קלישאות מן החיים

למה קלישאות הן לא באמת קלישאות ולמה פחדתי משיעורי בית?

HAPPY ME

 

לפני כמה ימים חדשות עצובות, קשות וכואבות הגיעו לאוזני על אישה יפיפייה וצעירה כל כך שפתאום ממש במפתיע הגיע אל סוף חייה. מצמרר, מטלטל ומנער. מחשבות על מה עוד תכננה לעשות, מה היו החלומות שלה? מה לא הספיקה להגיד לילדיה, לבעלה?! מתרוצצות בראשי ומזכירות עד כמה אנו חייבות למצות את עצמינו, לא לדחות דברים ליום אחר, למחר…

לממש היום את החלומות. לכבוש עכשיו את כל הפסגות שביכולתנו לכבוש. ליהנות מהחיים, לאהוב את אהובינו, לעשות את כל מה שאפשר כדי לא להתחרט… לחייך! לחיות את הקלישאות שהן בעצם תמציות של מציאות. "חייה כאילו אין מחר" , "היום הוא היום הראשון של שארית חייך", "חייה את החלום", "מחשבה יוצרת מציאות" , "ALL YOU NEED IS LOVE" ועוד…

התמונה של PaperMoonPrintArt
התמונה של PaperMoonPrintArt
HAPPY ME
HAPPY ME

ואני בסך הכל מתמודדת עם שיעורי בית שקיבלתי, אשר מרתיעים, גורמים לי לדחות אותם לדקה ה90, עצלנות? פחד מחסר הצלחה? מה אם לא אדע מה לענות? כמה קולות עולים לי לראש וגורמים לי לעשות הכל מלבד אשר הוטל עלי, למה?? מוציא מאזור הנוחות המוכר והידוע מראש, אולי לא אצליח, לא בא לי ועוד מלא סיבות כשבעצם אני יודעת טוב מאוד שההתמודדות והיציאה מאזור הנוחות הם אלו אשר יגרמו לי לגדול ולהתפתח.

אז ממה ניסיתי לברוח במשך שבוע?! מלהתמודד עם השאלה: איפה אהיה עוד שנה מהיום, אשר במסגרת לימודי, בקורס שיווק דיגיטלי של סלונה ולאומי דיגיטל, התבקשתי לענות על השאלה ולהציג את התשובה באיזו דרך שאבחר מול 50 נשים עצמאיות. הרי עם התבגרותנו אנחנו מבינים ולמדים עד כמה עדינים החיים, כמה פעמים התוכניות שאנו מתכננים לא יוצאות לפועל בשל גורמים חיצוניים לנו, מי יודע מה יהיה מחר ואפילו עוד כמה דקות כשאצא מהבית… אבל החיים גם מלמדים שכשחולמים/מתכננים/ מציבים מטרות ונקודות אליהן אנו מתכוונים להגיע זה באמת לרוב קורה (בהעדר התערבות גורם עליון) כמה חשוב לחלום, לשאוף, ולהגדיר תוכניות עתידיות, ופשוט לסמן עוד ועוד מטרות.

תמונה לקוחה מה PINTEREST
תמונה לקוחה מה PINTEREST

אז התיישבתי סוף סוף כדי להבין איך ואיפה אני הולכת להיות עוד שנה מהיום. את החלומות מפעם הגשמתי לעצמי, אותם אני ממשיכה לטפח ולהשקות, את האביר שלי על סוסו הלבן, את שלושת ילדי, את הגינה שתהיה להם לרוץ בה, להתחיל ולסיים לימודי עיצוב פנים בהצטיינות, להשקות ולהשקות כדי שרק ימשיכו ויפרחו עוד ועוד מהפרחים הנדירים שהם כבר היום. ובאשר אלי, להתפתחותי העתידית ופריחתי שלי, מסמנת לי את המטרות הבאות:
עוד שנה מהיום עם פחות 10 ק"ג אהיה בפתיחת אחד מבתי המלון שאעצב השנה, רואה ממש לנגד עיני אותי על כיסא נוח, יושבת מול הים הכחול ומודה. מודה על עוד חלום שמתגשם מוסיפה גם צביטה קטנה כדי להבין שזה לא באמת חלום אלא מציאות. בית מלון יפיפה, יוקרתי אשר הקונספט העיצובי נוזל מהפרטים הרבים שעיצבתי .
בית המלון הזה מיוחד במינו כי הוא גם בחלקו שלי. הפעם לא רק עיצבנו אותו אלא נכנסנו כשותפות. מרגש, מרחיב ריאות וטופחת על השכם התחושה הנעימה הזו.

אז קדימה. להעז ולחלום. לעוף עם החלומות. לא לעצור וליהנות מכל רגע כאילו אין מחר. אני הולכת להתארגן כי יש לי פגישה עם יזם…

אשמח לקבוע ולהכיר על כוס קפה:

טלפון: 050-7276579

אתר: WWW.YGNGDESIGN.COM

קישור לדף אינסטגראם

קישור לדף פיסבוק

תמונה לקוחה מה PINTEREST
תמונה לקוחה מה PINTEREST