קורס תוכנות גרפיות תל אביב

בחורה עם מחשב נייד

קורס תוכנות גרפיות תל אביב

מחפשים ללמוד תוכנות עיצוב גרפיקה בתל אביב הגעתם למקום הנכון! כולם מחפשים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה במקרה של עיצובים לאינטרנט או לבית דפוס, אנשי מקצוע צריכים לדעת לעבוד עם תוכנות גרפיות, מדובר בתוכנות הכי מובילות בשוק לעיצוב ועימוד, פוטושופ ואילוסטרייטור לעיצוב ואינדיזיין לעימוד. המקצוע מאוד קוסם להמון צעירים שיש להם יד אומן וראש טוב לפיתוח חשביה גרפית אבל חשוב גם שיידעו איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, כדי שיגיעו למקום העבודה יוכלו לבצע מה שיבקשו מהם ללא כל בעיה.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

קורס תוכנות עיצוב גרפי תל אביב תוכנת פוטושופ

איפה שלא תלמדו, המוסד צריך להיות מעודכן, מבחינת עיצובים, טרנדים, התוכנות הכי מעודכנות, תוכנת הפוטושופ עברה המון גרסאות וגלגולים מאז המצאתה ב 1987 ע"י תומס וג'ון נול, מרגע שהומצאה עולם הצילום והעיצוב השתנה עד ללא היכר, בהתאם לכלים וליכולות שהיו לאותן גרסאות, היום הגרסאות מאוד משופרות ומאוד מעודכנות ואפשר לעשות איתן דברים מדהימים, זאת צריכים ללמד אתכם, יש את הבסיס של תוכנת הפוטושופ נכון, אבל יש גם את הכלים שהיכולות שלהם משופרות עד למעל ומעבר למה שהיה בגרסאות קטנות.

[youtube f9I0zFHjtZI]

לימודים תוכנות גרפיות בתל אביב שלבי לימוד פוטושופ

שלבי לימוד בפוטושופ יהיו כמובן כשתכירו את התוכנה מהבסיס  שלה, תכירו את הממשק שלה, איך אפשר לשנות בו את הצבעים לנוחות עבודה מרבית, אח"כ תתחילו לעבוד על הכלים הבסיסיים, תפתחו תמונה כלשהי כפי שילמדו אתכם, כי תראו שיש כל מיני אפשרויות של פתיחת תמונה בתוכנה חוץ מ"פתח" ואז עם כל כלי וכלי תתנסו איתו על התמונה, יהיו כלים שיטשטשו את התמונה, יקשקשו עליה, יציירו עליה צורות גאומטריות שניתנו לצביעה, יטשטשו קצוות לתחושת טשטוש של ענן, אתם צריכים ללמוד גם לעבוד עם חלון השכבות שמאוד חשוב לדעת לעבוד איתו, זו עבודה נכונה, לדעת לעבוד עם כל אלמנט בנפרד ואפילו להכניס אלמנטים לתיקיות לשם סדר נכון בפרויקט וייעול עבודה מרבי. תלמדו גל לעבוד עם שכבת האפקטים שאתם יכולים להוסיף לתמונה, תלמדו לתקן צבעים, לתקן בהירויות, הכהיית תמונה ועוד המון דברים

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

קורסים בתל אביב תוכנות עיצוב גרפיקה ממוחשבת טקסט בפוטושופ

אחד מהכלים החשובים שתלמדו בתוכנת הפוטושופ הוא טקסט, כלי הטקסט שמאפשר להוסיף טקסטים בכל מיני פונטים, סוגי כתב, וגדלים ומשקלים וכמובן לשנות את צבעם, אתם תלמדו שכמו שיכולתם לעשות אפקטים על תמונה, תוכלו גם לעשות אפקטים דומים על הטקסט ותראו שאם תרצו לערוך את הטקסט, תוכלו  לעשות זאת בקלות והאפקטים שהחלתם בטקסט הקודם יועברו גם בטקסט החדש, תוכלו לבדוק את האופציה של לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/