קניה מהנה בסניף החדש של רשת קינג סטור במתחם עופר דודג' סנטר נצרת עלית

בחורה עם מחשב נייד

בשבוע שעבר שמחתי לקחת חלק באירוע הפתיחה של הסניף החדש קינג סטור אלמשהדאווי, לארוע הגיעו עיתונאים, כתבים ומכובדים רבים כיו"ר קבוצת מליסרון, ליאורה עופר, מנכ"ל  קבוצת מליסרון, אבי לוי ומנכ"ל קניוני עופר, משה רוזנבלום.

ממש הופתעתי מכמות האוכל שהוגש שם. עמד שם דוכן של טוסטים טריים וחמים של גבינת "עמק", עמדת שתיה ובה כל סוגי המיץ החדשים של "פריגת", עמדת חלבה וטחינה, דוכנים מלאים בירקות ופירות, דוכן של זוגלובק, ממתקים ופינוקים מכל הסוגים. פינות משחקים ופעילויות למשפחות ולילדים. היות ואני טבעונית, סבבתי יותר סביב דוכן החלבה וכמובן המיצים הייחודיים והטעימים של פריגת.

1

האירוע החל בטקס שכלל נאומים וגזירת סרט.  עבדאללה משהדאווי פתח את הטקס ועדכן  כי הלוגו של הרשת "תפדאלו – תרגישו בבית" מוקדש לגברת ליאורה עופר,  יו"ר קבוצת מליסרון, בגלל  ההרגשה הנעימה שנתנה לאורך כל המו"מ על פתיחת הסניף והחשיבות שהעניקה לשת"פ דווקא בתקופה זו.

ליאורה עופר אמרה בנאומה: "אני  מאושרת וגאה דווקא בימים אלו, בהם הארץ קרועה כל כך על שיתוף הפעולה שנרקם כאן. אנו בטוחים שזו תחילתה של ידידות מופלאה ואני באופן אישי מחויבת לשיתוף הפעולה ולפיתוח הקשר".

מג'די כטאני מנכ"ל קבוצת משהדאווי אמר בדברי ברכתו: "הסניפים שלנו משלבים בתוכם את הניחוח האותנטי  לצד הקדמה והטכנולוגיה, במחיר המשתלם לכל כיס." עוד הוסיף מג'די: "ברשת קינג סטור עובדים אנשים מכל המגזרים והאוכלוסיות בהגמוניה מושלמת וביחד אנו מהווים משפחה ענקית המעסיקה מעל 1500 איש בתפקידים שונים."

2

פתיחה מיוחדת ומפנקת זה מרשים, אבל זה לא הכל. שינסתי את מותניי והלכתי לבדוק את המחירים בסניף, את היצע המוצרים ואת האווירה הכללית.

הסניף מצהיר על מחירים אטרקטיביים הזולים בכ-15 אחוזים מרשתות המזון האחרות בעיר.

33

בנוסף ניתן למצוא בו מוצרים ייחודיים אותנטיים כמו קפה משגע (אני ממליצה על קפה נח'לה אדום), תבלינים ריחניים וקשים להשגה. מצאתי במבה נטולת גלוטן, שהטעם שלה הרבה יותר טוב מבמבה רגילה. שמחתי למצוא את אחד הדברים שאני כבר מחפשת זמן רב וממש בלתי אפשרי להשיג- שמן אבוקדו בכבישה קרה. אחד השמנים הכי בריאים שיש בטבע. להפתעתי הוא גם מיוצר בישראל ובעל כשרות (אז למה כל כך קשה למצוא אותו?).

לגבי המחירים, יש מבצעי פתיחה טובים ואכן הסניף היה מפוצץ בקונים. חלק מההנחות ירדו בקופה וגיליתי אותם רק בבית. בנוסף ליד כל קופאי/ת עמד/ה עוזר/ת שהכניסה המוצרים לשקיות ועזרה לקונים. זה שירות!

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".