קראנצ'וסים חדשים על המדפים

גילוי נאות אחד: קיבלתי את המוצר להיתנשות
גילוי נאות שתיים: את התמונה גנבתי מהבלוג של ששת...כי עד שבאתי ליכתוב את הפוסט…הבת שלי והחברות שלה אכלו את כל החטיפים…אמרו שהיה "סופר טעים, אני אגיד לאמא גם ליקנות, תמיד כיף לבו אילכם…." , ואני…שהיתמוגגתי מכל המחמאות, שכחתי לצלם את השקיות…אבל טוב שיש חברים….ואפשר ליגנוב להם תמונות תמורת קרדית….
גילוי נאות שלוש: מה שהבת שלי לא יודעת…שכשהביאו את המוצר…אני גמרתי חבילה אחת של גריל…והיא היתה מדהימה.

קראנצ'וסים חדשים על המדפים:
חטיף קראנצ'וס mana ב 4 טעמים ו 3 גדלים חדשים
טעמים: גריל, ברביקיו, פלאפל, בצל
גדלים: קטן- 35 גרם, גדול- 70 גרם וענק- 200 גרם
חברת המזון mana משיקה את חטיף הקראנצ'וס- חטיף חיטה קראנצ'י מתובל ב – 4 טעמים: גריל, ברביקיו, פלאפל ובצל ב 3 גדלים שונים.
גדלי סדרת קראנצ'וס המחודשת הינם הגדלים הרגילים לחטיפים מלוחים: קטן- 35 גרם ,גדול- 70 גרם ותוספת מרעננת של 200 גרם- גודל ענק המתאים לאירוח מרובה אנשים.
חטיף קראנצ'וס הוא חטיף החיטה היחיד בשוק אשר מיוצר עם שמן קנולה. המוצרים מכילים אומגה 3 ממקור צמחי, התורם להורדת הכולסטרול "הרע" בדם ולהפחתת הסיכוי לחלות במחלות לב. בנוסף לקראנצ'וס יש תכולת שומן רווי נמוכה באופן משמעותי – רק 2-3% לחטיף במקום 9-12% מהמוצרים המקבילים בשוק. שומן רווי ידוע כשומן אשר מעלה את רמות הכולסטרול בדם ובמיוחד את רמות הכולסטרול "הרע".
חטיף הקראנצ'וס מצטרף למגוון מוצרי חברת mana אשר שמים דגש על חידוש ושיפור ערכי מוצריה בכל עת.
כשרות : בד"ץ עדה חרדית, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות בארץ.

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))