קסם חדי-הקרן. לדהור. לחלום. להאמין.

"משב-רוח וכישוף השמיים" הוא הספר השני בסדרה לראשית קריאה "קסם חדי-הקרן" שכתבה דייזי מדואוז.

בממלכה הרחוקה של העמק המכושף, החברות הכי טובות איישה ואמילי חווות הרפתקאות מדהימות עם חברותיהן חדות-הקרן.

כשחדת-הקרן המרושעת סלינה גונבת את התליון המיוחד של משב-רוח, חדת-הקרן של השמיים, האוויר בממלכה הופך מזוהם וכל יצורי הממלכה מתקשים לנשום כראוי.

האם יצליחו הבנות לעזור למשב-רוח למצוא את התליון שלה ולהציל את הממלכה?

זה הספר השני בסדרת “קסם חדי הקרן “ והוא מפגיש אותנו שוב עם איישה ואמילי אשר חוזרות לעמק הקסום, לממלכת חדי-הקרן ומלכתם אורורה.

unicorn22

איישה ואמילי מגיעות לעמק הקסום הדמיוני של המלכה אורורה וארבע חדות הקרן כשמחזיקי המפתחות עם חדי הקרן שקיבלו בביקורן הקודם זוהרים ונושאים אותן לשם. בעמק הקסום מתקיימת תחרות הטסת עפיפונים, אך הם לא מצליחים להמריא בשל איכות גרועה של אוויר והיעדר רוח. מי שאחראית לאיכות האוויר ולמניעת הזיהום בעמק המכושף היא חדת-הקרן "משיב הרוח" והיא עושה זאת בעזרת תליון קסום. התליון שלה, כמו התליונים של חברותיה, נגנב על ידי סלינה המרושעת שרוצה לשלוט בעמק. המלכה אורורה מבקשת את עזרתן של איישה ואמילי בהחזרת התליון  של "משיב הרוח" כדי להשיב את האוויר הנקי לעמק.

איישה ואמילי עוברות הרפתקאות, מתחברות ליצורים דמיוניים נוספים שהן פוגשות בעמק המכושף ומשתפות עימם פעולה כדי להשיג בחזרה את התליון הקסום.

הסיפור מהנה ושופע דמיון, הוא קל לקריאה ומנוקד ומלווה באיורים בשחור-לבן.

קסם חדי הקרן – משב-רוח וכישוף השמיים מאת דייזי מדואוז, תרגום: חגי ברקת, הוצאת "דני ספרים", 94 עמודים, מנוקד. מתאים לגילאי 7 – 8.

שלומית דותן. יש לי סיפור...
סופרת ילדים, עורכת לשון ותוכן, M.A בספרות עברית במסלול לכתיבה יוצרת, אימא לבת ולשני בנים. And sympathy is what we need my friend