קניון BIG FASHION נצרת – כריסטמיס זה לא רק באירופה וגם המלצה לטיול משפחתי

בקניון BIG FASHION נצרת חוגגים כריסטמס עם סנטה קלאוס, עצי אשוח, כריסטמס MARKET ודוכני אוכל עם מבחר מטעמי חג בין התאריכים 18-21 לדצמבר

אחד מהסממנים היפים של עונה זו באירופה הוא ההכנות לחג המולד…
גם אצלנו יש מקום שמאפשר בילוי של כריסטמס אמיתי – קניון BIG FASHION בנצרת.

מצלמה 1302

ועכשיו, בחג החנוכה, כשהילדים בחופשה, זאת גם הזדמנות נהדרת לצאת עם כל המשפחה ליום טיול וסיור מעניין בנצרת.
נוף המקום והעיצוב האותנטי מבטיחים חוויית חג בלתי נשכחת, המספקת טעימה מאירופה הנוצצץ והמושלגת בתקופה הזו של השנה.

מצלמה 1275

כבר בימים אלו מורגשת האווירה הייחודית בקניון. ניחוח של חו"ל וההרגשה של קניות באווירת כריסטמס, כאשר קישוטים מסורתיים המקשטים את שדרות הקניון, יחד עם עצי אשוח מוארים בנורות צבעוניות ותיאורה חגיגית, שיקבלו את פניהם של המבקרים.

מצלמה 1286

וסנטה קלאוס שיגיע לביקור, יצטלם עם מבקרי הקניון ויחלק ממתקים ומתנות לילדים.

_MG_5152

עוד יתקיים בקניון כריסטמס MARKET שוק חג מולד עשיר, אשר יציע ממטעמיה וממתקיה הייחודים של העיר נצרת לכבוד החג, מתנות קישוטים לחג המולד, פסלונים ברוח החג ועוד.

מצלמה 1262

בנוסף, בית עץ מסורתי של סנטה קלאוס נבנה במיוחד בקניון וישמש גם כחנות פופ אפ לכריסטמס אשר יציע תציע מבחר של מוצרים, מתנות, קישוטים ומזכרות לחג.

מצלמה 1257

ומה לגבי הקניות?
בתאריכים 18-21 בדצמבר, יתקיים בקניון ה- BIG FASHION CHRISTMAS SALE – ארוע מכירות אופנה ענק, בו יוצע מגוון רחב של מותגי אופנה מובילים בהנחות גורפות ומיוחדות לחג.

מצלמה 1280

כולם מוזמנים לחווית קניות בלעדית ומיוחדת בקניון עם חנויות שלובשות חג וחלונות ראווה מדהימים, עצי אשוח מקושטים ומבצעי הנחות המעצימים את אווירת החג והקניות.

מצלמה 1292

הצטרפו לדף הפיסבוק של BIG ותדעו LIVE על כל האירועים, המבצעים וההטבות שמחכות לכם במרכזי וקניוני BIG בכל הארץ. https://www.facebook.com/BIGCENTERISRAEL
מצלמה 1206מצלמה 1224
הביקור בנצרת בכלל, מהווה חווייה בלתי נשכחת. לטייל בסמטאות העיר העתיקה ובין אתריה ההיסטוריים והדתיים של העיר, להריח את ריחות המזון והתבלינים ולטעום את הממתקים המיוחדים בשוק.

מצלמה 1233

ועל תוותרו על הסיור בשוק וביקור בחנות התבלינים – טחנת הגליל-אלבאבור – שבא ניתן למצוא מעל 250 סוגי תבלינים ויותר מ-1000 סוגים של מוצרים: סוגי קפה, עשבי מרפא, שמנים, קטניות, פירות יבשים, קמחים, דבש ועוד.

מצלמה 1195מצלמה 1187

פרטים נוספים על סיורים וטיולים – נצרת עמותת נצרת לתרבות ותיירות http://www.nazarethinfo.org/show_item.asp?levelId=63185
#קניון_BIG_FASHION_נצרת
#תיירות_נצרת
#נצרת_עמותת_נצרת_לתרבות_ותיירות
ערכה וצילמה: נדיה היבא