רווקה בחגים

#עדיין_רווקה

אני רווקה כבר הרבה זמן. כל כך הרבה זמן שבישראל ניגשו לבחירות בפעם השנייה תוך שנה ואני? עדיין רווקה.

הרצון שלי לזוגיות נובע מכמה סיבות: הראשונה, אני רוצה אהבה. השנייה, הרעשים המסוכנים שנמצאים לי בראש שמגיעים בגלל סיבה מספר שלוש, והיא אתם, הסביבה.

עם הזמן, למדתי לחיות עם זה בשלום ובאהבה, הפחד הנוראי הזה של לחצות את גיל 30 רווקה התחלף ברצון עז לכבוש את העולם ולהפיץ את האהבה שלי לכולם. ועדיין תקופת החגים נחשבת לתקופה מעייפת עבורי ועבור הרבה רווקים בארץ.

להיות רווקה בחגים

לפני כמה ימים אוזני קלטו שיחה בין שתי עמיתות לעבודה שלאחת נקרא רחל ולשנייה לאה

רחל: "במה אוכל לעזור לך?"

לאה: "אני צריכה בן זוג"

רחל: "בזה אני לא יכולה לעזור לך"

השיחה הייתה בנוגע למשהו מקצועי שלאה הייתה צריכה מרחל, נחזור אליהן בהמשך.

יש קטע, בעיקר אצל נשים, שהן נכנסות לזוגיות, הן שוכחות איך זה היה להיות לבד. הן שוכחות את הלילות של קומדיות רומנטיות מטופשות ואת יכולת העל שלהן באותה תקופה לדקלם משפטים שלמים מהסצנה שרייצ'ל מגלה שרוס בגד בה (כן הוא בגד בה, אז מה אם הם היו בהפסקה). עכשיו, כשהן בזוגיות אנחנו הרווקות לא מעניינות אותן.

פעם חברה שרק נכנסה למערכת יחסים אחרי שהיא לא הייתה שנים בזוגיות יציבה, זורקת לי את המשפט הבא, שבועיים לפני יום ההולדת שלי של גיל 30: "את חייבת למצוא מישהו מהר כי אחרי שעוברים את גיל 30 זה לא פשוט בכלל, לא פשוט בכלל."

פפחח כאילו לפני זה, זה היה כל כך פשוט למצוא גבר.

 

https://www.pinterest.com/pin/568790627909094796/?lp=true
https://www.pinterest.com/pin/568790627909094796/?lp=true

והנה אני מגיעה לערב החג, תקופת החגים האימתנית בה כל הדודים והדודות פותחים עיניים ומסתכלים עלינו במסכנות או בהשערות מטופשות ומנסים לנתח את השאלה: "למה את עדיין רווקה?".

בשנים האחרונות אנחנו חוגגים את החגים בצמצום רב, מכל מיני סיבות שלא קשורות לרווקות שלי דווקא, כך שהרעשים של ערבי חג הצטמצמו. מפעם לפעם אני חושבת על המשפחה המורחבת שיושבת ואוכלת מהראש של הדג ותוהה אם עבר להם בראש להכיר לי פעם מישהו, או שמספיקה השאלה: "הבת של דלית עדיין רווקה?"

#עדיין_רווקה
#עדיין_רווקה

 

אז דודים ודודות יקרים שלי ושל כל הרווקים בעולם, למצוא אהבה בגיל 2019 זה לא פשוט בכלל, לא הוא לא מחכה לי בתור לסופר, הוא גם לא למד איתי בלימודים לתואר הראשון, מסתבר שגם לא נפגשנו ברכבת וגם לא בפעם ה-10 שהייתי בברלין, הוא גם לא שכן שלי וגם לא מצאתי אותו והוא לא מצא אותי עד היום באחת האפליקציות המטופשות. אז ברגע שאתם ובעיקר אתן שומעים אותנו מדברים על זה שאנחנו עדיין רווקים, תעשו סריקה בראש אם יש רווק שאתם מכירים שאולי יכול להתאים לנו ויחד נמצא מעולם הרווקות.

לאה אמנו לא הייתה היפה בנשים, יש מקורות התארים אותה "גברית" או "תוקפנית" ואפילו "יצאנית" אבל התכונה החשובה ביותר ללאה אמנו הייתה המטרה ולא הדרך. מי שהבריז משיעורי תנ"ך, לאה אמנו מצאה את יעקב, היא הייתה לו מתחת לאף כל הזמן הזה. לאה הייתה אומללה רוב הזמן בגלל אישה אחרת, רחל, אחותה, אישה,  אבל בסוף היוותה לה "לתחליף".

 לאה אמנו

אל תהיי רחל, תהיי לאה.

ומה אני מאחלת לעצמי לכבוד השנה החדשה?

לשנה החדשה אני מאחלת לעצמי לצפות בלייב במשחק של בופון במדי יובנטוס

ואולי גם, אהבה חדשה.

שנה טובה 🙂