רואה חשבון בבאר שבע

בחורה עם מחשב נייד

 

מהו רואה חשבון ומהם תפקידיו?

ישנם רואי חשבון רבים ומומלצים בבאר שבע. רויסמן רואה חשבון מומלץ והינו מוסמך חוקית לראיית חשבון. תפקידיו של רואה חשבון הם מתן ביקורות וחוות דעת כנות על דוחות כספיים. בנוסף, ישנו מגוון עבודות רחב לרואי חשבון כחשבים בחברות שונות בשוק, מנהלי כספים, יועצים פיננסים או כלכלנים ואף משרות ברשויות מקומיות וממשלתיות כגון רשות המיסים ורשות ניירות הערך, משרד האוצר ועוד…

רואי חשבון בבאר שבע נחוצים לכל סוג של עסק

לחברה בע"מ חשוב לקיים מפגש עם רואה החשבון שלה לפחות פעם בחודש על מנת הוצאת משכורות לעובדים, דו"ח הוצאות, לשם ביצוע דוחות חודשיים מול הרשויות. מלבד זאת, על החברה לקיים קשר מול רואה החשבון באופן תמידי ובפניה ישירה אליו.

עסק מורשה שאינו נסחר בבורסה יצטרך לקיים מפגש מול רואה החשבון כפעם בחודשיים כדי להגיש את הדוחות שלו למע"מ ובסוף השנה על מנת להגיש את הדוח השנתי לתשלום מס. גם עוסק פטור יצטרך להיוועץ עם רואה חשבון בנוגע לפטירתו ממ"ס, הגשת דוחות וכולי.

ולכן ישנה חשיבות גבוהה לשכור את שירותיו של רו"ח.

כיצד לבחור רואה חשבון לעסק?

ישנם משרדים רבים של רואי חשבון טובים ומומלצים בבאר שבע ואנחנו רוצים לעשות את הבחירה הטובה ביותר לעסק שלנו, ישנן מספר דרכים לעשות את הבחירה האידיאלית:

  • בקשו המלצות מחברים – אין כמו לקבל המלצה מאדם אמין ומוכר שניתן לסמוך עליו.
  • חפשו באינטרנט – כיום ניתן למצוא מידע רב וביקורות ענייניות ברשתות החברתיות, במנועי חיפוש, בלוגים ועוד.
  • פגישה פנים מול פנים – אם כבר יש לכם רשימה של כמה מועמדים לתפקיד תמיד כדאי להיפגש פנים מול פנים כדי להכיר את האדם שתתנהל מולו ואת דרך העבודה שלו. על הדרך מומלץ גם לבקש רשימה של לקוחות מרוצים.
  • בררו מידע רלוונטי על המועמד לתפקיד – מקום עבודה קודם, שנות ניסיון, אם יש אתר אינטרנט למשרד (מראה על מקצועיות וחוסך זמן בהרבה מקרים)
  • חוזה – כמובן יש לבדוק את החוזה המוצג מקרוב (ולקרוא את האותיות הקטנות) לא לסמוך רק על רואה החשבון.

לסיכום, השוק מציע מגוון רחב של רואי חשבון בבאר שבע המציעים שלל שירותים לכל סוג של עסק ועלינו לבחור את רואה החשבון האידיאלי בשבילנו.