קלפי השראה לנשים

כלי נהדר שהמון נשים משתמשות בו כדי להכניס חיוביות וטוב לחייהן הוא קלפים. קלפי השראה לנשים הם קלפים רכים, מדויקים ומעצימים המכילים מסרים קצרים כדי להזכיר לך את העוצמות והחוזק שלך.

קלפי השראה

קלפי השראה

לפתוח קלף חדש..

אנחנו שומעות הרבה פעמים בחיים משפטים ומנטרות על להישאר חיוביות, לראות את היופי הפנימי שלנו ושל העולם uלזכור שהחיים טובים ואנחנו יכולות הכל. אך פעמים רבות, ברגעי האמת אנחנו שוכחות מזה.

בשנים האחרונות, כלי נהדר שהמון נשים משתמשות בו כדי להכניס חיוביות וטוב לחייהן הוא קלפים.
קלפי השראה לנשים הם קלפים רכים, מדויקים ומעצימים המכילים מסרים קצרים כדי להזכיר לך את העוצמות והחוזק שלך.

אז בואו נצלול אל העולם המרתק של קלפי ההעצמה ונראה איך אפשר להשתמש בהם!

רקע קצר על קלפים (כי תמיד כיף ללמוד קצת היסטוריה!)

קלפים היו נפוצים בצורות שונות לאורך ההיסטוריה, מהעת העתיקה עד ימינו, כשהמקום העתיק ביותר שידוע לנו שנוצרו בו קלפים הוא כנראה סין הקדומה, באזור המאות ה- 7-9 לספירה.
באותה תקופה, היה שימוש נרחב בסין בקלפים למטרות ספרותיות, תרבותיות ולמידה, והתלוו אליהם איורים וציטוטים.

הקלפים נפוצו אל העולם הערבי – מוסלמי ומאוחר יותר אל אירופה. שם התפתחו קלפי הטארוט המפורסמים – קלפים המשמשים לעזרה בקבלת החלטות, הצגת אפשרויות, הבנת מצבים ואף ניבוי.

נוסף על כך, לאורך מרבית ההיסטוריה, מסין הקדומה עד ימינו, השימוש העיקרי בקלפים היה משחק! הצורה הנוחה שלהם, האיורים היפים והכיפיים והיצירתיות של בני האדם (ובעיקר ילדים), הביאו להמצאת משחקי קלפים רבים לאורך השנים והדורות.

מעבר למשחק, טארוט ולימוד, נוצרו סוגי קלפים רבים, כמו קלפי קסם, אספנות, קלפים טיפוליים ובכללם גם קלפי השראה והעצמה.

קלפי השראה לנשים הולכים ומתפתחים בשנים האחרונות, השימוש בהם גדל והם מתאימים למצבים רבים בחיים.

אבל רגע, מה זה בכלל קלפי השראה?

קלפי השראה – מה בכלל הכוונה?

קלפי השראה הם קלפים שנועדו, כפי שמעיד שמם – לתת השראה! אבל השראה למה?

כל אחת מאיתנו מסוגלת להרבה יותר ממה שהיא חושבת כשהאמונה העצמית שלנו משפיעה על כך מאוד. אך לא פעם קורה שבגלל החברה, ההיסטוריה והאמונות איתן גדלנו, המצב הנפשי שלנו ולחץ החיים המודרניים – אנחנו שוכחות כמה עוצמה טמונה בנו.

יש כמובן מספר דרכים להתמודד עם זה, כמו חזרה על מנטרות, כתיבת תזכורות וכו'. אך הדבר לא עובד לכולן ולא תמיד זמין. זה תלוי במידת האמונה העצמית והפניות שלנו, יכול להיות שבתקופות ממש קשות נתקל במחסום מנטלי לכתוב ולהגיד לעצמנו דברים חיוביים.

כאן בדיוק הקלפים נכנסים לתמונה!

קלפי השראה מעוצבים בצורה נוחה ומזמינה. הם כוללים מסרים חיוביים, מחזקים, מעוררי השראה ומזכירים לנו את הכוחות שלנו, דרכי התבוננות חיוביות על החיים ועוד נושאים שאנחנו לא תמיד זוכרות, אך רוצות לשמור אותם בראש ובלב.

וואי, זה נשמע מצוין! אני בהחלט רוצה, אבל איך משתמשים בהם?

הו, שאלה מצוינת 🙂

איך משתמשים בקלפי השראה לנשים?

ישנן מספר אפשרויות בהן אפשר להשתמש בקלפי השראה; תזכורות לעוצמות הפנימיות שבנו, קלפי העצמה, התבוננות פנימית על אזורים בתוכנו שכדאי לשים לב ולהתמקד אליהם, עזרה בהתכווננות אל הדברים שאנחנו רוצות ועוד…

ניתן להשתמש ולהיעזר בקלפי השראה במספר דרכים:

  • הניחו את חפיסת הקלפים ליד המיטה, פתחו אותה בתחילת כל יום וחזרו אליה לפני השינה. כל פעם שלפו קלף יומי חדש מהחפיסה, שיזכיר לכן את העוצמות הפנימיות שלכן.
  • בתקופות קשות, או אפילו בתקופות רגילות כשמשהו פשוט מרגיש לא בסדר. נסו לגשת אל החפיסה (ואף פרסו אותה אם מרגיש נכון), להרגיש אותה ואת עצמכן – ושלפו קלף.

הקלף יכיל מסר מעצים ומחזק שיעזור להכווין ולהראות לכן את הדרך בתקופה מבלבלת שכזאת.

  • שמרו את הקלפים קרוב אליכן במהלך היום וחזרו אליהם מדי פעם, כשמרגיש שצריך או פשוט בשביל הכיף:)

תמיד כיף לקרוא מסרים מעצימים ומחזקים. כך נוכל ליצור לנו מציאות שבה נתנהל בצורה שהכי מתאימה לנו בעולם, תוך אמונה והערכה עצמית וקבלה (שכוללת את הגבולות שלנו) של הסובבים והסובבות אותנו.

  • יכול מאוד להיות שקלף אחד (או כמה!) יתאים לנו במהלך החיים שלנו, או בתקופה מסוימת. לשמור את הקלף הזה איתנו תמיד יגרום לנו להרגשה טובה ויותר ביטחון. הוא יזכיר את העוצמה הפנימית שלנו ויעלה בנו חיוך כשנראה אותו:)

לסיכום

קלפי השראה לנשים הם כלי מצוין וכיפי לשימוש! הקלפים נוחים, פשוטים ובעלי אנרגיה רכה, מכילה ומעצימה.

מוזמנות להתנסות במגוון השימושים שלהם, לשמור קלף (או יותר) קרוב אליכן תמיד שיהיה זמין להכווין את הדרך שלכן בעולם ולתזכר את האור והאהבה שבתוככן.

אנאמה טל מילר
מטפלת רגשית אנרגטית לנשים 40+ במשבר גיל 40 וגיל המעבר בשיטה ייחודית שנקראת שיטת האיזון הדינאמי שמשלבת פסיכולוגיה בודהיסטית וטכניקות עתיקות מהמזרח הרחוק יחד עם כלים מהפסיכותרפיה הגופנית נפשית המודרנית.