קקי של עכברים מעיד על נוכחות של עכברים בבית ומחילה באזור, אז מה עושים?

כל הפרטים שחשוב לדעת כאשר מזהים קקי של עכבר בבית

מצאתם קקי של עכברים בבית? יש לי כמה טיפים איך להמשיך מכאן!

עכברים שנכנסים אלינו הביתה , יחפשו בעיקר מזון ומקום מסתום נוח וקרוב. אם מצאתם קקי של עכברים בבית, כנראה שהמחילה שלהם נמצאת בסביבה. עכברים מקימים את המחילה שלהם בדרך כלל כ15 מטר מהאזור שבו הבחנו בעכברים בבית. על מנת להרחיק את העכברים מהבית , חשוב לנטר את המחילה ולעשות שם הדברת עכברים בהתאם. כמו כן, חשוב ומומלץ לאטום פתחים וחורים שדרכם העכברים נכנסים לתוך הבית שלכם.

איך מזהים קקי של עכבר בבית?

קקי של עכבר יהיה בדרך כלל באזור שבו העכבר מצא מזון. יכול להיות במטבח או באזורים של המזווה בבית. לאחר שהעכבר מוצא אוכל , הוא עושים את צרכיו. זו הסיבה שתמיד ניתן יהיה למצוא קקי של עכברים , כאשר הם חודרים לביתנו. אין סיכוי שיהיה עכבר בבית ולא יהיה קקי של העכבר.

גודלו של הקקי של העכבר קטן משל קקי של חולדה , כאחד ס"מ. צורתו של הקקי תיהיה כמו גרגירי אורז שחורים.

מה מומלץ לעשות כמזהים קקי של עכברים בבית?

המומלץ לעשות במקרה בו מצאנו קקי של עכברים יהיה לא לנקות את הקקי. כאשר מבחינים בסימני של עכבר בבית, רצוי לפנות למדביר עכברים מקצועי על נמת שיפתור לכם את בעיית העכברים בבית.

העכברים חמקמקים ומתוחכמים וכמעט ובלתי אפשרי לתפוס עכבר לבד. מדביר עכברים מקצועי ינסה לאתר את מקום המסתור של העכברים או דרכי חדירתם ולהמליץ על איטום וסגירה. בנוסף, במקרה בו נזהה את המחילה, עושים הדברת עכברים בהתאם לתנאי השטח.

כאשר מדובר במבנה כמו בית, מחסן או חנות , נפעל תחילה עם מלכודות ופיתיונות שונים על מנת ללכוד את העכברים שנמצאים בתוך המבנה. איטום פתחי היציאה ימנע מהם לחזור לתוך המבנה.

הקקי של העכברים בבית מאפשרים למדביר לזהות את מסלול התנועה שלו בבית. הדבר יעזור למדביר בפיזור המלכודות בתוך המבנה, על מנת להביא ללכידת העכברים כמה שיותר מהר.

לכידת עכברים בבית יכולה להיות אורכה ומתישה ולכן חשוב לעשות זאת עם מדביר עכברים מקצועי בעל ניסיון וידע בתחום.

זיסמן הדברות מתמחים בהדברת עכברים בבית ובעסק ומציעים ללקוחותינו שרות וליווי עד לפתרון בעיית העכברים.

למידע נוסף אודות הדברת עכברים בבית ניתן לבקר באתרינו:

https://www.zisman-hadbarot.co.il/