קייטרינג לאירועי חברות- תפריט עשיר עם מנות חלביות עשירות

קייטרינג לאירועים

יצירת אירוע, דורשת המון מחשבה, אם למשל להוסיף איזו שהיא אטרקציה חיצונית לדוגמת זמר או מוסיקת רקע נעימה במיוחד, כאשר מדובר על אירועי חברה. לפני שמזמינים קייטרינג לאירועי חברה, יש לספר לבעל חברת הקייטרינג לגבי קונספט האירוע, כך שהוא יוכל להתאים קייטרינג שיתאים לשעה, לקהל המוזמנים ולאופיו של האירוע.  ללא ספק, מבין כל האטרקציות שיהיו באירוע החברה שאתם מתכננים לערוך, כדאי כי יגיע שף שיכין מנות חלביות בסגנון גורמה מול עיני  האורחים, מה שלבטח ינחל הצלחה רבה בקרב המוזמנים שלכם שיספרו לחבריהם ויחוו חוויות לגבי סוג האוכל והמאכלים שהוכנו מול עיניהם.

יש לוודא כי הקייטרינג הינו כשר, גם אם מדובר על קייטרינג חלבי, היות וישנם אנשים שמקפידים המון על כשרות ולכן תעודת כשרות הינה בגדר חובה לחברות הקייטרינג שגם אנשים מסורתיים מזמינים את שירותיהן.

 קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי לאירועי חברה מיוחדים

רוב האנשים היום מבינים טוב באוכל, כך שמן הסתם מנות חלביות תהיינה מעניינות יותר, היות ולמרות שישראלים רבים הם קרניבורים מושבעים, הם בכל זאת יתעניינו במאכלים אניני טעם גם כאלה שנחשבים לגורמה בכל הקשור אל קייטרינג חלבי. על מנת שיהיה מהאוכל בשפע באירוע חברה, כך שירשים את המוזמנים, כדאי כי תדעו כמה מוזמנים יגיעו לאירוע החברה שאתם מתכוונים לערוך.  יש לציין כי הקייטרינג החלבי נחשב לזול יותר מאשר הקייטרינג הבשרי, כך שבאירועי חברה תוכלו אף להשקיע יותר לאירוע חברה מוצלח.

 התפיסה השתנתה גם בקייטרינג לאירועי חברה

היום התפיסה השתנתה בכל הקשור אל קייטרינג לאירועי חברות, למשל אירועים אלה מצריכים רושם ומזון שיתעכל במהרה ולא יכביד על האורחים שמעוניינים להרגיש קלילים ולא כבדים ולכן, מנות הבשר המפורסמות פחות נראות באירועי החברה ובמקומן ישנן מנות של קייטרינג חלבי , עשיר ומגוון  הכולל: מנות בסגנון צרפתי, איטלקי, פוקצ'ות ושאר מאפים ממולאים בגבינות איכותיות, סלטים עשירים מכל הגוונים, קישים עשירים מירקות, שמנת לבישול וגבינות עשירות מותכות, מגשי אירוח ועוד מנות מפתיעות שלכל שף שהוא בעל חברת קייטרינג, יש את מנות הדגל שלו , אשר אינן נראות בכל אירוע.

יש להקפיד לבחור חברת קייטרינג חלבי, כזאת שיש לה ניסיון באוכל הרצוי לכם וניתן להגיע לאחד האירועים על מנת להתרשם מהתנהלות האירוע, מהמאכלים והשירות וכן היחס של השף\ית  כאשר יעניק את תשומת הלב למוזמנים שיסתקרנו לראות את אופן ההכנה של המאכלים המיוחדים שיכין השף מול עיני האורחים.

קידום ישיר
הכי חדש! הכי עדכני! והכי מעניין, חדשות קידום ישיר מהשטח. קראו מדריכים, טיפים וכתבות מעניינות על כל התחומים המעניינים ביותר. יש לכם רעיון לכתבה? נשמח לשמוע ולפרסם!, צרו קשר באתר הבית של קידום ישיר.