קפה עלית INTENSE Extra Strong

 

 

צהרים טובים ושאתחדש על הבלוג החדש בבית סלונה.

 

 

אחת מאהבותיי העיקריות היא שתיית קפה, קפה איכותי חזק וטעים או בשפת העם- נסקפה (בבית אני שותה אספרסו גם). תקראו לי נהנתית ואכן אני כזו, לחיות את הרגע, לראות בעיקר את חצי הכוס המלאה (בעיקר של הקפה).

שילוב של ספל קפה וספר מממ, קצת שוקולד ליד זה הבילוי המועדף עליי במיוחד בחורף – העונה האהובה עליי.

אני עייפה – שותה קפה, אני שמחה – שותה קפה, אני מחפשת נחמה שותה קפה.

הקפה החדש הנהדר והטעים של עלית מבית שטראוס חוץ מזה שהוא מאוד איכותי עם אספרסו וכו', הנראות שלו פשוט מדהימה, המכסה הנראה כקפסולת קפה של מכונה ממש מדהים ולי זה מוסיף המון כשאני עסוקה בטקס הכנת הקפה בביתי הקט. כל הכבוד על הרעיון הכל כך מוצלח.

לענייננו – והרי זה העיקר כאן בכל הסיפור.

הקפה intense extra strong של עלית/שטראוס הוא קפה מעולה. כיף לשתות אותו ואני ממליצה באהבה. נסו גם אתן. המחיר שווה לכל נפש, הוא מעולה!!!

 

 

 

ישראל היא מדינה של אוהבי קפה נמס, כאשר 6 מכל 10 מכוסות הקפה הנצרכות בבית הן כוסות של קפה נמס. עולם הקפה מתפתח בקצב מואץ, ובשנים האחרונות התפתחו טכנולוגיות חדשות ביניהן

ה-Micro Grind, המאפשרת לשלב בין קפה מיובש בהקפאה לבין קפה אספרסו ולשדרג את צרכני הקפה המיובש לקפה חזק ואיכותי יותר.

הקפה החדש מבוסס על טכנולוגיה חדשנית ופיתוח מוצר במרכז הפיתוח הגלובאלי של החברה בלוד, המאפשרת לייצר קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו. המוצרים מאופיינים במשקע עדין וגרגרים של פולי קפה ("חתימה", בשפה המקצועית) ומרקם חלק, עדין ונעים, וברמת קפאין זהה לזו שיש באספרסו. התהליך שלנו הוא ייחודי – הוא מגן על האספרסו מפני חשיפה לאוויר במהלך התהליך (מונע חמצון), ומשלב כמות גדולה של אספרסו במוצר. בתהליך זה גם נשמרים הטעם והריח של האספרסו.

קפה עלית INTENSE Extra Strong

קפה עלית INTENSE Extra Strong

למוצר הייחודי אריזה יוצאת דופן בעיצובה, הכוללת מכסה בצורת קפסולה של אספרסו, המייצרת הבנת מסר ובולטות במדף. המוצר מיועד לאנשים שאוהבים קפה בטעמים חזקים ומובחנים ומעוניינים לגוון בסוג הקפה שהם צורכים.

נדב ארנס, מנכ"ל שטראוס קפה ישראל: "כחברת הקפה המובילה בישראל שפרצה בהצלחה לחו"ל, אנחנו פועלים להכרת הצרכנים, לקיום דיאלוג איתם על מנת להבין את הצרכים העמוקים שלהם ולפתח עבורם מוצרים מתקדמים שנותנים להם מענה. משיחות עם צרכנים וממחקרים תומכים שערכנו בקרב צרכני קפה מיובש בהקפאה עולה כי כ-50% מהם מצהירים שהקפה היומיומי שלהם כבר לא מספיק חזק עבורם ולפיכך הם מכינים כל כוס קפה עם כמות גדולה יותר של קפה מבעבר. 'קפה עלית' INTENSE, קפה מיובש בהקפאה בשילוב אספרסו, מאפשר לצרכני הקפה המיובש בהקפאה לגוון ולצרוך גם קפה איכותי וחזק וגם ללא צורך במכונה. מבחינת שטראוס קפה, מדובר במדינה הראשונה להשקה ובמידה ויצליח המוצר ישווק במדינות נוספות".

אלעד רביד, מנהל שיווק שטראוס קפה ישראל: ״שוק הקפה בישראל מתפתח בשנים האחרונות בקצב מהיר בדומה למדינות קפה מתקדמות אחרות. אוהבי הקפה בישראל יכולים להיות גאים בהיצע הקפה המגוון והאיכותי ואנחנו שמחים להוסיף לזה את אחד מסוגי הקפה הטרנדיים ביותר בעולם המשלב בין קפה מיובש בהקפאה איכותי ואספרסו אמיתי. הקפה החדש טעים עם וגם בלי חלב, בהמתקה קלה או בלעדיה ואפילו כקפה קר על קרח. אנחנו מעריכים שהוא יהיה תוספת חדשה ומשמחת למגוון הקפה המקומי וגאים בפיתוח הישראלי שייצא מכאן לשווקי הקפה האחרים שלנו"