קלי כלות

המעצבת גליה להב משיקה קו חדש ונגיש יותר של שמלות כלה, בנוסף לשמלות הקוטור שלה ושמלות הכלה של המעצבת BERTA פורצות את גבולות מדינת ישראל ומככבות בהפקות האופנה של מגזינים בינלאומיים

בחורה עם מחשב נייד

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (19)גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

בעולם הכלות, עונת החתונות של 2016 כבר החלה. נכון שבחורף יש הרבה פחות חתונות, אבל בשביל הכלות של האביב ותחילת הקיץ הבא, עכשיו הזמן להתחיל לחפש שמלה. זאת הסיבה שמעצבי שמלות הכלה, יוצאים בימים אלה עם קולקציות חדשות וקטלוגים מפוארים, הזדמנות עבורנו לבחון מפעם לפעם ועד תחילת הקיץ, את קולקציות הכלות של העונה הבאה. אל תגידי מה אכפת לי אני כבר נשואה… תמיד אפשר לפנטז על חתונה שנייה – עם אותו הבעל ברור, ברור… אומרים שחידוש נדרים זה מאוד אין עכשיו – וחוץ מזה לכולכן יש בנות, אחיות, חברות.

והפעם שתי מעצבות שיצאו העונה בקטלוגים מושקעים במיוחד – ברטה/BERTA וגליה להב:

גליה להב

צילומי הקטלוג  של קולקציית אביב/קיץ 2016 של גליה להב, נערכו על רקע הארמונות הקלאסיים, העתיקים של בודפשט. החידוש העיקרי העונה אצל להב שהסגנון שלה ידוע כאקסטרווגנטי, יוקרתי ואובר דה טופ, הוא בהשקת קו חדש לכלות הנקרא – Gala Collection- Luxury Ready to Wear (ובשביל מה השם המסורבל והמבלבל?!) אבל הכוונה בעיקרה טובה – להציג קולקציה נגישה ומודרנית, לכלות שמעדיפות קלות תנועה ומראה נקי ועכשווי. השמלות בליין זה עשויות בדי משי עדינים וקלי משקל, בשילוב עם בדי טול ותחרה המשובצים רקמות וחרוזי קריסטל בעבודת יד, בטכניקות ייחודיות שפותחו ע"י להב והם מסימני ההיכר של בית האופנה שלה. הדבר המשמעותי ביותר הוא הדגש שהושם כאמור על נוחות, כאלמנט מפתח הן מבחינת אופי הבדים והן ברמת העיצוב, כי כבר אמרו חז"לנו, או איזה חכם אחר שאמר: "את יפה במיוחד כאשר נוח לך."

גליה להב 24,600שח קנייה, 14,300שח השכרה צילום גרג סוואלס Luxury Ready to GALA Wear Bridal Collection (18)גליה להב – Gala Collection- Luxury Ready to Wear – קנייה -24,000 ש"ח; השכרה – 14,300 ש"ח 

גליה להב 24,500שח קנייה, 15,000שח להשכרה צילום גרג סוואלס Luxury Ready to GALA Wear Bridal Collection (31)גליה להב – Gala Collection- Luxury Ready to Wear – קנייה 24,500 ש"ח; השכרה- 15,000 ש"ח

הצבעוניות נעה בין גווני לבן ואוף וויט, בשילוב עם רמזים לגווני עור וסומק, בהשראת החזון לקולקציה, המדמה שקיעה מנצנצת מעל קו הרקיע של ערי בירה רומנטיות מהעולם דוגמת פריס, רומא וכ"ו – וכשמנסחים זאת כ"כ יפה, אני מוכנה בהחלט לכתוב קלישאות, בכל זאת הן הולכות עם חתונה כמו בוקה לכלה.

גליה להב 22,000שח קנייה, 13,000שח השכרה צילום גרג סוואלס Luxury Ready to GALA Wear Bridal Collection (16)גליה להב – Gala Collection- Luxury Ready to Wear -קנייה 22,000 ש"ח; השכרה- 13,000 ש"ח

העובדה שהליין הזה מוצג כמעודן ונוח בהשוואה לקו הקוטור של להב, אין פירושו שהשמלות אינן מושקעות ויפיפיות ואלמנט משמעותי נוסף של הפן הנגיש בא לידי ביטוי במחיר, שהוא זול משמעותית ביחס למחירי קולקציית הקוטור המרכזית (יחסית, הכל יחסי כמובן).

גליה להב 24,500שח קנייה, 15,000שח להשכרה צילום גרג סוואלס Luxury Ready to GALA Wear Bridal Collection (28)גליה להב – Gala Collection- Luxury Ready to Wear – קנייה 24,000 ש"ח; השכרה- 15,000 ש"ח

קולקציית שמלות הקוטור של להב נקראת   The  Ivory Tower – שם דרמטי לקולקציה סופר דרמטית ועשירה מאוד בבדים יקרים: שפע תחרה צרפתית שקופה ותועפות חרוזי קריסטל מנצנצים, המעניקים תוספת זוהר ותפורים בעבודת יד. אלמנטים גותיים גיאומטריים, של אדריכלות בהשפעת ימי הביניים ניכרים בעיצוב, וגוונים של זהב מוקרנים מקישוטי השמלות של הקולקציה המפוארת עם השובלים העצומים, אשר מדגימה היטב את המימד המלכותי הגדול מהחיים, המזוהה עם הסגנון של להב. זו איננה קולקציה המיועדת לנשים נחבאות אל הכלים…

הצילומים שנעשו כאמור על רקע ארמונות עתיקים, הם עוצרי נשימה ממש ואם אפשר יהיה לסגור דיל על שמלה+ קבלת פנים באחד הארמונות הללו, תקבלו גם את התפאורה המושלמת ליום החתונה.

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (26)גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (7)גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (15)גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (2)גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

גליה להב צילום גרג סוואלס Ivory tower Bridal Collection (1)

גליה להב  – Ivory Tower Collection -צילום גרג סוואלס

*

טווח מחירים ₪ The Ivory Tower – 20,000  – 25,000  להשכרה

טווח מחירים ₪ Gala Collection – 10,000 -16,000  להשכרה

ניתן להשיג בבית האופנה "גליה להב" הרצל 39, תל-אביב

קטלוג הקולקציות צולם כאמור בבודה, העיר העתיקה בבודפשט וצולמה על ידי גרג סוואלס

*

BERTA

Berta צילום דודי חסון (3)המעצבת ברטה פרצה בשלוש שנים האחרונות לשוק הבינלאומי וכבשה אותו בהצלחה עם 70 סניפים, שמוכרים היום את המותג שלה ברחבי העולם. בין הבוטיקים שבהם ניתן למצוא את עיצוביה של BERTA כיום נמנים Saks 5th Avenue ו-Nordstrom בארה"ב ו-The Wedding Club אשר ממוקמת בשכונת Knightsbridge היוקרתית בלונדון.

ההצלחה הבינלאומית מתורגמת גם לחשיפה במגזינים נחשבים והשמלות של BERTA כיכבו בהפקות אופנה, בין השאר של הארפר באזר ו ELLE רוסיה. לאחרונה בחר בה המגזין ELLE SPOSA איטליה, לרשימת חמש מעצבי שמלות הכלה המובילים בעולם של המגזין, לצד מעצבים מספרד, ארה"ב, אנגליה ויפן. במגזין שיבחו את המעצבת על יכולה לעצב גזרות מודרניות, סקסיות וחדשניות ובה בעת לשמור על גבולות העיצוב הקלאסי המדויק. ברטה עצמה מגדירה את עיצוביה כאופנה עילית מתוחכמת לכלות High End.

לאחרונה עיצבה ברטה את השמלה של מיס ארה"ב אוליביה ג'ורדן, בתחרות מיס תבל – התחרות המפורסמת שבה הזוכה האמיתית בכתר, מיס פיליפינים, הוכרזה בתחילה בטעות רק כסגנית השנייה. עוד לקוחות מפורסמים שלה הם כוכבת תוכנית "הרווקה" האמריקאית קייטלין בריסטואו, שברטה עיצבה עבורה את שמלת האירוסין ולודוביקה קרמיס, בת זוגו של כוכב נבחרת הכדורגל של איטליה מטיה דסטרו, שברטה עיצבה עבורה את שמלת הכלה.

סמיס ארה"ב אוליביה ג'ורדן, בשמלה של BERTA בתחרות מיס יוניברס 2016

בבית האופנה של BERTA מועסקים היום למעלה מ-60 עובדים וכל השמלות מיוצרות בישראל בעבודת יד. תהליך ייצור של כל שמלה לוקח קרוב לחודש שבו כל פנינה, אבן סוורובסקי ואפליקציית תחרה, נרקמים בעבודת יד ע"י רוקמות מומחיות. גם כיום בהיקפי הייצור הגבוהים שאליהם הגיעה, ברטה עדיין מעורבת באופן מוחלט בתהליך הייצור והכל נעשה בסטודיו שלה תחת עינה הפקוחה.

על ההצלחה המשמעותית של ברטה ברחבי העולם, ניתן ללמוד גם מרמת החשיפה הגבוהה אליה הגיעה ברשתות החברתיות: לאינסטגרם של המותג שלה, יש מיליון עוקבים ומעל 400,000 עוקבים בפייסבוק.

Berta צילום דודי חסון
Berta צילום דודי חסון (5)
Berta צילום דודי חסון (13)
 
Berta in ELEE RU צילום Olga Tuponogova (3)שמלה של BERTA במגזין ELLE RU
נ
שמלה של BERTA בצילום מתוך harper's bazaar russia
ההשמלות של BERTA בצילום מתוך harper's bazaar russia
הבהמעצבת ברטה בחברת מיס USA אוליביה ג'ורדן
*
טווח מחירים: 10,000 ₪ – 20,000 ₪ השמלות הן להשכרה בלבד.
ועוד תמונות יפיפיות באינסטגרם של BERTA – כאן
להשיג: BERTA -רחוב האורגים 25, בית האופרה, אשדוד; טל': 08-9560062 ו- 08-8555151
צילום קטלוג ברטה: דודי חסון;  צילום תמונה של ברטה: Bandele Zuberi

 BERTAהאורגים 25, אשדוד, ישראלטל 08-8555151 | 08-9560062BERTAהאורגים 25, אשדוד, ישראטל 08-8555151 08*9

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.