קיץ חם עם כפכפי הוויאנס

הקולקציה של הכפכפים הכי שווים לקיץ 2017

בשבילי, קיץ זה נעלי אצבע. סנדלי אילת קראו להם בילדותי ולא עשו מהן עניין גדול. הן עלו גרושים ולכל ילד וילדה היה זוג אחד. "אורליייייי, רוצה לשחק חבל?" החברים קראו לי מבחוץ. הכנסתי את הרגליים לתוך נעלי האצבע ורצתי אליהם. כך קראו פעם לכולם. מלמטה בקול גדול וכולם רצו במדרגות. כן, היו כאלו שנפלו ושברו יד, רגל או פתחו את המצח. זה היה אז, בשנים שעוד שיחקו בחוץ ורצו במדרגות. זה היה בשנות השישים. וגם בשנות ה- 70.
מסתבר שגם Havaianas נוסדה בשנת 62, בדיוק כמוני. אנחנו מאותו השנתון או מאותו המודל… חחח יד ראשונה.

IMG_7798

הדגם הקלאסי של החברה המלווה אותה עוד מימיה הראשונים חוגג 50 שנה ולכבוד האירוע, התקיימה השקה חגיגית בגלרייה בנמל תל אביב.

המקום מקסים, עם פסלים צבעוניים שמתאימים לרוח המותג. והקולקציה? צבעונית וחסרת מעצורים, עם שלל נופים טרופיים, דקלים, חול וים המהווה מקור השראה.

IMG_7795

היות וכפכפים טרופיים קניתי כבר בשנה שעברה (בגווני ורוד) השנה התחברתי דווקא סגנון נאוטיקה – אלמנטים של שיט כמו קשרים מיוחדים , פסים באדום- כחול לבן ותוספת של זהב. אני קראתי להם כפכפי דגל ארצות הברית. בשל הדמיון בצבעים. הם בעיני הדגם היפה ביותר השנה. מה דעתכם? נכון שזה מתאים לי? אפילו בשמלה איתה הגעתי?
.

לא רק כפכפים, יש גם סנדלים, עם רצועה מאחור. ויש גם נרתיקים אטומים למים למקרה שהגעתם עם הטלפון הנייד או הטאבלט לים. זה אטום, גם בצבעוניות, כך שזה מגן על המכשיר ולא מאפשר להשתמש בו. חופש אמיתי!

IMG_7787

מחירים החל מ-50 ש"ח לדגמי נשים ו- 80 ש"ח לכפכפי גברים.

 לילדים מציעים בהוויאנס היצע רחב של דגמים ביניהם כפכפים עם הדפסי STAR WARS  , פרחים כולל פרחים בסגנון עתיק ורגוע, לבבות, MAX HEROS , כפכפים עם דמויות מהסרט פרוזן עם רצועות שקופות ועוד…

 יש אפילו סנדלים לתינוקות! מידות 17 עם דמויות דיסני הקלאסיות  עם דמויות מהסרט פרוזן והפלינסטונס. מחירים החל מ- 50 ש"ח

 להשיג ברשת חנויות הוייאנס ובחנויות הוויאנס המורשות .

 IMG_7797

אורלי כהן - חיים וטעים
אוהבת את החיים הטובים והטעימים: לבשל, לאפות, לצלם, לטעום, לטייל, לבלות, ליצור, לעצב, לשתף, לכתוב ולספר. יחד עם זאת, בריאות הגוף, הנפש והנשמה חשובים לי ואני משתדלת לשלב ביניהם. חיים וטעים זה המוטו שלי.