קרמיקה

בחורה עם מחשב נייד

קרמיקה – החומר המוביל לעיצוב הבית שלכם

יש מי שחושב, כי אפשר למצוא קרמיקה בעיקר כחומר לריצוף ולחיפוי בחדר המקלחת ובשירותים. אין ספק שבחדרים הללו, יש לקרמיקה תפקיד חשוב מאד, והיא כמעט החומר הבלעדי שאותו נפגוש. עם זאת, מפתיע לעתים אנשים לגלות, שאריחי הקרמיקה נמצאים בעוד מקומות ברחבי הבית, והם משמשים לחיפוי וריצוף בעוד חדרים רבים.
אל תופתעו כלל! מדובר על חומר מעולה – ויש לו גם שפע של יתרונות שכדאי להכיר.

אז מהם היתרונות של הקרמיקה?

  • עמידות – נתחיל ביתרון הפרקטי ביותר, קרמיקה היא חומר עמיד מאד לריצוף. אין זה נדיר למצוא ריצוף שעשוי מקרמיקה שנמצא בשטח כבר יותר משני עשורים – וכל האריחים נראים שלמים לחלוטין. נכון שמעת לעת אריח כזה או אחר עלול קצת להישבר או להיסדק – אבל מדובר על אריחים שקיימים כאמור לפחות שני עשורים כשהם שלמים לגמרי. אין עוד אח ורע לתופעה שכזו בתחום הריצוף, ולכן מדובר על ריצוף עמיד במיוחד, שאין לו תחליף.
  • ניקוי פשוט – עוד יתרון פרקטי בהתקנת קרמיקה בבית, הוא שמדובר על משטח שקל ופשוט מאד לנקות. הקרמיקה איננה בעלת רגישות לחומרים כאלה ואחרים, ואיננה רגישה למים. אפשר לנקות אותה בקלות עם מטאטא, עם מטלית, וגם לשטוף אותה היטב עם מים וסבון. מעבר לכך, מאחר שהאריחים יכולים להיות עם דוגמאות הדפס שונות, הם יכולים להסוות לכלוך בצורה קלה למדי, וזה מקל עליכם באופן משמעותי.
  • עיצוב מגוון מאד – אפשר להזמין אריחי קרמיקה בכל עיצוב שרק תרצו. ההדפסים על כל אריח ואריח יכולים להיות שונים לחלוטין.
    יש שמשתמשים באריחים כדי ליצור תמונה גדולה במיוחד שתודפס על האריחים, ויש שרוצים ליצור מעין פסיפס של תמונות וציורים, ויש שמעבירים מראה חלק ונקי. לא משנה מהי ההעדפה שלכם – תוכלו לממש אותה באמצעות אריחי הקרמיקה!

היתרונות שהופכים את הקרמיקה למושלמת

אם כן, יש לנו כאן בעצם את משולש היתרונות המושלם – ריצוף עמיד, קל לניקוי, ומגיע בכל עיצוב שאתם רק תרצו.
אתם לא תוכלו למצוא עוד כאלו יתרונות בריצוף אחר, ומומלץ בחום לבחור בקרמיקה!

קרמיקה