קפה עם יעלי

בחורה עם מחשב נייד

20160114_133751

מגיע לי מזל טוב, סוף סוף יש לי בלוג.

כבר הרבה זמן שאני מתכננת ,חולמת, רוצה, והנה זה הגיע, כדרכם של דברים שכשמגיע זמנם הם מגיעים.

חשבתי על כל מיני שמות, "איך את עושה את זה"? גם אמא גם אישה גם בעלת בית קפה, גם מנהלת תוכן ופרסום במלן כינר, גם מתמידה במכון כושר וגם…וגם… או שאולי "העוגות של יעלי", או "המתיקות שבחיים" כי אני ממש ממש אוהבת מתוקים שממתיקים לי את החיים, בסוף… החלטתי על "קפה עם יעלי", כי אני מכורה לקפה, חולה על קפה, נהנית מקפה ושותה מלא מלא קפה, וגם כי אני אוהבת להזמין אנשים לקפה, להכין להם קפה ולשתות איתם קפה ואולי פעם עוד אלמד לקרא בקפה ,וגם כי יש לי בית קפה שקוראים לו יעלי והוא נמצא בכפר האמנים אניעם שברמת הגולן.

אז כבר אמרתי שקוראים לי יעלי , גרה במושב יונתן ברמת הגולן ויש לי  5 ילדים מדהימים, הגדולה תכף מסיימת שמינית וזה סופר מרגש, הקטנה בכיתה א' ואני כבר לא ממש ילדה כמו ששמתם לב, אבל אין  מה להתלונן, כי בתכלס הספקתי לא מעט ב  41 שנות חיי. לפני 5 שנים הגשמתי חלום ופתחתי לי עסק עצמאי, בית קפה קטן וקסום בכפר האמנים אניעם, מדרחוב פסטוראלי במרכז רמת הגולן,  קיבלתי הזדמנות וחטפתי אותה ב2 הידיים ועם תמיכה מלאה מהאיש שלצדי. מעולם לא עבדתי לפני כן בבית קפה לא בישלתי או מלצרתי, למדתי את העסק תוך כדי תנועה, בהתחלה העסקתי קונדיטורית ואחרי חצי שנה היא פרשה ובתקופה שחיפשתי לה מחליפה, התחלתי לאפות את העוגות בעצמי,  תמיד אהבתי לאפות   אבל לא למדתי באופן מקצועי, אבל כשלא הייתה ברירה מצאתי את עצמי אופה כמויות של עוגות ונהנית מהיצירה ומהתגובות. בהתחלה חששתי מהתגובות , אז השבעתי את כל הצוות שלא יגלו לאף אחד שאני הקונדיטורית ועם הזמן תפסתי ביטחון והסוד התגלה ומאז אני גם קונדיטורית ללא תעודות אבל עם אהבה גדולה.

אז כשתשבו איתי פה לקפה, אספר לכם קצת על חיי, על הקפה שלי, על האנשים שאני פוגשת וגם על העוגות שאני אופה.

יש לי בלוג חדש ואשמח שתעקבו אחרי.

שלכם באהבה

יעלי

 

קפה עם יעלי
יעלי בת 44 נשואה, אמא ל 5 , גרה במושב יונתן בעלת בית הקפה יעלי בכפר האמנים אניעם ברמת הגולן , אוהבת אנשים, קפה ומתוקים משתדלת לראות את הטוב והמתוק שבחיים. אופה, מצלמת, מארחת, מפיקה, כותבת ,מגדלת, מנהלת ואוהבת...