קרם יום מהסדרה REVITALIFT FILLER של לוריאל

בחורה עם מחשב נייד

אחרי שהגעתי לגיל שאפשר להתחיל (35+), נושא הקמטים, קמטוטים ועור רפוי בחלקים מסוימים מעסיק אותי יותר ויותר..

זה קורה במיוחד בשעות הבוקר כאשר אני בוחנת את העור שלי מחדש מול המראה ומגלה בכל פעם מחדש "הפתעות" לא כל כך נעימות.

בוקר אחד את מתעוררת ומגלה קמט מעצבן בין הגבות..המצב רוח יורד ואת מרגישה, שלצערך, את מתבגרת..

ברגע הזה את חושבת – הלוואי שימציאו מקל קסם שיעלים את הקמטים כלא היו..

בהשראת הזריקות הדרמטולוגיות, יצרו מעבדות לוריאל פריז סדרה ראשונה מסוגה, סדרת REVITALIFT FILLER – המכילה ריכוז הגבוה ביותר עד כה של חומצה היאלורונית מלוריאל פריז. שימוש יומיומי במוצרי הסדרה יסייע להשיב את הנפח לעור הפנים ולטשטוש מראה קמטים.

ניסיתי קרם יום מהסדרה REVITALIFT FILLER  לאפקט מילוי קמטים והשבת הנפח לעור המכיל רכיבים עוצמתיים להשבת הנפח לעור הפנים ולטיפול במראה קמטים.

מרחתי את הקרם מדי בוקר  וערב את על פנים וצוואר נקיים בתנועות סיבוביות לספיגה מהירה. לפני כן, להגברת יעילות, מרחתי לפני הנחתו סרום היאלורוני מסדרת רויטליפט.

ולהלן מסקנותי:

קרם REVITALIFT FILLER – אשר נבדק דרמטולוגית ומתאים לכל סוגי העור, בעל מרקם עשיר, נעים ורענן, ללא תחושה שמנונית, נספג במהירות. העור נראה מוצק יותר ומראה העור מלא ומתוח יותר באופן הנראה לעין .

יתרונות של המרכיבים הפעילים בקרם:

חומצה היאלורונית:

  • סופחת לחות פי 1,000 ממשקלה
  • מעניקה לחות לעור עד 48 שעות
  • מסייעת בשיפור שכבת ההגנה של העור
  • משמרת לחות בעור

פיברוקסיל:

  • תמצית ממקור צמחי
  • מסייע בטיפול בקמטים
  • תורם למיצוק העור
  • מעניק מראה עור חלק יותר

התוצאה עם השימוש בקרם: מראה עור מלא יותר וצעיר יותר, תוך עיצוב ומיצוק מחדש של מראה קווי המתאר של הפנים.

https://youtu.be/kFwap_1d-xs

חלון פנימי (iframe)

קרם יום רויטליפט פילר נמכר בחודש ינואר 2016 במחירי הכרות: 120₪ ליחידה (תכולה של 50 מ"ל), במקום 220 ₪ ליחידה.

 

 

נואל שווארץ, דרמטולוג בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון, מנהל מרפאה פרטית בפריז. כמומחה לדרמטולוגיה אסתטית, מנדב ממומחיותו בנושא הזרקות דרמטולוגיות לטיפול בקמטים ואיבוד נפח:

מהן התכונות הביולוגיות העיקריות של חומצה היאלורונית ומה תפקידה בעור?

חומצה היאלורונית היא רכיב חיוני הנמצא בעור באופן טבעי. זהו חומר היסוד של סביבת ההתפתחות החוץ-תאית שבה טובלים תאי הדרמיס והאפידרמיס. חומר זה מהווה מעין מכל מים מעור; חומצה היאלורונית מסוגלת להכיל מים בכמות הגדולה פי 1,000 ממשקלה. מעל ומעבר לתפקידה כמחדשת לחות, היא מסייעת בשמירה על נפח העור וקפיציותו.

אלו פתרונות מוצעים כנגד איבוד נפח?

על מנת להילחם באיבוד נפח, אנו משתמשים במרפאה בתהליכים חדשים ופופולריים של הזרקת חומצה היאלורונית. מדובר בהזרקה ברישות עדין, לאזורים שונים בפנים הנראים מקומטים. ההזרקה מבוצעת לליבת הדרמיס במטרה להחדיר לחות חזרה לעומק העור לטווח ארוך. הזריקות גורמות לעור להתמלא ומחזירות לו בהדרגה את הנפח שאבד, תוך השגת תוצאה המעניקה לו מראה טבעי ביותר, וזוכה להערכה רבה בקרב המטופלים.

מי הן הנשים המגיעות אליך לטיפול בהזרקות ומהן חששותיהן העיקריים?

נשים המגיעות אלי לקבלת זריקות חומצה היאלורונית הינן לרוב בנות 35 עד 55. הן אומרות לי "אני נראית עייפה, הלחיים שלי שקועות, אני רוצה לקבל חזרה פנים מלאות כמו שהיו לי, אבל בעלות מראה טבעי כי אני לא רוצה שהחברים שלי יגידו: "אז זהו זה, היא עשתה הזרקות!"

הזרקת חומצה היאלורונית היא ההליך הדרמטולוגי המדורג שני אחרי בוטוקס. בעל הצלחה של 31,5%+. מפחית את עומק הקמטים, מיישר את העור ומחזיר לו את נפחו. חומצה היאלורונית מוזרקת לדרמיס. עקב השפעתה המידית על נפח העור ועל לחותו, היא ממלאה את הקמטים ומעניקה לפנים מראה מוצק ומלא יותר. השפעות אלו ימשיכו להיראות לעין משך 12-6 חודשים בהתאם לגיל המטופל וסגנון החיים שלו.

תוכלי למצוא את המידע הדיגיטלי האחרון באתר האינטרנט של לוריאל פריז www.lorealparis.com

השחקנית ההוליוודית נעמי ווטס תוביל את הקמפיין לסדרת הטיפוח רוויטליפט פילר ברחבי העולם, וכן בישראל

צילום לוריאל