רגליים חשופות במראה לבוש

כמו האמריקאיות בין לייבור דיי ועד ממוריאל דיי, כך גם אני לא יוצאת מהבית ללא גרביונים ליצירת מראה אחיד, חלק, לבוש ומקופד. מייק אפ לרגליים 'מאיים' לשחרר אותי מהם, יטשטש פגמים ויקנה מראה לבוש

 

נולדתי למשפחה כחולה

לא, אין כוונתי ליצורים הכחולים מאווטאר ולא למשפחת אצילים בעלי דם כחול, למרות נוכחות משפחתית יפה בקצונה האוסטרו הונגרית ואהבתו של אבי לרומי שניידר- סיסי הנסיכה.

נולדתי למשפחה כחולת רגליים. רק מצד אחד. הצד השני איזן קצת את המצב, מגיל צעיר ביותר הייתה לי מודעות לנושא ושמרתי על עצמי מכל משמר ובאופן יחסי גם הצלחתי. הכול באופן יחסי. מבחינתנו כחול אינו 'הצבע החם ביותר' אלא תופעה איתה אנו מתמודדות לאורך שנים.

 קצת היסטוריה:

במשך שנים רבות עמדתי על רגליי שעות מרובות כדיילת אוויר בהם לא ירדתי מהמיטה ללא גרביוני SUPPORT  העשויים מ'ברזל' שתמכו ברגליים ללא לאות בטיסות הארוכות שארכו לעיתים מהבית ועד למלון למעלה מעשרים שעות וחלקן הגדול על עקבים.

נקפוץ קדימה כמה שנים- בחודשי ההיריון המתקדמים בהם נשאתי תאומים עד ליום הראשון של החודש התשיעי. הלידה התרחשה באביב ומזג האוויר הקל עלי לאורך כל החודשים הללו לא לרדת מהמיטה ללא גרביוני הריון עצומים –  גרביוניי SUPPORT  להיריון.

אפשר לומר שהצלחתי במשימה. בעוד אמי היפה בעלת הרגליים החטובות כבר עברה בגילי ניתוח להסרת דליות בולטות, היום בגיל 52 מעולם לא היו לי דליות בולטות, אך אני מתהדרת באיורי 'ענני נוצות'. המעטרים אזורים מסוימים כגון צדי הברכיים והירכיים, עוד מגיל צעיר.

על הכינוי 'ענני נוצות' רשמתי פטנט J
הנושא מעולם לא הפריע לי ונודעתי כבעלת רגליים חטובות אך עם השנים ובעיקר לאחר הלידה, 'ענניי הנוצות' הבהירים  התכהו וקיבלו גוון סגלגל כהה.

כמו האמריקאיות, שהחל מלייבור דיי (ספטמבר) ועד ממוריאל דיי (סוף מאי), לא יוצאות מהבית ללא גרביונים ליצירת מראה אחיד, חלק, לבוש ומקופד, כך גם אני.  כמו איפור, בעצם. מעולם לא חפצתי להיראות שזופה וגוון הפנינה מחמיא לי יותר, אך כפי שמטרת האיפור בפנים להשיג מראה יותר חלק, ללא פגמים, שוויוני, רענן וזוהר, כך גם ברגליים הגרביונים מקנים מראה 'לבוש' ומטשטשים את 'ענני הנוצות' באזורים אסטרטגיים כצדי הברך והירך.

לאחרונה צד את עיניי מוצר חדש- מייק אפ לרגליים ה'מבטיח' לשחרר אותי לפרקים מהגרביונים, יטשטש פגמים ויקנה מראה לבוש, לאו דווקא בימים הקרים אלא בימי שמש סתווית וחורפית נעימה. הייתכן כיסוי שיטשטש את 'ענני הנוצות' הסגלגלים וייתן מראה אחיד אף ללא גרביונים?

המייק אפ מגיע בגווני בהיר ומדיום. גוון המדיום נראה כאילו התחפשתי לפוקהונטס אך הגוון הבהיר השתלב יפה בעורי הלבנבן, העניק לו זוהר זהבי ונתן מראה אחיד וחלק יותר. לא הייתה הסתרה מוחלטת של פגמים ואין כאן טיח מלאכותי היוצר מראה של פסל שיש. הרגליים לא נראות צבועות! יש טשטוש יפה וזו המטרה. הסתרה שאינה נראית מלאכותית.

התנסות ראשונה:

לפני

ניסיתי להתיז קודם כל על כף היד ולמרוח בידיים ואח"כ ישירות על הרגל ולמרוח. אפשר כך או כך. תוך זמן קצר מקבלים מיומנות. המייק אפ נמרח בקלות, נספג והתקבע מידית ולא לכלך את הבגד. הוא אינו מבריק אלא מט – ממש עור שני, אך מכיל פיגמנטים עדינים המעניקים ברק זוהר עדין לרגליים. הפורמולה מועשרת בקומפלקס ויטמינים (B  ופרו ויטמין B5), במרכיבי  לחות עשירים ובשמן חוחובה המעניקים רכות וגמישות לעור. הגוון נמרח בקלות, מתייבש במהירות ומכסה ורידים, כתמים ופגמי עור שונים ללא סימני מריחה האופייניים לתחליבי השיזוף המלאכותיים.

טיפ: כדאי להתיז ממרחק גדול לפיזור שוויוני ועדין.

ווידוי: לאחר הכיסוי על הרגליים לא יכולתי להתאפק והמשכתי לאזורים נוספים (רמז: המחשוף, הזרועות).

מראה ליום עבודה:

אותו הטיפול העצמי מחזיק גם לקוקטייל לאחר שעות העבודה:

המייק אפ החדש של קרליין העניק מראה טבעי, חלק וזוהר…עד למקלחת.

רוצה לנסות את המייק-אפ לרגליים החדש? לחצי כאן

 צילומים: שירה ציון

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.