קינוחים בשילוב וויסקי לאודרס וקוניאק לואי רוייה

בחורה עם מחשב נייד

מתוקים אלכוהול הולכים טוב ביחד? ברור!

באירוע השקה של הוויסקי LAUDER'S והקוניאק LOUIS ROYER, שהתקיים בפאב "ויקי קריסטינה" במתחם התחנה בתל אביב, בשיתוף הקונדיטורי​ת פאולין שובל, אותו ארגנה יבואנית האלכוהול א.ג.ת.ד., קיבלתי חיזוק לאקסיומה הנ"ל.

על הבר עמדו "חתני השמחה": בקבוקי הוויסקי  LAUDER'S והקוניאק LOUIS ROYER אשר המתינו כחיילים ממשומעים לסבב הטעימות…

בחור נחמד ליד הבר שמח להתחלק איתי במנת הקוניאק LOUIS ROYER שלו. ברצוני לציין כי מדובר במשקה קליל ונוח לשתיה, ככל שניתן להגדיר קוניאק LOUIS ROYER כמשקה קליל ואפשר לשתות ממנו הרבה יותר ממה שחשבתי שאוכל לשתות.

אני מניחה שגם הגנים האוקראיניים התעוררו לחיים, ואפילו לאחר ערבוב של וויסקי וקוניאק הרגשתי שאני צלולה מאוד..

http://youtu.be/0Y7thxXa6Ko

אחרי שטעמתי מהוויסקי ומהקוניאק המשובחים, שמתי לב שלשולחן התחילו לזרום קינוחים מיחודים מעשה ידיה של השפית והקונדיטורית הידועה ויפייפיה אמיתית (תחילה חשבתי שהזמינו דוגמנית..), פאולין שובל.

פאולין היפייפיה, בת 37  ואמא לשתי בנות, התחילה את דרכה לפני 10 בפינה בתוכנית לייף סטייל בערוץ 10. פאולין מאוד אוהבת לארח אנשים בביתה וכמובן אם מארחים אז מבשלים..

החיבור לתכנית הריאליטי "מאסטר שף" היה מקרי לגמרי, ואחריו חלה פריצה בקריירה המקצועית של פאולין, אשר המשיכה לכתוב טור בדרך האוכל ועכבר העיר.

פאולין אוהבת לשלב אלכוהול בקינוחים ולכן שמחה להענות להצעה של חברת א.ג.ת.ד. לשלב משקאות אלכוהוליים של החברה בקינוחים שלה.

לקוניאק יש טעם ארומטי ועדין והוא כמעט לא מורגש בקינוח.

במהלך האירוע טעמנו ממגוון קינוחים מיוחדים:

קרפ סזט מבצק מבושם בקוניאק, קליפות מנדרינה וטפיוקה

שוקולד רושה עם ויסקי ומקלות שוקולד עם עוגת גבינה בפנים -שחיתות שוקולדית מדהימה!

היער השחור עם דובדבן אמרנה ודובוני גומי (קצת הזכירו ילדות:)

כפיות ג'ילי על בסיס קוניאק LOUIS ROYER ורום:

עוגה עם קוניאק LOUIS ROYER

הטרמיסו שגם הוא כלל קוניאק הוגש בצורה מעניינת בתוך עציץ עם עלי מנטה

טיפ לחיים: מומלץ לשתות קצת קוניאק במקרה של הצטננות.

קצת על המותגים:

וויסקי לאודרס מיוצר בסקוטלנד כבר משנת 1836 . לאודרס הוא בלנד בצבע זהוב שמכיל 15 סוגים של סינגל מלט המתאים לשתיינים לא כבדים כמוני.לאודרס מעורר ניחוחות כרמל, דבש"

הקוניאק הצרפתי  LOUIS ROYER לואי רוייה מיוצר באחד מבתי הקוניאק המובילים בעולם ומדורג בין עשרת בתי הקוניאק האיכותיים והנמכרים בעולם. נוסף על ייצור הקוניאק מיוצרים גם ליקרים איכותיים על בסיס קוניאק ותמצית פירות וכן ברנדי משובח.