קייטי וויליאם – You gotta love them

בחורה עם מחשב נייד

הנסיך וויליאם שביחד עם אחיו הצעיר ארי, משמש כשגריר של אולימפיאדת לונדון ואשתו קייט מידלטון, מקפידים להגיע מידי יום למשחקים האולימפיים ומאפשרים תוך כדי כך הצצה נדירה וקרוב לודאי חד פעמית, לאינטראקציה ביניהם שלא במסגרת פורמלית ולפרק זמן קצוב.

בהיותם חובבי ספורט מושבעים, הם יושבים בתוך קהל הצופים (אומנם באזור ה- V.I.P נו מה חשבתם?!) ושותפים פעילים לכל ההתרגשות, המתח והעידוד הנלווים.

כך תפשו אותם הצלמים במהלך ימי התחרויות מוחאים כפיים בהתלהבות, צועקים קריאות עידוד לספורטאים, ומתבוננים לעיתים בהבעת פנים מתוחה בלוח התוצאות.

משעשע לראות בין עשרות התמונות המתפרסמות בכל יום, את ההבדלים הקלים בין השניים האלה. קייט, כבר כתבתי כאן בעבר, גלשה בטבעיות ובאלגנטיות למעמדה הרם כדוכסית מקיימבריג' ואשת הנסיך, אולם דווקא השבוע נידמה שחזרה לרגעים אחדים להיות קייטי של טרום הנישואין. המצלמה תפשה אותה בעשרות הבעות טבעיות ואנושיות, של השתתפות ואהדה לחברי נבחרת בריטניה: מליטה את פניה בכפות ידיה כשאיננה יכולה לשאת את המתח, מצביעה בהתרגשות כלפי הספורטאים בזירה ועושה "גלים" ביחד עם כל הקהל המעודד את הנבחרת.

וויליאם כמי שגדל כנסיך כל חייו וחונך בקפידה כיצד להתנהג באופן מלכותי, היה הרבה יותר מאופק ממנה, בכל זאת האצילות מחייבת… אבל גם הוא נכנע לבסוף להתרגשות וכאשר נבחרת הרכיבה של בריטניה עברה ראשונה את קו סיום וזכתה במדליית הזהב, הוא תפש בספונטניות מפתיעה את קייט שלצידו בחיבוק חם ומתלהב, אל מול הקהל כולו. עולם שלם עצר את נשימתו לשבריר שנייה… ולא רק בגלל ביצועי הספורטאים.

אחרי הנשיקה החטופה והנבוכה אותה נשק לקייטי על מרפסת ארמון באקינגהם ביום חתונתם, היה זה הפעם חיבוק אמיתי ומלא שמחה, שלא למטרת ריצוי הקהל. לרגע קט, היה העולם עד לאהבה האמיתית של השניים האלה, שפתאום נראו בדיוק כמו כל זוג צעיר ומאוהב בני גילם.

על אף שחלפו כבר מס' ימים מט"ו באב, הרי לכם התמונות של וויליאם וקייט, כסוג של מחווה רומנטית מאוחרת. לא לבבות, ולא דובונים, לא שוקולדים ולא סבונים… אהבה אמיתית שאפילו המצלמה הרחוקה מצליחה לתעד, פשוט מהאופן שבו שניהם מתבוננים אחד בשני או לוחשים דבר מה באוזן באינטימיות אשר בולטת גם באצטדיון מלא אדם.

כיון שלא שכחתי שזהו קודם כל בלוג אופנה (ולידיעתכם, האולימפיאדה עכשיו זה שיא האופנה) יש גם תיעוד מלא של הלבוש של קייטי בימי התחרויות. לאחרונה בחר בה המגזין הנחשב "ואנטי פייר" לעמוד בראש רשימת המתלבשות הטובות שלו, ביחד עם אושיות אופנה מובהקות כמו סטלה מקרטני, דיאן קרוגר, המעצבת הרוסיה יוליאנה סרגנקו ואפילו גיסה הנסיך ארי, קיבל הכרה כמתלבש מוצלח ונכלל ברשימה. בימי האולימפיאדה מוכיחה קייט כמו תמיד אינדיבידואליזם חינני בבחירות הסטייל שלה, וביטחון עצמי רב. כמי שהמלתחה שלה היום מורכבת ברובה מבגדי מעצבים, היא איננה מהססת להופיע לתחרויות בבגדים נוחים ההולמים את גילה ואת אופי האירועים הספורטיביים בהם היא משתתפת. ברוב הפעמים היא לובשת קומבינציה של ג'ינס ובלייזר צבעוני הנראית טבעית לה בדיוק כמו שמלות המעצבים האלגנטיות, והיא איננה חוששת לחזור על אותם בגדים שכבר לבשה בעבר ואפילו יום קודם לכן בורסיות שונות.

כפי שכבר אמרתי, אי אפשר שלא להתאהב בשניים האלה.

וויליאם וקייט בחיבוק ספונטני מלא שמחה, על מדליית הזהב לבריטניה ברכיבה על אופניים (ושבירת שיא עולם)

מעודדים את הרוכבים בדרך לניצחון

רוקדים משמחה…

ממתיקים סוד (קייט לובשת ג'ינס כהה של ג'יי ברנד וחולצת פולו לבנה והולמת מבית אדידס וגם וויליאם בחולצת פולו כחולה של אדידס)

ביום שישי הצמד עודד את נבחרת השחייה של בריטניה. קייט פטריוטית בצבעי הדגל הבריטי: ז'קט אדום נפוח מעט בכתפיים, חולצת נקודות לבנה וג'ינס סקיני בכחול כהה.


קייט מתחילה להיות מתוחה…

קייט מצביעה…

קייט לא מסוגלת להסתכל על הנעשה בבריכה…

אולי כדי להרגיע את קייטי, עכשיו גם וויליאם מתעורר ומעודד את השחיינים בצעקות…

עוד מדליה לנבחרת השחייה של בריטניה – והם מרוצים

בכניסה למתחם הרכיבה על סוסים עם גיסה הנסיך ארי ביום השלישי לתחרויות, באים לעודד את בת הדודה (בתה של הנסיכה אן) זארה, אשר זכתה במדליית כסף ביחד עם נבחרת הרכיבה של בריטניה.

ביולי בשנה שעברה, היא לבשה את הז'קט הזה מעל שמלה של רונלד מוראט, בדרכה למטוס שלקח אותם לביקור המלכותי הראשון שלהם בקנדה ובארה"ב

אני משוגעת על הבלייזר הזה של Smythe בכחול נייבי עם כפתורי הזהב. קייט משתמשת בו המון בורסיות שונות, ראו גם בהמשך…

בסגנון מלחים: חולצת פסים ומעל כאמור הבלייזר של Smythe, ג'ינס סקיני בכחול כהה של ג'יי ברנד ונעליים עם עקב רוקי אותו היא מאוד מחבבת – גם נוח גם נותן גובה וכמובן מטריה, כי אי אפשר בלעדיה במזג האויר האנגלי.

את הג'ינס המחמיא הזה, שאגב גם אחותה פיפה מידלטון אוהבת ומרבה ללבוש, תוכלו לרכוש תמורת 169$ באתר המצ"ב : http://www.jbrandjeans.com/store/productdetails.aspx?productid=2217&colorid=2394

מבט מקרוב על נעלי הרוקי בזמש כחול מבית סטיוארט ויצמן. הנעליים האלה אזלו מהמלאי, נעליים דומות מבית סטיוארט ויצמן ניתן להשיג באתר שלהלן : http://www.zappos.com/stuart-weitzman-corkswoon-black-patent#z עכשיו ב-199$ במקום 375$

לקייט היה חם (תרתי משמע כנראה) והיא הסירה את הזקט, כאן שולחת מבט אוהב ופלרטטני משהו  לוויליאם בעלה… השניים האלה לא רואים אף אחד מסביב כשהם מסתכלים אחד על השני…

השמלה מבית סטלה מקרטני (אותה לבשה רק לפני שבוע באירוע אחר הקשור לפתיחת האולימפיאדה) והנה אותו בלייזר כחול בשימוש נוסף – אלופה!

כשהם מצחקקים ביחד, האינטימית והקשר ביניהם בולטים גם למרחוק…

באמצע המשחקים היא עוד הספיקה לקחת פסק זמן ולהשתתף באירוע רשמי של האקדמיה לאומנויות בלונדון, כשהיא לובשת שמלה בצבע לבנדר בהיר מבית Roksanda Ilincic, נעלי זמש בגוון תואם ותסרוקת אלגנטית אסופה עם עגילי שנדלייר מיהלומים.

גם את השמלה הזאת היא כבר לבשה בעבר, בביקור המלכותי שלהם בשנה שעברה בקנדה

*
מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.