קורס תוכנות גרפיות למעצבי אופנה

בחורה עם מחשב נייד

קורס תוכנות גרפיות  למעצבי אופנה

עיצוב גרפי הוא קודם כל כמובן התוכנות הרלוונטיות אך הוא גם לא מעט מושגים שצריך להכיר כגון: קומפוזיציה ותורת הצבע.
ברחבי הארץ קיימות מכללות לעיצוב גרפי רבות וכמי שמחפשים מכללה טובה אליה תרצו להירשם, זו זכותכם המלאה לבדוק מכללות שונות ולבדוק מה יש להן להציע.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

קורס תוכנות גרפיות  למעצבי אופנה אז מה לומדים בכלל?

לומדים כמובן את התוכנות המובילות ולא מעט תכנים רלוונטיים אחרים. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, אתם חייבים לבחור במכללה מקצועית וטובה, המתאימה את עצמה לטכנולוגיות המתפתחות ומלמדת תוכנות עדכניות. עוד חשוב הוא למצוא מכללה המלמדת ומפתחת את החשיבה הגרפית של תלמידיה. המכללה צריכה לדעת להבהיר לתלמידים שעיצוב הוא לא רק המעשה עצמו, אלא גם איך לתכנן ואיך לחשוב.

קורס תוכנות גרפיות  למעצבי אופנה התוכנות השונות

יש כמה תוכנות שחייבים ללמוד ( התוכנות הגרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור ו תוכנת אינידיזיין לעימוד ספרים) הן הכלים שבהם תיעזרו כדי להביא את הרעיונות שלכם לידי ביטוי.
פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר, היא תוכנה לעיבוד תמונות ויצירת עיצובים בהם משלבים תמונות עם טקסטים, רקע ואפקטים. צריך לחשוב על הנושא, על האווירה שרוצים שהעיצוב ישדר ולתכנן את העיצוב לפני שניגש למלאכה. את זה מלמדת מכללה טובה לעיצוב גרפי. אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מוכרת היא תוכנה וקטורית בה ניתן ליצור לוגואים, לדוגמה. בתוכנה זו ניתן גם לעשות מניפולציה על גודל האלמנט הגרפי מבלי לפגוע באיכותו.

קורס תוכנות גרפיות  למעצבי אופנה אז איך מוצאים את המכללה הטובה ביותר?

תמיד תמיד תבדקו לאן הגיעו הבוגרים של מכללה זו או אחרת זה פרמטר מצוין. רצוי גם לדבר עם תלמידים הלומדים בה ועם מספר מבוגריה ולשאול שאלות על איכות הלימודים והמורים בה. "אין חכם כבעל נסיון" ,אומר הפתגם ובבחירת מכללה כדאי מאד באמת לקחת זאת לתשומת הלב. פרמטר נוסף הוא אתר הבית של המכללה. כל מכללה לעיצוב גרפי שמכבדת את עצמה מעמידה אתר אינטרנט בו היא מסבירה אודותיה, מציגה את הקורסים שהיא מציעה, מציגה דוגמאות של עבודות הסטודנטים ועוד. זו דרך מצוינת להתרשמות.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

קורס תוכנות גרפיות  למעצבי אופנה ללמוד דרך האינטרנט

עוד סוג מצוין של מכללות הן מכללות אשר מעבירות קורסים בעיצוב גרפי דרך האינטרנט על ידי מורה מקצועי ומנוסה בשיטת "אחד על אחד". בשיטה זו יתחבר התלמיד דרך תוכנה מיוחדת במחשבו האישי ישירות אל המורה, שילמד אותו ויתרגל איתו יחד את החומר. התלמיד ילמד איך שמתאים לו.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/