קייטרינג מגשי אירוח

בחורה עם מחשב נייד

להזמין קייטירנג אבל ללא צורך בלוגיסטיקה שמסביב, ללא מלצרים או שולחנות אבל בכל זאת, משהו צריך לנהל את האירוח בצורה מקצועית עם ניסיון בכדי לתת מענה לאורחי האירוע אם מדובר בחברה או אירוע פרטי, תוכלו לחסוך בין קייטרינג למגשים מוכנים ולשלב זאת על הצד הטוב ביותר, הזמינו שירות של קייטרינג ומגשים לאירוע שלכם ותיהנו משירות הולם לאורך כל האירוע, ללא חשש, והכל ידפוק כמו שעון, אתם צריכים ליהנות מהאירוע  המגשים האורחים וכל מה שמסביב.

מגשי אירוח,  צורת הגשה שמועדפת על רבים באירועים שונים. קייטרינג של מגשי אירוח מתאים במיוחד לאירועים בהם מתאים להגישד לאורחים כיבוד קל. קייטרינג של מגשי אירוח,  פתרון נוח וקל מאוד לאירועים מסוגים שונים, המגשים כבר  מגיעים מוכנים להגשה כשהמנות מסודרות על המגשים מוכנים לאכילה לארחים ואין צורך לעשות הכנות מוקדמות או לסדר את מוצרי האירוח הכל מגיע מוכן. אין כלל צורך בסידור והכל מגיע במגשים מוכנים מיוחדים להגשה של  המנות כמו באירועים בחברות או משרדים. הכל נוח וקל להגשה מיידית, כל מה שצריכים האורחים זה ליהנות ממנות איכותיות טעימות ופשוט ליהנות כיבוד איכותי לאורך כל האירוע. המגשים מגיעים לאירוע מוכנים ומסודרים מראש  בצורה אסטטית להגשה מיידית ללא צורך בהכנה של צלחות או מגשים, הן מגיעות מסודרות ומעוצבות. אצלנו ברימון  תוכלו להזמין מגוון רחב של מגשים איכותיים וטעימים ללא תחרות. לנו,  מגוון של מגשי אירוח, קייטרינג של מגשים, חלבים בשריים או פרווה. בין מבחר עשיר  מגשים :

חלבי- מגשי כריכים:  מגשי כריכים, בדיוק כמו בתמונה, מגשים מוכנים להגשה לאירועים המכילים גבינות מכל הסוגים שאתם מכירים, גבינה לבנה, צפתחת, צהובה ועוד, לנו יש מבחר ממרחים טעימים וירקות חתוכים המעשירים את הכריך והופכים אותו לטעים יותר.

מגשי קייטרינג לאירועים קטנים
מגשי קייטרינג לאירועים קטנים

חלבי פלטות: לא רק גבינות בכריך אנו מציעים לכם פלטות של גבינות איכותיות מהטובות שיש, מגוון עשיר לפי בחירה בסגנון למה שמוצג בתמונה הבאה לאירוע שלכם מגיע הטוב ביותר.

בשרי או פרווה, כן לנו יש גם כריכים אישיים או כריכי ביס במגש, בשריים המכילים נקניקים מכל מיני טעמים מגיע עד למקות האירוע, מעדיפים במגש, מגש עשיר של נקניקים או דגים שאנו מציעים להצלחת האירוע שלכם, נשמח לתת לכם מענה מקיף לכל סוג של אירוע, הכל כשר טרי ומתאים לערב המוצלח שלכם.

מגשי נקניקים כריכי ביס
מגשי מיני כריכים בשרי

פרווה ובריא: גם מגשי פרווה אנחנו מציעים לרוב זה ירקות טריים או מגשי דגים, הבחירה ביידכם, תוכלו לבחור בין כל מגשי האירוח שאנו מציעים לכם באירוע בו יש צורך לקייטרינג קטן של מגשים ולא שירות מלא.

ירקות טריים אישי או מגש לאירוח
ירקות טריים אישי או מגש לאירוח

למי שרוצה קצת יותר

אנו מציעים שירותי קייטרינג של מגשי אירוח, נכון שזה לא כמו קייטרינג רגיל, זהו שירות של קייטרינג קטן לאירועים קטנים לרוב לקבלת פנים או כאלו שהם אירועי קוקטל ויש לכם את הרצון לקבל מיני קייטרינג ועדיין שמשהו יהיה באירוע ויקח אחריות, אנו מציעים את זה ולא סיפרנו לכם גם על הקינוחים שיש לנו להצע…

קייטרינג מגשי אירוח
קייטרינג מגשי אירוח

לקינוח

יש לנו כמה מגשי אירוח של הקייטרינג שיש לכם בחריה בין קינוח בריא ולפחות בריא, בריא כמובן זו פלטת פירות טריים מתוקים שנחתכו בסמוך לאירוע, או מגשים של עוגות מוסים או קינוחים שונים המציעים לכם לקבל את הטוב ביותר לערב מוצלח שלכם לאורחי האירוע שלכם.

לקינוח מגשי פירות איכותיים
לקינוח מגשי פירות איכותיים

לסיכום

אם יש לכם אירוע קטן וחשוב, לא חשוב אם זה אירוע בביתכם אישי פרטי או בעבודה עסקי לעובדי החברה או אורחי החברה, אם מדובר באירוע קטן עד בינוני. מה שחשוב שיש צורך בהגשה של כיבוד קל, טוב איכותי וטרי, אל תתפשרו על הטוב ביותר אנו נשמח לתת לכם טיפים של הצלחה באירוע הבא, אם התמונות למעלה מעניינות או נותנות לכם חשק לטעום, אנו הכתובת נשמח לתת מענה איכותי של אירוח לאירוע הבא שלכם.

rimons
יריב, מנהל את חברת רימון סנדוויץ, מומחה בפתרונות אירוח, לכאן אביא טיפים המלצות והמון מידע חיוני לכל מי שמעוניין לשדרג את האירוח שלו בביתו וגם איך לעשות זאת לבד