קפסולת מוסיקה

השבוע הגיע אלי סמפל מתוך קולקציית הקפסולה החדשה של TNT שנקראת Music Collection. השם כבר אומר הרבה, ומבחינתי, כל שיתוף פעולה בין אופנה למוסיקה, שהם שני דברים שאני מאוד אוהבת, הופך את החגיגה למשהו הרבה יותר מטורף.

בחורה עם מחשב נייד

אני מאוד אוהבת קולקציות קפסולה, קודם כל עצם זה שהן לא סופר-מסחריות ואף מוגבלות בזמן בדרך כלל, הופך אותן בעיניי למשהו הרבה יותר מיוחד. תוסיפו לזה את עניין שיתופי הפעולה בעיצוב הקולקציות, דבר שהולך ונהיה נפוץ בשנים האחרונות, ומבחינתי מדובר בחגיגת אופנה שלא היינו מקבלים בשום צורה אחרת. איזה כייף זה!

אחרי TNT אני עוקבת כבר הרבה שנים, תמיד היה משהו קצת יותר חצוף ומקורי בקו האופנתי שלהם ואני מאוד אוהבת את זה, וגם הארון שלי. נראה לי שרק השנה הצלחתי להעביר למסירה מכנס מתרחב מקסים שלהם, שבתחתית הרגל היה לו ציור צבעוני גדול של בחורה בסגנון פופ-ארט קומיקס כזה.. קניתי אותו לפני עשר שנים בערך והוא כמובן לא עלה עליי יותר, אבל הוא היה כל כך ייחודי בנוף האופנה בארץ, כבר אז כשקניתי אותו, שלא הצלחתי להיפרד ממנו ופשוט נהניתי רק מלהסתכל עליו.. ממש הרגשתי שאני מוסרת פריט אספנות. האמת, אני קצת מצטערת עכשיו שעשיתי את זה..

השבוע הגיע אלי סמפל מתוך קולקציית הקפסולה החדשה של TNT שנקראת Music Collection. השם כבר אומר הרבה, ומבחינתי, כל שיתוף פעולה בין אופנה למוסיקה, שהם שני דברים שאני מאוד אוהבת, הופך את החגיגה למשהו הרבה יותר מטורף. וגם מחייב באיזשהו מקום..

TNT עומדים להשיק בעצם שלוש קולקציות כאלה, שהם שיתוף פעולה עם שלושה גורמים מתעשיית המוסיקה בארץ: להקת אורפנד לנד (להקת הבי מטאל ישראלית מאוד מוערכת), מועדון "החתול והכלב" התל-אביבי ולהקה ישראלית מובילה נוספת שתיחשף במהלך העונה.

מעצם החיבור האישי שלי עם מוסיקה ועם אופנה, תמיד טענתי שהם קשורים אחד לשני בצורה מובהקת (אני בטח אכתוב על זה בהרחבה מתישהו בקרוב). עכשיו, עם הקולקציה המגניבה הזאת, ואחרי עוד שיתופי פעולה שנראו כאן ממש לאחרונה, אני רואה את זה מול העיניים וחושבת לעצמי שהייתי רוצה לראות עוד ועוד מוסיקאים נכנסים לשיתופי פעולה כאלה, בעיקר בארץ. גם כדי להכניס אלמנטים בועטים וקצת רוקנרול ליומיום שלנו וגם כדי להתבטא אומנותית במקום קצת שונה ממה שהם רגילים תמיד. בטוחה שזה יעשה טוב גם לקהל שלהם.

הקולקציה הנוכחית שתצא כבר בימים הקרובים לחנויות הרשת, היא קולקציית "החתול והכלב", שמציעה פריטים לבנות ולבנים, ביניהם חולצות T, תחתונים לבנים (שיתאימו גם לבנות), שרשראות וכובעים מודפסים. המחירים לא יעלו על 59.99 ₪ לכל הפריטים! נגיש לחלוטין.

הנה כמה דוגמאות מהפריטים של הקולקציה הראשונה, אני אהבתי. מחכה לראות את מה שיעשו עם אורפנד לנד.. והאמת שהכי מעניין אותי לדעת, מי הלהקה השלישית.. יש למישהו רעיונות??

נירי שאול
אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/NiriShaulBusinessImage