קידום אתרים בגוגל

בחורה עם מחשב נייד

קידום אתרים מקצועי בגוגל

 

כנראה שאתם בעלי עסק אם הכותרת משכה אתכם ונכנסתם לקרוא על נושא קידום האתרים. קידום אתרים יכול להתבצע במגוון דרכים שונות ובמנועי חיפוש שונים.

אם אתם מחפשים לקדם את העסק שלכם ולצבור יותר לקוחות חדשים באופן קבוע בכל חודש, כנראה ששמעתם על קידום אתרים בגוגל כאופציה המועדפת או כזו שרבים אחרים המליצו לכם לבצע.

היתרון המובהק של קידום אתר בגוגל הוא שפשוט כל הצרכנים הפוטנציאלים שלך נמצאים שם + עלויות הקידום הן זולות משמעותית מכל אופציה פרסומית אחרת.

 

מהו קידום אתרים ?

אז ככה… קידום אתרים הוא בעצם ביצוע סט של פעולות על מנת לגרום לאתר האינטרנט של העסק שלכם להתקדם במנוע החיפוש גוגל בביטוי מסויים.

לדוגמא: אם אנו מקדמים אתר שמוכר מוצרים לכלבים, ואחד מהמוצרים הספציפיים הוא בשם 'אוכל לכלבים' וזהו הביטוי שאנו רוצים להיות בו במנוע החיפוש: אנו נבצע פעולות מסויימות שיגרמו לאתר שלנו להיות כמה שיותר קרוב לתוצאה הראשונה שגוגל מציג.

 

למה צריך קידום אתרים?

תשובה פשוטה לשאלה חשובה: דמיין לעצמך ש-1000 אנשים מחפשים בכל חודש את המוצר שלך ! עכשיו נניח שאתה בתוצאה 1 בגוגל.

סביר מאוד להניח שתקבל חשיפה של כ-1000 אנשים בכל חודש לאתר שלך – זה מטורף !!! 100 אנשים יראו אותך וישמעו את מה שיש לך להגיד !

אז כמה יקנו ממני אתה שואל את עצמך ? תעשה חשבון פשוט: מספיק ש 10% יקנו ממך, זה 100 לקוחות חדשים בכל חודש שקונים ממך, נניח ועלות המוצר שהם רוכשים הוא 100 ש"ח בלבד, ההכנסה שלך תהייה 10,000 ש"ח בחודש ללא מאמץ כלל ובטח שללא כל תחכום מיוחד.

 

כמה אפשר להרוויח מקידום אתרים בגוגל?

הרבה ! המון !

בדוגמא שלעיל ראינו הכנסה של 10,000 ש"ח בקלות וללא מאמץ, כעת אם תתחיל להשתכלל ולקדם ביטויים נוספים בגוגל, כל שעלייך לעשות הוא מיכפלות פשוטות.

 

שיהיה לכם בהצלחה