קיץ ישראלי עם סי היימן וורדינה כהן במלון "נוף גינוסר" בכנרת

בחורה עם מחשב נייד

מלונות חדשים שנבנו מסביב לחופי הכנרת , יוקרתיים בעיקר, משכיחים במידת מה את ישראליותה של הכנרת. את הישראליות הזו תמצאו במרחבי הדשא של “מלון נוף גינוסר”, בחוף הפרטי הנקי בכנרת, בבריכה האינטימית, בחדרי המלון, החדישים, המרווחים והמאובזרים, בארוחות הבוקר והערב הכי מגוונים וטעימים שיש ובעיקר את השקט והשלווה – הרוגע שאנחנו זקוקים לו בחופשה. בלילות שישי יהיו גם  מופעי זמר עברי עם סי היימן וורדינה כהן. יש מה לעשות בכנרת.

IMG_20190602_193916-768x576

נוף גינוסר“, המלון הישראלי הקיבוצי הראשון מסוגו בארץ, הוקם לפי 55 שנה על שפת הכנרת ועבר שינויים עיצוביים במהלך השנים. בשנים האחרונות עבר המלון שיפוץ מסיבי, נוספו לו מבני אירוח חדשים, בעיצוב כפרי עכשווי המשלב עץ וצבעים רכים, אך הקונספט הישראלי קיבוצי נשמר. במלון 170 חדרים וסוויטות מפנקים ומרווחים מול נוף הכנרת, הארבל ובקעת גנוסר. כפר הנופש ובו 75 יחידות משפחתיות נמצא בסמוך למלון.

לקראת הקיץ נבנתה תכנית פעילות מגוונת שתואמת את רוח המלון ואת הקהל הישראלי שיגיע לנפוש במלון. בכל ערב שישי יתקיים בלובי המלון מופע ישראלי איכותי. הזמרות ורדינה כהן וסי היימן יופיעו במהלך הקיץ לסירוגין, כל אחת עם המופע שלה וינעימו לאורחים את שהייתם בזמר ישראלי במלון הקיבוצי הראשון.

ורדינה כהן, "נוסעת בעקבות האהבה" תגיש במופע את מיטב להיטיה הידועים, זמר עברי במיטבו ומחרוזות שירים סוחפות בשיתוף הקהל. (ימי שישי 22:00 בתאריכים 6.7, 12.7 ,19.7, 30.8)

ורדינה כהן צ. טל קירשנבאום

ורדינה כהן צ. טל קירשנבאום

סי היימן ואלעד שודלר במופע שירים וסיפורים מבית אבא (נחום היימן) ורוק'נרול כחול, ממיטב שיריה הידועים של סי היימן.  (ימי שישי 22:00 בתאריכים:26.7, 2.8, 9.8, 16.8, 23.8)

סי היימן צ. יחצ קרדיט רותי עדי

לפרטים והזמנות: 046700320   ובאתר האינטרנט 

המלון שם דגש על תוכן ושילוב פעילות וחוויה ישראלית במהלך החופשה, כגון: סיורים  מודרכים ברחבי הקיבוץ למטעי הבננות, הרפת ועוד, קומזיץ מול חוף הכנרת והפעלות ילדים. את המלון מקיפה טיילת ציורית לאורך נחל צלמון, עם פינות ישיבה ומסלול הליכה/ריצה משולט, העובר דרך שדות הקיבוץ ולאורך הכנרת. לטיול רומנטי בשקיעה, מומלץ ללכת על המזח הבנוי לעומק הכנרת.