? האם סיפורם של רומיאו ויוליה האלו, יצליח להיות שונה מהסיפור במחזה?

מאחלת לכם קריאה מהנה וסוחפת (בטוחה שהיא תהיה כזו 🙂 )!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)