קייטנת כדורסל מבית "שחקן אמיתי" – אין יותר טוב מזה !

קייטנת כדורסל מבית "שחקן אמיתי" - אין יותר טוב מזה !

קייטנת כדורסל מבית "שחקן אמיתי" - אין יותר טוב מזה !

קרוב לעשר שנים חלפו מאז שעידן אבשלום, איש צעיר עם חלום גדול, הקים את חברת "שחקן אמיתי" שראתה לנגד עיניה את עתידו של הכדורסל הישראלי. כיום, כשמדי שנה מתקיימות מאות פעילויות המושכות אלפי צעירים מכל רחבי הארץ, יכול עידן אבשלום להתרווח בכיסאו ולהכריז בריש גלי – המהפכה הצליחה, ובגדול! אחת מההוכחות החותכות להצלחה הגדולה של החברה, באה לידי ביטוי באמצעות קייטנות הכדורסל של החברה, שהפכו את חופשות הקיץ, פסח וחנוכה לעונג גדול עבור אלפי צעירים וצעירות.. מחפשים קייטנת כדורסל איכותית לילדכם? להלן סקירה מקוצרת של מגוון הקייטנות שתמצאו אצלנו.

מקפיצים בחג החנוכה!

קייטנת החנוכה של "שחקן אמיתי" אמנם תחזיר את ילדכם לישון במיטתו החמה בסוף היום, אך עדיין מספקת חוויה מקצועית נהדרת הנמשכת שלושה ימים ומתרכזת באלמנט הקליעה. הקייטנה נערכת במקביל בשוהם (ליד נתב"ג), גן רווה (אזור ראשון לציון – נס ציונה) ונהריה, מחולקת לשלושה שלבי לימוד ותרגול, ומועברת בהצלחה על ידי מאמני צעירים בכירים כמו רועי מייזליק ודוד אלהרר, עם 'חיזוק' רציני בדמותם של יניב גרין, עודד קטש, בן רייס וליאור ליובין. אומנם מדובר כאן על קייטנת כדורסל קצרה יחסית, אך פרודוקטיבית ומהנה במיוחד!

חג האביב? חג הכדורסל!

חופשת הפסח היא הזדמנות נפלאה לרשום את ילדכם אל קייטנת כדורסל אביבית, מקצועית ונפלאה, שהבחירה בידיים שלכם: בדרום (אשכול ואילת), בצפון (גליל) או במרכז (שוהם), עם לינה (אילת וגליל) או לא, והכי חשוב, עם גדולי המאמנים בישראל, שבאים להרצות ולייעץ במסגרת הקייטנות המצליחות. בין השמות הבולטים נמצאים דורון שפר כיועץ ומאמן, דניאל גוט כיועץ מקצועי, חנן קולמן, קורי קאר, אנדריי זלינבבא, אסף דותן כמאמנים, ורשימה מכובדת לא פחות של מאמני כושר (פיתוח יכולות גופניות) וצוות אדמיניסטרטיבי מסור ונאמן. אז להיכן תשלחו את ילדכם בפסח הקרוב? אנחנו מניחים שכבר הבנתם!

קיץ בלתי נשכח!

ואת הדובדבן שבקצפת שמרנו לסוף. כי אי אפשר לדבר על קייטנת כדורסל מבלי לדבר על חופשת הקיץ הארוכה של ילדי ישראל. זה קורה בחודש יולי, זה נמשך שישה ימים מלאים כולל לינה! וזו BY FAR קייטנת הכדורסל המקצוענית, הטובה והאיכותית בישראל. בקייטנה שלנו תקבלו שבוע אינטנסיבי של עבודה מסביב לשעון, עם הרבה סיפוק והנאה בצידה. מכאן יוצאים עייפים, מרוצים ובעיקר – שחקני כדורסל טובים יותר, עם שלל כלים לעתיד מבטיח.

אז בחורף, בקיץ או באביב הקרוב, יש רק מקום אחד שיספק לילדכם בדיוק את מה שהוא זקוק לו – קייטנות הכדורסל של "שחקן אמיתי". הירשמו בהקדם!