קניות על הדרך

בחורה עם מחשב נייד

על מנת לתקן את הרושם הסמי-אינטלגנטי שיצרתי לעצמי בפוסט הראשון שפרסמתי ובו המלצה על ספר, בפוסט הזה אשתף אתכן במה שאני טובה בו באמת- קניות!

בשבוע האחרון הייתי מאוד עסוקה. אני עובדת ע"פ פרוייקטים וכך יוצא שיש ימים בהם אין לי אויר לנשימה ויש ימים חופשיים לגמרי. השילוב של עומס העבודה ומזג האויר אילץ אותי להישאר בבית. מדי פעם הצצתי באסוס בשביל הנשמה, אבל הצלחתי לעמוד בהבטחתי מתחילת החודש להמנע מקניות.

אתמול השמש יצאה, סיימתי חלק נכבד מהפרוייקט שאני עובדת עליו והרגשתי שהעיר קוראת לי. סימנתי לעצמי סיבוב קצר באזור קינג-ג'ורג- שוק בצלאל. לא תכננתי לקנות כלום, רק לשטוף את העיניים ולראות מה חדש. אבל כמו שעוד תלמדו עלי, התכנונים שלי לא מולידים מציאות.

מזה זמן, אני חושבת שהגיע הזמן לתיק חדש. לאחרונה חזרתי לשמחתי לבלות במקומות של גדולים והתיקים שמשמשים אותי ביומיום, לא הולמים את בילויי הערב. רציתי סוג של קלאץ, אבל בגודל שיאחסן את הארנק הגדול שלי, מפתחות וטלפון. מצד שני לא רציתי להשקיע מאות שקלים, אני אמנם יוצאת אבל לא הרבה.

באסוס (שהוא אתר קניות בריטי שייחודו בעיקר בעובדה שהוא מבצע משלוחים חינם לארץ הקודש) תמצאו קלאצ'ים מקסימים במגוון מחירים-

מימין לשמאל – 107$, 53$, 35$, 80$

בסיבוב שלי הגעתי לדוכן התיקים והארנקים בשוק בצלאל (בית לחם 10) שם מצאתי את מבוקשי ב 50 ש"ח. בדוכן תמצאו מבחר מקסים של תיקים בדיוק בגודל המתאים. אני בחרתי בתיק שמופיע בתמונה. את העט הנחתי לצד התיק למען תוכלו להעריך את גודלו. הצבע- כהה יותר במציאות. ויש כמובן במגוון צבעים נוספים.

עוד תמצאו שם מבחר גדול של תיקים בשלל גדלים וצבעים, ארנקים וצעיפים.

כשחציתי את הכביש לא יכולתי להמנע מלהיכנס לחנות הנעליים שממול. כבר סיפרתי בעבר בבלוג שלי בתפוז, על חנויות הנעליים ברחוב המלך ג'ורג. המועדפת עליי היא זו שממוקמת ברחוב המלך ג'ורג 4. חנות קטנטונת בה הנעליים מונחות בתוך הקופסאות בערמות לפי מידות. כמעט תמיד אפשר למצוא שם נעליים נהדרות (מגפיים בחורף, סנדלים בקיץ). השבוע יכולתי לצאת משם בקלות עם שלושה זוגות מקסימים, אבל הרשתי לעצמי רק זוג אחד ששמתי עליו עין כבר זמן מה. מגפון שחור עם שרוכים, עקב עץ קטן, מרופד פרווה סינטטית מבפנים. נח וחמים. מומלץ! המחיר 120 ש"ח (נעליים נמוכות נמכרות ב 50 ש"ח)

ולחובבות האופנה- 2 בלוגים שאני אוהבת

הבלוג הותיק והמצויין של המלבישה

ובלוג חדש, של בחורה אופנתית במיוחד- דנה יונגלסון