רגעים של אושר

לא תמיד קל לדעת מה משמח אותנו, עושה לנו כייף בנשמה וגורם לנו אושר. לפעמים זה משתנה גם מתקופה לתקופה בחיים. אבל הכי חשוב זה לא לשכוח מה עושה לנו טוב וכמובן לחזור על זה שוב ושוב . בואו להכין איתי את רשימת רגעי האושר.

20170728_130449~2 (2)

לא תמיד קל לדעת מה משמח אותנו, עושה לנו כייף בנשמה וגורם לנו אושר. לפעמים זה משתנה גם מתקופה לתקופה בחיים. יש תקופות שנעדיף מפגשים חברתיים, בתקופות אחרות נעדיף זמן איכות עם הזמנות , באחרות נצטרך זמן זוגי או משפחתי וכו'.
אבל הכי חשוב זה לא לשכוח מה עושה לנו טוב וכמובן לחזור על זה שוב ושוב :-)
ישנן תקופות בחיים, שנצטרך תזכורת ורענון. כמו בימים שאנחנו קמים בלי חשק ובלי מוטיבציה. בימים האלו חשוב שנבחר לפחות משהו אחד מהרשימה ונעשה אותו ואולי נצליח להחזיר את הגלגל למסלול ונוכל לחוות רגע משמח ומאושר.

אז בואו נכין יחדיו רשימה של לפחות 10 רגעים של אושר, שאותה נשמור לנו במקום שלנו. נדאג לחזור עליהם כמה שיותר ואולי אף להרחיב את הרשימה (זה תמיד מבורך). וברגע של דכדוך נבטיח לעצמנו, לנסות לחזור לפחות לאחד מאותם הרגעים.

מוכנים?

להלן הרשימה שאני הכנתי עבור עצמי (מוזמנים לקחת אותה כנקודת פתיחה עבורכם ולהתאים אותה אליכם):

ללכת לים– הריח והמראה של הים מסמלים עבורי חופש ומרחב אינסופי. בנוסף, הים גורם לי לשלווה ורוגע. ובכך ממלא אותי באושר.

לקרוא ספר טוב– יש לי מיליון ואחת סיבות מדוע ספר טוב זה רגע של אושר. מוזמנים להיכנס ולקרוא: http://saloona.co.il/corny/?p=2164

לטייל בטבע– הטבע הוא ממלא המצברים האולטימטיבי. יופי הבריאה מכיל אושר רב חושי, שלפעמים אף קשה להכיל. קרה לכם פעם שנשארתם פעורי פה מול נוף מדהים ביופיו, ומרוב התפעמות רציתם לשמור את כל היופי בתוככם ופשוט לא יכולתם להכילו?

ספורט בחיק הטבע– לרוץ ביער או בשדות, להריח את העצים , לחוש את הגוף והעיניים מרותקות לנוף. או לחילופין לעשות יוגה או מדיטציה מול הים. שילוב מושלם לגוף ולנפש.

לאכול ארוחת בוקר מול הים בנינוחות עם חברים או בן זוג– השילוב של אוכל טוב, חברה טובה ואווירה שלווה היא קסומה בעיני.

לטוס לחו"ל– גם חופש, גם יציאה מהשגרה וגם להכיר ולראות מקום חדש ואנשים חדשים, הופך את הטיסה לחו"ל למרגשת ביותר עבורי. גם הטיסה עצמה, עם כל הציפייה שמתלוות לה וגם הטיול עצמו. מחכה כבר לחופשה הבאה 🙂

ללמוד משהו חדש– כשאני מתחילה ללמוד משהו חדש, המוח נפתח, האנרגיה ורמת המוטיבציה עולות. וזה תמיד כייף ומפרה. זה יכול להיות משהו מקצועי או אפילו חוג יצירה.

רגע של ביחד– לשתות דרינק עם הבן זוג ולשוחח על החיים ועלינו. להיסחף לשיחה נינוחה מהלב. הקרבה שנוצרת מקרבת את הלבבות והנשמות, וממלאת את שני הצדדים.

ללבוש בגד / תכשיט חדש– נכון שזה רגע לא ארוך וממש חומרי, אבל עדיין ממש כייף להתחדש במשהו חדש. בטוחה שכל הבנות שקוראות יסכמו איתי 😉

לגרום למישהו אושר/לשמח את האחר/ לעזור– אין פעולה יותר מתגמלת מלתת למישהו אחר ובכך לעזור ו/ או לשמח אותו. נכון שזה נשמע לחלקינו מוזר, אבל זה בהחלט מוכח…
זה יכול להיות במילים חמות, במתנה או כל דבר אחר שהוא עבור הזולת.

אין חשיבות לסדר שהם נכתבו וכמובן שיש עוד דברים שגורמים לי לשמחה ואושר.

מוזמנים לנסות להכין את הרשימה שלכם, לשמור אותה וכמובן לשתף אותנו אם אתם רוצים 🙂

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)