קייטרינג של מגשי אירוח

בחורה עם מחשב נייד

קייטרינג של מגשי אירוח

מגשי אירוח רק  צורת ההגשה שונה שלאחרונה הפכה למועדפת על רבים באירועים. קייטרינג המציעה שירות של מגשי אירוח מתאים בעיקר לאירועים קלילים המגישים כיבוד קל ולא קייטרינג שלם. זהו פתרון נוח מאוד לאירועים, המגשים מגיעים קומפלט כאשר האוכל מסודר על המגש ומוכן לאכילה. אין כלל צורך הציוד הגשה נוסף או דברים מיוחדים כדי להגיש את המנות הכל מגיע מוכן, קייטרינ על מגש. הכל נוח וקליל, האורחים יהנו מנישנוש מגוון וטעמים מיוחדים. מגשי האירוח מגיעים מסודרים ומעוצבים, הם מוגשים בצורה אסטטית לקהל באירוע.

אתם יכולים  להזמין מגשים לאירועים מסוגים שונים. לרוב יש מגוון של מגשי אירוח לקייטרינג, ולבחור לפי סוג של התפריטים שלרוב מוצעים  בשריים, חלביים או פרווה. בין מבחר המגשים המוצעים

מגשי אירוח בסיס חלב – מגשי הכריכים מציעים לכם מגוון של כריכים מסודרים וחתוכים על מגש, כריכים עם גבינה צפתית, כריכים גבינה בולגרית, כריך בלקני עשיר במיוחד, כריכי גבינת עזים או גבינה צהובה, כריכי גבינת מול בלאן וכריכים עם חביתת ירק. אך אם חפצה נפשכם בתפריט בשרי במקום,  אז תוכלו למצוא  מגשי אירוח המבוססים על תפריט בשרי עם כריכים עם פסטרמה או סלמי.

מכיוון  שלכל אחד מגיע הסנדוויץ' המיוחד עבורו, לרוב ניתן לבחור את סוג הלחם – כך אנו מאפשרים לכל אחד לבחור את כריכים עם מרכיבים שונים  עבור האירוע הבא  ועבור האורחים שיהנו מכל ביס.

ישנם סוגים שונים של לחמים, מבין הלחמים המתאימים לכריכים ניתן להזכיר את לחם קסטן, ג'בטה, בייגל מסוגים שונים ועוד.

מגשי אירוח לא רק לכריכים, אתם יכולים לבחור בשירות של קייטרינג של מגשי אירוח המבוסס על גבינות או דגים או ירקות או מאפים מלוחים / מתוקים, מגשי קינוחים ופירות. אנו מציעים מגשים של מאפים לאירועים ביניהם סוגים שונים של בורקסים  מגבינה /תפוח אדמה ועוד.

ישנם מגשי אירוח מאפים מתוקים ומלוחים שתמיד משתלבים בין הכיבוד המוגש לאורחי האירוע. גם מגשי פירות הם הצלחה עם המודעות הגדלה של לאכול בריא המון יהנו מפירות טריים, בחרו מגשים של פירות העונה,  טריים ועסיסיים.

זאת ועוד ישנה אפשרות של בחירה במגשים המותאמים לחינה . אנו מצעים מגשים מוכנים מראש עם עוגיות מרוקאיות ומבחר חטיפים המתאימים לאירועי חינה. בחרו במגשים מוכנים גם בחינה הבאה וחסכו המון זמן והתעסקות, שמרו מקום להתרגשות וההכנות מסביב.

לסיכום

כיבוד קל לאירוע יכל להיות מעמסה גדולה או התעסקות קלה ולתת לאורחים שלכם את הטוב ביותר, מגשים מוכנים כקייטרינג לאירוע קטן ואישי, מגשים של מתוקים לחינה או מגשי אירוח של נישנוש כריכים או מתוקים ומלוחים פתרון אידיאלי לארח על הצד הטוב ביותר, מגשי אירוח מוכנים לאירועים.

rimons
יריב, מנהל את חברת רימון סנדוויץ, מומחה בפתרונות אירוח, לכאן אביא טיפים המלצות והמון מידע חיוני לכל מי שמעוניין לשדרג את האירוח שלו בביתו וגם איך לעשות זאת לבד