קרם לסבוריאה

בחורה עם מחשב נייד

האם גם את סובלת ממחלת סבוריאה בקרקפת? האם גם אתן, סובלות מאדמומיות, או קשקשים בעור הפנים? גם אתן התייאשתן ממשחות אשר כוללות אסטרואידים? במידה וכן, אתן מוזמנות להגיע למכון "מור קוסמטיקה" וליהנות מאחד הטיפולים המתקדמים בתחום. בעזרת מספר טיפולים, וללא כל תופעות הלוואי, תוכלי לשפר משמעותית את הסבוריאה ומהנזקים שהיא מסבה לגופך, וכל זאת ללא כל מאמץ וללא כאבים.

סבוריאה היא מחלת עור, או נכון יותר דלקת בעור. היא כרונית,כך שמי שמבטיח להעלים אותה לתמיד, לא מדייק בדבריו ונוטע בכם תקוות שווא. מה שכן אפשר לעשות זה למנוע את ההתפרצות שלה, להפחית את הסימפטומים שלה ולחיות עם הקלה משמעותית, פיסית וגם רגשית. למה רגשית? כי סבוריאה מורידה מהבטחון העצמי, היא לא נראית טוב וקשה להסתיר אותה עם איפור.

שיטת הקור הינה שיטה יעילה, מוצלחת, ואפקטיבית ביותר, טיפול בסבוריאה אשר מביאה לשיפורים משמעותיים ולתוצאות נפלאות. במהלכה, המטופלת עוברת החדרה של חומרי לחות וחומרים מזינים, אשר מסייעים בתהליך שיקום העור, וזאת על ידי שימוש בטכנולוגיית קור של חמש מעלות צלזיוס, אשר גורמת לעור להתכווץ ולהתרחב, וכך מסייעת להחדרה עמוקה יותר של החומרים המסייעים. שיטה זו סייעה לנשים רבות לשפר את רוב הנזקים האסתטיים שמחלת הסבוריאה הסבה לעורן, ולהתגאות בעור נקי וחלק למראה, ללא כל תופעות לוואי.