קניון שבעת הכוכבים מארגן לכם בוקר מהסרטים לחודש נובמבר

בחורה עם מחשב נייד

 
 
 
 
 
unnamed

קניון שבעת הכוכבים וקולנוע "רב חן" מזמינים אתכם לבוקר מהנה במיוחד:

סרט בהקרנת טרום בכורה, הרצאה, מזנון מאפים עשיר ושתייה חמה וקלה.

התכנסות: 10:30, הרצאה: 11:00, תחילת הסרט: 11:45 מחיר כרטיס 47 ₪ בלבד

יום ד' 11.11.15 – "הסוד שבעיניים":
"הסוד שבעיניים" – במאי בילי ריי בכיכובם של צ'יווטל אגיופור, ג'וליה רוברטס וניקול קידמן
ריי, סוכן FBI, רדוף זיכרונות וכאב מטראומה שחווה לפני עשרות שנים כאשר בתה של ג'ס, חברתו הטובה ליחידה, נרצחה. מאז אותו יום נורא לא פוענחה התעלומה והחשוד שכן נעצר, מארזן, שוחרר לאחר שבית המשפט קבע שהוא נחקר שלא כחוק על ידי המשטרה ושימש בעברו כמודיע משטרתי. עכשיו, 20 שנה אחרי, הוא סוף סוף מאתר את מיקומו של מארזן וחובר לג'ס ולתובעת המחוזית קלייר בכדי להביא אותו לדין. מבוסס על הסרט הארגנטינאי זוכה האוסקר "הסוד שבעיניים"
לפני הסרט תתקיים הרצאתו של ירון שמיר, מרצה לקולנוע בנושא "כשהעבר לא מניח לנו לחיות בהווה".
יום ד' 18.11.15– "נובל"
"נובל" – במאי סטיבן ברדלי
מבוסס על סיפור אמיתי. כריסטינה נובל החליטה כנגד כל הסיכויים להקדיש את חייה הבוגרים להצלת ילדים במצוקה. בגיל 44, מחליטה כריסטינה לצאת לדרך חדשה ועם דולרים בודדים בכיסה, היא מגיעה לסייגון שבויאטנם, שם היא פוגשת שתי ילדות עזובות המחפשות אוכל בפחי הזבל, התמונה מזכירה לה את ילדותה. כריסטינה לוקחת אותן למלון
ודואגת להן כאילו היו בנותיה שלה, אך מהר מאוד מבינה ששתי הילדות הן רק ההתחלה. כריסטינה תשתמש בכל משאב העומד לרשותה למען הצלת יותר מ700,000 ילדים עזובים.
לפני הסרט תתקיים הרצאתה של אילת אידלברג- אנתרופולוגית, חוקרת תרבויות ודתות מזרח אסיה, צלמת וכתבת בנושא "מאקטואליות אירית אל הרחוב הויאטנמי- מסע של עוצמה ונדיבות הלב".
יום ד' 25.11.15" גשר המרגלים":
"גשר המרגלים" – במאי סטיבן שפילברג בכיכובם של טום הנקס, איימי ריאן, מארק ריילאנס ואלן אלדה
מותחן דרמטי המתרחש על רקע אירועים היסטוריים, ומציג את סיפורו של ג'יימס דונובן (הנקס), עורך דין מברוקלין המוצא את עצמו נסחף אל מרכזה של המלחמה הקרה כאשר הCIA שולח אותו למשימה כמעט בלתי אפשרית: לנהל משא ומתן לשחרורו של טייס אמריקני שבוי.
לפני הסרט תתקיים הרצאתה של יונית קימחי – מרצה בתחומי תרבויות עולם, קולנוע, אמנות ומגדר, מדריכת טיולי תרבות בחו"ל בנושא "המלחמה הקרה- מלחמת עולם? על אידיאולוגיה ובגידה, על מרגלים ועורכי דין".
 

קניון שבעת הכוכבים- שדרות שבעת הכוכבים 8 הרצליה www.7star.co.il

 
 

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))