רגליים ממונעות לנסיעה בקלות.

בחורה עם מחשב נייד

רגליים ממונעות לנסיעה בקלות.

כל אחד בילדותו הכיר את הקשיש התורן שנסע ברחוב על קולנועית, כילדים הרכב הקטן קרץ לנו מרחוק, למי בעצם מיועדת הקולנועית?

רבים מאתנו מתלבטים באיזו דרך הכי קל להגיע ממקום למקום, קיימות צורות תחבורה רבות החל מרכב פרטי, מונית, תחבורה ציבורית ואוטובוסים, יש כאלה שנהנים גם לעצור טרמפים, כלי התחבורה שיכול לשרת אתכם בצורה המיטבית בסביבה הקרובה הוא הקולנועית, הקולנועית נועדה בבסיס כדי לאפשר תנועה לבעלי מוגבלויות, אך גם אנשים בריאים יכולים ליהנות מהיתרונות שיש לה על פני כלי רכב אחרים.

קולנועית – לא רק לבעלי מוגבלויות.

קולנועית היא כלי רכב בצורה של תלת אופן הנוסעת מכוח מצברים, כאשר המצברים מתרוקנים יש צורך להטעין אותם או להחליפם במצברים חילופיים. קיימות קולנועיות שונות בייצורן של חברות רבות ברחבי העולם, החברה המוכרת שעל שם המותג שלה מכונה הקולנועית כך היא חברה ישראלית שנקראה בשם קולנועית.

יש דגמים רבים של קולנועיות, קולנועית לזוג, קולנועית מיני, קולנועית מתקפלת וקולנועית מתפרקת, לפני שאתם רוכשים לעצמכם קולנועית כדאי שתראו את כל הדגמים ותיווכחו  ביתרונות ובחסרונות של כל אחד מהסוגים, את הקולנועית חשוב שתקנו אצל משווק מורשה, דאג שתהיה לכם אחריות יבואן על הקולנועית שרכשתם למקרה של תקלה.

למי מתאימה קלנועית ? הקולנועית מתאימה לכאלה שלא הצליחו או מפחדים להוציא רישיון נהיגה, הקולנועית מתאימה גם למבוגרים שלרישיון הנהיגה שלהם כבר אינו תקף, בקולנועית יכולים גם לנהוג צעירים שעוד לא הספיקו להוציא רישיון או כאלה שהרישיון שלהם נפסל לתקופת מה בשל עבירות תנועה, כמובן שכדי לנהוג בקולנועית חשוב שתתמצאו בה ותדעו איך היא פועלת אך אין צורך באישור מיוחד מטעם החוק.

אם אתם סובלים ממוגבלות פיזית באזור הרגליים שמקשה עליכם את ההליכה, יש סיכוי שיש לכם זכאות של מימון מטעם הביטוח הלאומי או מוסד אחר במדינה לעזרה ברכישת קולנועית.

כדי לשמור על הסביבה ירוקה ולחסוך מעצמכם את הוצאות הדלק וההמתנה בפקקים כדאי שתשקלו להחליף את הנסיעה הקבועה ברכב לרכיבה על קולנועית.

למקרה שחיפשתם כלי רכב ירוק, חסכוני, פשוט וקל לתפעול כדאי לכם לשקול רכישה של קולנועית.