קרוואנים לטיולים בארץ למכירה/ להשכרה

אחת לתקופה עולה בכל אחד מאיתנו הצורך להחליף אווירה, לשבור את השגרה ולעשות את זה כמה שיותר רחוק מהסביבה היום יומית שלנו. זאת בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו כולנו אוהבים כל כך לטייל, בין שמדובר בטיול לחו"ל, טיול צימרים, נופש במלון, קמפינג זוגי או משפחתי או טיול טבע למטיבי לכת, העיקר לצאת, לטייל, להתחבר לרגשות ומצבי רוח אחרים. את הטיול אפשר לבנות בשלל צורות כאמור, אך בכל המקרים חשובים לנו ערכים כמו נוחות, פרטיות ויעילות. במלון אנחנו מקבלים את הכל מן המוכן, אבל ישנם הרבה יותר מקרים בהם אנו רוצים פשוט לצאת לטבע, לטיול משפחתי פשוט ואמיתי, ובמקרים האלה טיול קרוואנים הוא המודל הנוח, הפרטי והיעיל ביותר שעומד לרשותנו.

234235

שילוב בין חוויית טבע מנצח ובין הנוחות של הבית

טיול קרוואנים הוא טיול המאפשר לכם לשלב בין הנוחות של הבית ובין חוויית הטבע, ועל כל זה מוסיף ערך יוצא דופן של ניידות בפרטיות מלאה עם חלל גדול שבו ניתן להתנהל בצורה חמימה ואינטימית לבד, כזוג או עם כל בני המשפחה. שוק הקרוואנים הוא שוק גדול ומגוון, ובו אפשר למצוא דגמים רבים הנבדלים זה מזה בשורה של פרמטרים כמו גודל ונפח פנימי, רמת מודולאריות, מספר מיטות, אבזור פנימי, רמת גימור ופינוק, מודל קרוואן נגרר מול קרוואן ממונע שמחובר למעשה לרכב עצמו ועוד.

לשכור או לקנות?

כדי לצאת לטיול עם הקרוואן המתאים לכם ביותר, תוכלו לבחור באחת משתי אפשרויות:

  • רכישת קרוואן בבעלות מלאה ותחזוקו באופן קבוע ורציף
  • השכרת קרוואן על פי הצורך

אם אינכם מתכוונים להתגורר בקרוואן, וכל העניין שלכם בעולם זה מתמצה בטיול פעם או פעמיים בשנה, ללא ספק מודל ההשכרה הוא המודל המתאים לכם. במודל זה תוכלו להרשות לעצמכם לשכור קרוואן גדול, מרווח, מאובזר ומפנק, ולא להסתפק ברכישת קרוואן קטן וצפוף בתקציב מוגבל. בתקציב נמוך יחסית תוכלו לשכור קרוואן מרווח דיו, ליהנות מבית קטן ואינטימי צמוד אליכם בכל מקום, להתמקם בכל מקום במרחב, ולחוות חוויה שונה ויוצאת דופן בתרבות הטיולים של ישראל.

mobile-home-417578_640

קבלו החלטות בצורה מושכלת

במידה ואתם בוחרים דווקא באפשרות של קרוואנים למכירה, אתם רוצים להקדיש מספיק זמן כדי להבין בדיוק מה הם הצרכים שלכם בטווח הארוך. אפשר להתפשר על שורה של אלמנטים, לרבות גודל הקרוואן, על מנת לעמוד במגבלות התקציביות שלכם, אך חשוב מאוד שלא תשקיעו כסף בקרוואן שמיועד לשרת אתכם לאורך זמן, בסופו של דבר תגלו שבחרתם קרוואן שפוגע בחוויית הטיול בכל פעם מחדש. ככלל, כדאי להתייעץ עם חברים, מכרים או בני משפחה שמבינים בתחום או שיכולים לסייע לכם ללמוד את התחום באמצעות האינטרנט כדי להבין בדיוק מה הם הפרמטרים החשובים לבחינה לפני ששוכרים או קונים קרוואן.

לפרטים נוספים ולהזמנות אני אישית מאוד ממליץ על האתר http://www.allcaravans.co.il/

השכרתי מהם קראוונים לטיול בכנרת לפני חודש, שירות מעולה והקראוון היה לי מוכן כבר בחוף בכנרת. לחברה יש שירות של להביא את הקראוון עד למקום שתרצה.

מעוניים לקנות? בלי לחשוב פעמיים הזמינו מחברה זו, ותהנו משירות מצויין ומהיר. באים לקראתך במחיר.

תעקבו אחרי גם ברשתות החברתיות:

פייסבוק

גוגל פלוס

צרו קשר

הכתבנית
שלום לכולם :) אשמח לשתף אתכם בהרבה מידע רחב אשר יעזור לכם בעתיד או אפילו בהווה. עקבו אחרי ותהנו ממידע חשוב שאף אחד לא מספר לכם!