קצת מהלב… בחרתי לשתף… (יומן קורונה)

מוזמנים לצפות בסרטון יומן קורונה בקישור כאן או המשיכו לקרוא…
משהו ממני, אורנה בר סטודיו אורנה ומינה

התעוררתי היום עדיין אופטימית… חייבת להודות שיש בי זיק של שמחה עמוקה בלב כי אני מרגישה שבכל הכאוס הזה משהו חדש קורה.
אני אגלה לכם שגם אני אוטוטו בקבוצת הסיכון, אבל מה שבטוח, שעכשיו אני בקבוצת הסיכון של העסקים הקטנים – קבוצת סיכון כלכלית.
התלבשתי, אני יוצאת לסטודיו לפגוש את השותפה שלי מינה, לחשוב ביחד איך מתארגנים לחיים החדשים.

פסח זו התקופה הכי שמחה אצלנו בסטודיו, עכשיו דממה. כל אחד בבית והסטודיו ריק ושקט. כנראה שכבר היום כולנו נישאר בבתים, כי אלה ההנחיות.
אז גם אנחנו כמו עוד חצי מיליון בעלי עסקים קטנים, שהתהפך עלינו העולם, מנסים לעכל את הנתונים ולא יודעים איך יראה המחר…

גם אנחנו כמו עוד חצי מיליון אנשים שעובדים קשה כל השנה ומתמודדים עם התשלומים, עם הספקים, עם ההלוואות, עם ההתחייבויות והמיסים, פתאום מבינות שסוגרים לנו את העסק (בעקבות הקורונה) ואין מושיע. איפה המדינה שתעמוד לצידנו ומאחורינו ברגעים קריטיים אלו.
אני אגלה לכם, אף אחד היום לא נעשה עשיר גדול מעשייה, אבל העשייה ממלאה אותנו ומטעינה אותנו. המלחמה היום יומית קשה ואנחנו ואנחנו מאמינות ואוהבת את מה שאנחנו עושות, ולא מתכוונות לוותר בכזו קלות.
בינתיים, מוצפת בהרבה התלבטויות ומחשבות, יודעת רק דבר אחד:
אנחנו יוצאות להילחם על יום המחר שלנו, על העתיד ועל הפרנסה ולא מוותרות!

להתראות עוד מעט בסטודיו

אורנה בר – סטודיו אורנה ומינה
הום סטיילינג והלבשת הבית
התומר 30 רמת השרון

אורנה ומינה
לכל אחד מגיע לגור בבית מעוצב הבית שלנו ממש כמונו יכול לשנות את הופעתו בהתאם לבגדים שלו כל אחד יכול ליצור את הבית שלו את המראה הייחודי לו, את האני שלו בתוך הבית שלו............ אורנה בר- תכנון אדריכלי>>> מעצבת ומתכננת בתים ,מרחבים ציבוריים ומשרדים ,מובילה פרויקטים בתחום הבניה , מורה בכירה וחברה בסגל המורים של שנקר הנדסאים בקורס ללימודי עיצוב פנים. שותפה ומייסדת סטודיו "אורנה ומינה" –המתמחה בעיצוב פנים והלבשת בתים ,משרדים ובתי מלון. אורחת קבועה בתוכניות טלוויזיה ואינטרנט בתחום האדריכלות והעיצוב...................................... מינה חיימוביץ – מאסטרית בטקסטיל והלבשת הבית>>> מהמובילות והוותיקות בארץ ובעלת מעל 30 שנות עשייה בתחום. שותפה מייסדת בסטודיו "אורנה ומינה "ומובילה את תחום הטקסטיל, מבניית קונספט עיצובי משלב התכנון ועד שלב הייצור של וילונות, ריפודים, וטפטים לבית למשרד ולבתי מלון. מרצה ומלמדת טקסטיל בבתי ספר לעיצוב. אורחת קבועה בתוכניות טלוויזיה ואינטרנט בתחום הלבשת הבית והטקסטיל לבית ******** בסטודיו ובבית המלאכה שלנו אנחנו מעצבות, מתאימות, מייצרות, תופרות ומחדשות רהיטים, וילונות, ריפודים, כריות ועוד, לבית ולבית העסק >>>כתובת אתר – www.ornamina.co.il >>> כתובת –התומר 30 רמת השרון >>> טלפון 03-5475385 >>> טלפון אורנה – 052-5827340 >>> טלפון מינה- 052-2431394 >>>