קיץ יצירתי בסימן חזרה לבית הספר

נשארתם בבית והילדים מחפשים מה לעשות. קבלו 3 רעיונות יצירתיים, שמתאימים גם לבנים וגם לבנות. אפשר לקשט איתם את החדר וגם להנות מהם בבית הספר

יש לנו ארון יצירה. הוא מלא חומרים, כמו: דבקים, צבעים, מנקה מקטרות, ניירות צבעוניים, חתיכות סול, מקלות ארטיק, כפתורים צבעוניים, נצנצים, פייאטים, פלסטלינה ועוד. לידם מונחות קופסאות יצירה. בכל פעם שקצת משעמם, אני מזכירה לבנות לבדוק מה מחכה להן בארון. לפעמים הן יושבות ליצור יחד ולפעמים לחוד.
אצלנו יוצרים על שולחן המטבח ויש כלל ידוע. לפני שמתחילים לעבוד, מרפדים את השולחן בשקית ניילון ענקית או בעיתונים ישנים, כדי לשמור על השולחן נקי וגם ככה הכי קל לנקות את השאריות.
היצירות שבחרו מתאימות גם לחזרה לבי"ס: מסגרות ותמונות לקישוט הלוקר, שולחן הכתיבה והמחברות ועפרונות מצחיקים.
promo_long
 

מסגרת מעוצבת בתלת מימד – DohVinci

יצאתי לפגישה וכשחזרתי הביתה מצאתי את הקטנה שקועה בעיצוב מסגרת בתלת מימד. ראיתי אותה מחליפה שפורפרות של צבע, שנכנסות לתוך אקדח. הלחיצה על האקדח משחררת את הצבע כמו שרוך ארוך ואיתו יוצרים שפע של צורות.
אפשר להכין אינספור קישוטים על מגוון קופסאות ואביזרים. לקראת החזרה לבית הספר, מצאתי כמה רעיונות לקישוט מחברות, כלי לעפרונות ולעטים ואפילו קישוט הלוקר.
[youtube SFF6ZZiDOy0 nolink]

עפרון שיגעון

הבנות הכינו עפרונות מצחיקים בעזרת פומפונים במגוון גדלים וצבעים, מנקי מקטרות וזוג עיניים. כל החומרים חיכו להם בקופסת היצירה של עיפרון שיגעון של חברת יצירה.

DSC_2913

מכחול החול

יצירה של חול צבעוני (חברת יצירה). במקום למלא בקבוקים בשכבות של צבע, הן פיזרו את החול הצבעוני על דוגמאות וציורים. שמחתי לראות בתוך הקופסה כלי חלוקה, שלתוכו שופכים את החול הצבעוני, כדי שלא יתפזר ברחבי הבית. הן בחרו לעבוד כמו סרט נע. עבדו בו זמנית על כל המסגרות והתמונות וכל פעם השתמשו רק בצבע אחד בכל העבודות. ניקו את השאריות ועברו לצבע הבא.

DSC_2915