ערכה לעיניים מסדרת ROC SUBLIME ENERGY

בחורה עם מחשב נייד

באירוע השקה של סדרת ROC SUBLIME ENERGY קבלתי להיתנסות ערכה לעיניים מסדרת מוצרי אנטי אייג'ינג  SUBLIME ENERGY, בטכנולוגיית ה-  E-PULSE  המאפשרת טיפול מלא בכל תופעות הזדקנות העור: רפיון, קמטים וקמטוטים, כתמי עור ואבדן זוהר ואחידות.

''

 

החדשנות: פתרון פורץ דרך זה לטיפול סביב העיניים עובד ב-2 שלבים ופועל בשונה מקרמים המקובלים כיום בעולם הקוסמטיקה. הטיפול מבוסס על טכנולוגיית גירוי אלקטרוני ייחודית המעוגנת ב-10 פטנטים רשומים. החידוש בטכנולוגיה זו בקרם גורמת לייצור אלפי זרמים אלקטרוניים בלתי מורגשים בעור. פעולה זו מעצימה את יכולת ההתחדשות העצמית של תאי העור.

''

 

תוצאות (לפי היצרן) : תוך 3 שעות מהשימוש מתקבלות אותן תוצאות שקרמים אחרים משיגים ב-4 שבועות. התוצאות ממשיכות להשתפר כתוצאה משימוש יומיומי. מתאר העיניים נראה צעיר יותר באופן דרמטי והתוצאות המתקבלות:

 

* כהות ועיגולים שחורים מתמעטים באופן נראה לעין

* שיפור משמעותי במראה הקמטים וקמטוטים

* העפעפיים נראים מתוחים ומורמים, מתאר העיניין נראה מוצק יותר באופן הנראה לעיין

 

הנוסחה העדינה פותחה במיוחד לאזור העדין סביב העיניים, נוסחתם המזינה מתאימה לכל סוגי העור.

 

''

 

ההתנסות שלי בקרם העיניים:

מרחתי את הקרם מידי בוקר או ערב בשני שלבים סביב העיניים.

בשלב הראשון של הטיפול, מרחתי את קרם המוליך שבשפורפרת האפורה בזהירות סביב העיניים. בהתחלה הצבע קצת הרתיע אותי , אבל לאחר שראיתי את הספיגה המהירה והמושלמת שלו, הפחד עבר. הקרם מכיל מיקרו חלקיקים מתכתיים של  אבץ ונחושת בתוך בסיס סיליקון, בעלי מוליכות חשמלית גבוהה, המגבירים את הזרמים החשמליים הנמוכים בעור.

'' ''

בשלב השני של הטיפול, מרחתי קרם לחות מפעיל במשאבה. בתנועות עיסוי מרחתי את הקרם מעל הקרם המוליך עד לספיגה. קרם הלחות מאפשר זרימה רצופה של חשמל ביולוגי ושחרור יונים לחידוש העור, ובכך גורם לעליה בייצור הקולגן והאלסטין, ולכן מסייע בדה–פיגמנטציה, והרמת עפעפיים, וגורם לשיפור בעומק הקמטים ובמוצקות העור.

 

יולי''

השתמשתי בכמות שווה משני הבקבוקים היות ושני שלבי הטיפול משלימים אחד את השני.

 

''''

 

תוצאות ההתנסות לא איחרו להגיע: כבר לאחר כמה שעות העור סביב העיניים קיבל מגע משי נעים והעור הרגיש מוצק יותר.

''

 

יש לי עור רגיש מאוד וטיפול בערכת עיניים של ROC התאים לי במיוחד היות ולא השאיר תופעות לוואי.

 

פשוט:"חשמלית ושמה… קוסמטיקה"