קידום אתרים בגוגל – הדרך הנכונה אל ראש תוצאות החיפוש

בחורה עם מחשב נייד

כל בעל עסק שואף לכבוש את פסגת תוצאות החיפוש ולהתהדר במקום הראשון, בעזרת קידום מקצועי אפשר יהיה לקדם בהדרגה את מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש, כאשר היעד הסופי יהיה אחד משלושת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל יש לבסס על חשיבה נכונה, עבודה איכותית, שיתופי פעולה ובעיקר, היכרות עם השפה המיוחדת של מנועי החיפוש, כאשר האתר מצליח לתקשר טוב יותר עם מנועי החיפוש התוצאות אינן מאחרות להגיע. פעמים רבות, אתרים איכותיים מדורגים במיקומים נמוכים רק בשל קצר בתקשורת בינם לבין מנועי החיפוש.

קידום אתרים בגוגל לבעלי עסקים

המיקום של האתר בתוצאות החיפוש משמעותי להגדלת כמות כניסות הגולשים אל האתר שלך. כך למשל, ייתכן כי האתר ממוקם במקום הראשון בתוצאות החיפוש כאשר הגולשים מחפשים את שם העסק, אך אלו הם גולשים אשר מראש חפשו את שירותי העסק. כאשר מרחיבים את מלאכת הקידום ניתן יהיה להגדיל את חשיפת הגולשים את האתר. כך למשל, בעלי אתרים אשר בעבר לא נהנו מפניות רבות מהאתר יזכו לפניות מלקוחות המחפשים אחר מידע מקצועי בתחום. בעלי עסקים העוסקים בתחום הבנייה יוכלו לאנדקס את האתר בתוצאות החיפוש תחת ביטויים כמו "קבלן שיפוצים" או "עבודות בנייה לבית". גולשים אשר בעבר כלל לא הכירו את שירותי העסק נחשפים אליו כעת.

5 שלבים לקראת קידום מקצועי

קידום אתרים בגוגל הוא לא מדע מדויק, אין נוסחת קסם, גם כאשר מבצעים את כל הצעדים בהתאם להנחיות ייתכן כי התוצאות תגענה רק בעוד כמה חודשים או לחילופין לא תגענה כלל. מקדמי האתרים ההגונים מתעקשים להדגיש בפני כל לקוח כי לא ניתן לערוב לתוצאות, אך תוך הצגת הצלחות קודמות של החברה, אפשר להסיק כי גם תהליך הקידום שלכם יסתיים בהצלחה.

  1. אופטימיזציה לתוכן האתר ולמבנה, שיפור התקשורת בין האתר ומנועי החיפוש.
  2. הזנת האתר בתוכן איכותי ומקורי.
  3. הפצת קישורים תוך בנייה של מפת קישורים.
  4. פעילות בפלטפורמות נוספות : סרטוני יו טיוב, רשתות חברתיות, בלוגים, פורומים, פרסום מאמרים מקצועיים.
  5. סקירת ביצוע האתר תוך הפקת לקחים.

אלו קישורים עלולים להזיק לאתר שלך?

כיום, ישנן פעולות קידום אתרים בגוגל אשר עשויות לפגוע במיקום האתר ואף לגרור הענשה תוך הרחקת האתר מתוצאות החיפוש. חברת גוגל אינה רואה בעין יפה ניסיונות לרמות את מנועי החיפוש תוך הפצת אלפי קישורים לא איכותיים או שימוש בתכנים מועתקים או לא איכותיים. סוד ההצלחה לקידום האתר הוא איכות ומקצועיות.

למידע נוסף על קידום אתרים בגוגל לחצו כאן