קניית רכב – להילחם באגו

בחורה עם מחשב נייד

ובכן אחד הדברים המעצבנים יותר שאני צריכה להתמודד איתן לאחרונה זה למכור את הרכב שלי ולמצוא רכב חדש לקנות, בן זוגי לחיים עסוק בעבודה ואינו מוצא את הזמן לסייע לי, למרות שיהמר לזכותו שהוא נתן לי כמה טיפים שימושיים בשביל לבחון רכב חדש אותו אני אקנה.

אז בחזרה לעניינינו, אני רגילה כבר זמן מה לנהוג ברכב חדש ומאובזר אשר נראה לי שהדבר היחיד שאין בו אולי זה מערכת ליירוט טילים (ייתכן ויש ואני לא יודעת), העניין הוא שאני נוהגת ברכב הזה כבר שלוש שנים, רק לעבודה הלוך וחזור, בלי טילוים אחרים, הרכב שמור, ועתה הגיעה העת למכור אותו שכן יש ירידת ערך לרכב ולפני שייגדלו עליו ההוצאות כדאי כבר להביא רכב חדש.

אז מאיפה מתחילים לחפש? חשבתי לפרסם באתר יד 2 את הרכב שלי למכירה אל אני מאוד מפחדת שאני אקבל יותר מדי טלפונים לא רלוונטיים ושהדבר יוביל לסיוט מתמשך, אך נראה לי שכך אני אעשה בסופו של דבר שכן זהו בכל זאת פתרון מהיר וסביר להניח שאני אמכור את הרכב במהירות.

ועכשיו נשאר לי עניין הרכב החדש, קודם כל שלא כמו נשים רבות, אני מאוד אוהבת להתפאר ברכב שלי וכן אני משוויצה איתו קצת, אך בעלי מצד שני אומר שעכשיו אני בפני של של קניית רכב חדש ואני צריכה להתחיל לחשוב אולי על רכב יותר פשוט שכן הרכב משמש בסה"כ בשביל נסיעה לעבודה הלוך וחזור. אבל במקרה זה אני חשבתי לעצמי, שייתכן שבעלי באמת צודק אבל כמו שאמרתי אני ממש נתקלת פה בבעיה של אגו שכן אני רוצה לשמור על הרכב שלי ועוד אחרי שהתרגלתי לנוחות.

לא יודעת, הכלל עניין של אגו וכסף בחיים ייתכן ואולי נצטרך ללמוד לחיות עם זה ולהתחיל להיותר קצת יותר צנועה ולהודות בזה גם שעדיף רכב פשוט יותר, אל תמיד חייבים להיות עם פאר.