קצת עלי ומה שקורה לי בזמן האחרון

בחורה עם מחשב נייד

קודם כל, סליחה שנעלמתי לכם קצת. פשוט הייתי עסוקה בימים האחרונים בעבודה ובכתיבה.

בפוסט הקודם דנתי בעצומה שארגנתי להגדלת קצבאות הנכים. לצערי העצוממה די תקועה ואני קצת אובדת עצות מה לעשות. בכל מקרה עכשיו אני רוצה שתכירו אותי יותר
אז הנה קצת עלי…

אני נורית פלג וולברג. אני עובדת במידענות וניהול מדיה חברתית בשח"מ מקורות ביצוע, אני גם סופרת נוער וחוץ מזה אני נכה. אני חולה במחלה גנטית בשם דיסאוטונומיה משפחתית. מדובר במחלה קשה ונדירה שפוגעת במעררכות הגוף השונות: חוסר דמעות, חוסר שיווי משקל, סחרחורות בחילות וקושי בבליעה. אני אבל מתמודדת לא רע עם המחלה וסיימתי תואר שני והתחתנתי ואני מנסה לחיות חיים רגילים כמה שאפשר.

אני גם מאוד פעילה בעולם האנשים עם המוגבלויות. בעבר יזמתי מפגשים חברתיים, ארגנתי יריד תעסוקה לאנשים עם מוגבלויות וכאמור העצומה.
אני רוצה להאמין שאני יכולה לשנות דברים ולהשפיע.

זאת בגדול אני. עכשיו אספר מה אני עושה בימים אלו.

התחלתי לכתוב את ספרי השלישי בצורה מקוונת. ניתן לקרוא את הספר לייב בפייסבוק בוואטסאפ ובמייל.

הסיפור הוא פנטסיה ומדבר על נערה נכה שיש לה כוחות קסם – היא יכולה לרפא כל אחד חוץ מאת עצמה.

אני מקווה להתקדם איתו.

האמת אבל ככה אני די עייפה בזמן האחרון. הבריאות שלי די בסדר יחסית אבל השגרה מעייפת. אני אבל באמת רוצה לעשות הכל ולחיות כמו כולם. זה הרבה לבקש?

אחד הדברים שמפריעים לי בחיים זה שאני צריכה מטפלת סיעודית. אל תבינו לא נכון, המטפלת שלי היא בהחלט בסדר וטובה וכמו חברה, אבל תארו לכם שאתם צריכים לבקש עזרה בכל דבר קטן כמו ללכת לשירותים בעבודה (השירותים לא הכי נגישים) זה ממש מתסכל.

טוב, אבל אני לא מקטרת – טוב לי להיות עצמי!!!

נורית פלג וולברג
סופרת נוער, מידענית, כתבת, מנהלת מדיה עם תואר שני במידענות. עובדת בשח"מ מקורות ביצוע. נשואה. נכה מלידה - חולה במחלה גנטית דיסאוטונומיה משפחתית.